x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marc Jacobs Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Marc Jacobs The Tie Dye Snapshot portemonnee van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185717995.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Tie Dye Snapshot portemonnee van leer The Tie Dye Snapshot portemonnee van leer The Tie Dye Snapshot portemonnee van leer In 1986 lanceert Marc Jacobs zijn eerste collectie, ongekend succes volgt. De Amerikaanse modeontwerper weet precies wat vrouwen willen dragen. Hij is meester in het mixen van stijlen: van het alledaagse tot het extraordinaire. Zijn collecties overstijgen trends en worden gedefinieerd door vakmanschap en onvoorspelbaarheid. (1)
      Marc Jacobs The Tie Dye Snapshot portemonnee van leer
      • 00191267921587
      1
      most_sold
      140.00 EUR
    • Marc Jacobs The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185718063.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger In 1986 lanceert Marc Jacobs zijn eerste collectie, ongekend succes volgt. De Amerikaanse modeontwerper weet precies wat vrouwen willen dragen. Hij is meester in het mixen van stijlen: van het alledaagse tot het extraordinaire. Zijn collecties overstijgen trends en worden gedefinieerd door vakmanschap en onvoorspelbaarheid. (1)
      Marc Jacobs The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger
      • 00191267897806
      1
      110.00 EUR
    • Marc Jacobs The Snapshot pasjeshouder van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162382057.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Snapshot pasjeshouder van leer The Snapshot pasjeshouder van leer The Snapshot pasjeshouder van leer In 1986 lanceert Marc Jacobs zijn eerste collectie, ongekend succes volgt. De Amerikaanse modeontwerper weet precies wat vrouwen willen dragen. Hij is meester in het mixen van stijlen: van het alledaagse tot het extraordinaire. Zijn collecties overstijgen trends en worden gedefinieerd door vakmanschap en onvoorspelbaarheid. (1)
      Marc Jacobs The Snapshot pasjeshouder van leer
      • 00191267849478
      1
      100.00 EUR
    • Marc Jacobs The Snapshot Mini portemonnee van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187713461.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Snapshot Mini portemonnee van leer The Snapshot Mini portemonnee van leer The Snapshot Mini portemonnee van leer The Snapshot Mini portemonnee van leer (1)
      Marc Jacobs The Snapshot Mini portemonnee van leer
      • 00191267921440
      1
      135.00 EUR
    • Marc Jacobs The Sweet Spot portemonnee van leer met sleutelhanger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209777511.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Sweet Spot portemonnee van leer met sleutelhanger The Sweet Spot portemonnee van leer met sleutelhanger The Sweet Spot portemonnee van leer met sleutelhanger In 1986 lanceert Marc Jacobs zijn eerste collectie, ongekend succes volgt. De Amerikaanse modeontwerper weet precies wat vrouwen willen dragen. Hij is meester in het mixen van stijlen: van het alledaagse tot het extraordinaire. Zijn collecties overstijgen trends en worden gedefinieerd door vakmanschap en onvoorspelbaarheid. (1)
      Marc Jacobs The Sweet Spot portemonnee van leer met sleutelhanger
      • 00191267924885
      1
      110.00 EUR
    • Marc Jacobs The Bold Open Face portemonnee van leer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176520901.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Bold Open Face portemonnee van leer The Bold Open Face portemonnee van leer The Bold Open Face portemonnee van leer The Marc Jacobs is de nieuwe tweede lijn van Marc Jacobs en de opvolger van Marc by Marc Jacobs. Het nieuwe label is vernoemd naar zijn Instagram-account @themarcjacobs. Kleurige eclectische kleding, tassen, schoenen, sieraden en accessoires die de individualiteit en de persoonlijkheid van de drager onderstrepen. (1)
      Marc Jacobs The Bold Open Face portemonnee van leer
      • 00191267897899
      1
      deal
      205.00 EUR
    • Marc Jacobs The Glam Shot Mini portemonnee van lamsleer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205956376.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Glam Shot Mini portemonnee van lamsleer The Glam Shot Mini portemonnee van lamsleer The Glam Shot Mini portemonnee van lamsleer In 1986 lanceert Marc Jacobs zijn eerste collectie, ongekend succes volgt. De Amerikaanse modeontwerper weet precies wat vrouwen willen dragen. Hij is meester in het mixen van stijlen: van het alledaagse tot het extraordinaire. Zijn collecties overstijgen trends en worden gedefinieerd door vakmanschap en onvoorspelbaarheid. (1)
      Marc Jacobs The Glam Shot Mini portemonnee van lamsleer
      • 00191267934358
      1
      165.00 EUR
    • Marc Jacobs The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209777513.jpg
      Marc Jacobs Marc Jacobs The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger In 1986 lanceert Marc Jacobs zijn eerste collectie, ongekend succes volgt. De Amerikaanse modeontwerper weet precies wat vrouwen willen dragen. Hij is meester in het mixen van stijlen: van het alledaagse tot het extraordinaire. Zijn collecties overstijgen trends en worden gedefinieerd door vakmanschap en onvoorspelbaarheid. (1)
      Marc Jacobs The Bold pasjeshouder van leer met sleutelhanger
      • 00191267938653
      1
      110.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Berba DEFAULT
        • berba
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Alassio (alassio)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Aviator (aviator)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • BALR (balr)
      • Balvi (balvi)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellroy (bellroy)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bleed (bleed)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLOOMSBURY (bloomsbury)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • BOSS (boss)
      • Bouletta (bouletta)
      • Bree (bree)
      • Bristol (bristol)
      • Brunnen (brunnen)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Businessme (businessme)
      • C-Secure (c_secure)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carrefour (carrefour)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Cocoon (cocoon)
      • Combicraft (combicraft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniele Donati (daniele_donati)
      • David jones (david_jones)
      • Dax (dax)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dutch Design Brand (dutch_design_brand)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fashion Angels (fashion_angels)
      • Ferchi (ferchi)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Friends (friends)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Ganni (ganni)
      • Garzini (garzini)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • HP (hp)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Juscha (juscha)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Lederonline (lederonline)
      • Legend (legend)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Macpac (macpac)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Markberg (markberg)
      • Marta Ponti (marta_ponti)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • MIKA (mika)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MOOS (moos)
      • Moses (moses)
      • Myk (myk)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • No Label (no_label)
      • Numskull (numskull)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'daddy (o_daddy)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Partychimp (partychimp)
      • Patchi (patchi)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Poromagia (poromagia)
      • Psv (psv)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santoro (santoro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shagwear (shagwear)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sigel (sigel)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thin King (thin_king)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Ultimate Travelstyle (ultimate_travelstyle)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valenta (valenta)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verhaak (verhaak)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Whistles (whistles)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X works (x_works)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zippo (zippo)
      • Zusss (zusss)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Zijde (zijde)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 165 mm (lengte_3)
      • ≥ 165 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6.5 cm (breedte_cm_1)
      • 6.5 cm - 9.2 cm (breedte_cm_2)
      • 9.2 cm - 12 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 12 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be