x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Markberg Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Markberg Kaia Puffer Wallet black Dames portemonnee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203402749.jpg
      Markberg Markberg Kaia Puffer Wallet black Dames portemonnee Kaia Puffer Wallet black Dames portemonnee Kaia Puffer Wallet black Dames portemonnee De Markberg Kaia Puffer Wallet black is onderdeel van de Kaia serie van Markberg. Deze serie bestaat onder andere uit Damesportemonnees. De Portemonnees uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Markberg, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Markberg Kaia Puffer Wallet black Dames portemonnee
      • 05711423055663
      1
      most_sold
      69.00 EUR
    • Markberg Muntgeld portemonnees Faith Coin Purse, Grain Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207604380.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164230099.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164230097.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164230098.jpg
      Markberg Markberg Muntgeld portemonnees Faith Coin Purse, Grain Geel Muntgeld portemonnees Faith Coin Purse, Grain Geel Muntgeld portemonnees Faith Coin Purse, Grain Geel Markberg Muntgeld portemonnees Faith Coin Purse, Grain Geel (1)
      Markberg Muntgeld portemonnees Faith Coin Purse, Grain Geel
      • 05711423046791
      1
      24.81 EUR
    • Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Antique Beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164225313.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164225315.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164225314.jpg
      Markberg Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Antique Beige Ritsportemonnees Selma Wallet, Antique Beige Ritsportemonnees Selma Wallet, Antique Beige Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Antique Beige (1)
      Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Antique Beige
      • 05711423044940
      1
      24.84 EUR
    • Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Grain Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164228896.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164228897.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164228899.jpg
      Markberg Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Grain Geel Ritsportemonnees Selma Wallet, Grain Geel Ritsportemonnees Selma Wallet, Grain Geel Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Grain Geel (1)
      Markberg Ritsportemonnees Selma Wallet, Grain Geel
      • 05711423046784
      1
      24.84 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Berba DEFAULT
        • berba
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Alassio (alassio)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Aviator (aviator)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • BALR (balr)
      • Balvi (balvi)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellroy (bellroy)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bleed (bleed)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLOOMSBURY (bloomsbury)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • BOSS (boss)
      • Bouletta (bouletta)
      • Bree (bree)
      • Bristol (bristol)
      • Brunnen (brunnen)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Businessme (businessme)
      • C-Secure (c_secure)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carrefour (carrefour)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chloé (chloe_)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Cocoon (cocoon)
      • Combicraft (combicraft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniele Donati (daniele_donati)
      • David jones (david_jones)
      • Dax (dax)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dutch Design Brand (dutch_design_brand)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fashion Angels (fashion_angels)
      • Ferchi (ferchi)
      • Ferrino (ferrino)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Friends (friends)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Ganni (ganni)
      • Garzini (garzini)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Hasbro (hasbro)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • HP (hp)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Juscha (juscha)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Lederonline (lederonline)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Macpac (macpac)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Markberg (markberg)
      • Marta Ponti (marta_ponti)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • MIKA (mika)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moses (moses)
      • Myk (myk)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • No Label (no_label)
      • Numskull (numskull)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'daddy (o_daddy)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Partychimp (partychimp)
      • Patchi (patchi)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Poromagia (poromagia)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Psv (psv)
      • Puma (puma)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santoro (santoro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shagwear (shagwear)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sigel (sigel)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thin King (thin_king)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Ultimate Travelstyle (ultimate_travelstyle)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valenta (valenta)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Whistles (whistles)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X works (x_works)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zippo (zippo)
      • Zusss (zusss)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Zijde (zijde)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 160 mm (lengte_3)
      • ≥ 160 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6.5 cm (breedte_cm_1)
      • 6.5 cm - 9.3 cm (breedte_cm_2)
      • 9.3 cm - 12 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 12 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be