x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er portemonnees verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    TOPModel Portemonnees

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in portemonnee categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • TOPModel portemonnee Love Letters 12 cm polyester blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175806906.jpg
      TOPModel TOPModel portemonnee Love Letters 12 cm polyester blauw portemonnee Love Letters 12 cm polyester blauw portemonnee Love Letters 12 cm polyester blauw Top Model - Purse - Love Letters (410936) (1)
      TOPModel portemonnee Love Letters 12 cm polyester blauw
      • 04010070436384
      3
      deal
      20.90 EUR
    • TOPModel Top Model - Wallet Aqua Blue (0410755)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147801623.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199295629.jpg
      TOPModel TOPModel Top Model - Wallet Aqua Blue (0410755) Top Model - Wallet Aqua Blue (0410755) Top Model - Wallet Aqua Blue (0410755) Portemonnee voor meisjes Design: TOPModel - Aquarel by Depesche Met ritssluiting en drukknop, vakken voor biljetten, kaarten en apart muntenvak Afmetingen: ca. 10 x 12 x 3 cm Materiaal: Polyester, Fabrikant: Depesche (1)
      TOPModel Top Model - Wallet Aqua Blue (0410755)
      • 04010070425128
      • ch-speelgoedwinkel-7033
      3
      13.86 EUR
    • TOPModel Portemonnee Autumn Fields 13 Cm Polyester Bordeaux
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208126448.jpg
      TOPModel TOPModel Portemonnee Autumn Fields 13 Cm Polyester Bordeaux Portemonnee Autumn Fields 13 Cm Polyester Bordeaux Portemonnee Autumn Fields 13 Cm Polyester Bordeaux TOPModel Autumn Fields portemonnee Een superhandige portemonnee dat je als een tasje bij je draagt! Met één groot vak met rits, vier vakken voor pasjes en een vak voor een naamkaartje. Genoeg ruimte dus voor al je waardevolle spullen. Tevens nog een vak met een rits voor kleingeld. Het meegeleverde koord is verstelbaar, zo draag je de portemonnee altijd op de juiste positie. Specificaties: Kleur: bordeaux, roze Geslacht: meisjes Materiaal: polyester Afmetingen: 13 x 8,5 x 1,2 cm (LxBxH) Leeft... (1)
      TOPModel Portemonnee Autumn Fields 13 Cm Polyester Bordeaux
      • 04010070580353
      3
      deal
      33.45 EUR
    • TOPModel portemonnee Cherry Bomb 12 cm polyester roze/rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185260035.jpg
      TOPModel TOPModel portemonnee Cherry Bomb 12 cm polyester roze/rood portemonnee Cherry Bomb 12 cm polyester roze/rood portemonnee Cherry Bomb 12 cm polyester roze/rood Top Model - Wallet - Cherry Bomb (410992) (1)
      TOPModel portemonnee Cherry Bomb 12 cm polyester roze/rood
      • 04010070443306
      3
      deal
      21.45 EUR
    • TOPModel portemonnee Dance 12 x 10 cm polyester zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191173581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157829674.jpg
      TOPModel TOPModel portemonnee Dance 12 x 10 cm polyester zwart portemonnee Dance 12 x 10 cm polyester zwart portemonnee Dance 12 x 10 cm polyester zwart Portemonnee voor meisjes Design: TOPModel - Dance by Depesche Met ritssluiting en drukknop, vakken voor biljetten, kaarten en apart muntenvak Afmetingen: ca. 10 x 12 x 3 cm Materiaal: Polyester, Fabrikant: Depesche (1)
      TOPModel portemonnee Dance 12 x 10 cm polyester zwart
      • 04010070564186
      2
      21.14 EUR
    • TOPModel Portemonnee Koala
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179543740.jpg
      TOPModel TOPModel Portemonnee Koala Portemonnee Koala Portemonnee Koala TOPModel Portemonnee Koala (1)
      TOPModel Portemonnee Koala
      • 04010070450526
      1
      most_sold
      18.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Michael kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Berba DEFAULT
        • berba
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Guess (guess)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ted baker (ted_baker)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Akzent (akzent)
      • Alassio (alassio)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Aviator (aviator)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • BALR (balr)
      • Balvi (balvi)
      • Banned (banned)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellroy (bellroy)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bleed (bleed)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLOOMSBURY (bloomsbury)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • BOSS (boss)
      • Bouletta (bouletta)
      • Bree (bree)
      • Bristol (bristol)
      • Brunnen (brunnen)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • Businessme (businessme)
      • C-Secure (c_secure)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carrefour (carrefour)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Castillo (castillo)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • Cocoon (cocoon)
      • Combicraft (combicraft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Daniele Donati (daniele_donati)
      • David jones (david_jones)
      • Dax (dax)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Doiy (doiy)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Dutch Design Brand (dutch_design_brand)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esprit (esprit)
      • Esquire (esquire)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellanc (excellanc)
      • Excellent (excellent)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fashion Angels (fashion_angels)
      • Ferchi (ferchi)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feuerwear (feuerwear)
      • Figuretta (figuretta)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Friends (friends)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Ganni (ganni)
      • Garzini (garzini)
      • GAZ (gaz)
      • Genicci (genicci)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • HaverCo (haverco)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • HP (hp)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Juscha (juscha)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LANCASTER PARIS (lancaster_paris)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leathersafe (leathersafe)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Lederonline (lederonline)
      • Legend (legend)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lulupop & the cutiepies (lulupop_the_cutiepies)
      • Macpac (macpac)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Markberg (markberg)
      • Marta Ponti (marta_ponti)
      • Marvel (marvel)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Maverick (maverick)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mighty Wallet (mighty_wallet)
      • MIKA (mika)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Monopol (monopol)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • MOOS (moos)
      • Moses (moses)
      • Myk (myk)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • No Label (no_label)
      • Numskull (numskull)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'daddy (o_daddy)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Ogon (ogon)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • Orange85 (orange85)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Partychimp (partychimp)
      • Patchi (patchi)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peanuts (peanuts)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Poromagia (poromagia)
      • Psv (psv)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Sacha (sacha)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santoro (santoro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Secrid (secrid)
      • SecWal (secwal)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Shagwear (shagwear)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sigel (sigel)
      • Smartcaze (smartcaze)
      • Sober (sober)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thin King (thin_king)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tumi (tumi)
      • TY (ty)
      • Ultimate Travelstyle (ultimate_travelstyle)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valenta (valenta)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Verhaak (verhaak)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti (visconti)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Whistles (whistles)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X works (x_works)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zippo (zippo)
      • Zusss (zusss)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal passen (aantal_passen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Zijde (zijde)
    • RFID technologie inbegrepen (rfid_technologie_inbegrepen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Lengte (lengte):
      • < 100 mm (lengte_1)
      • 100 mm - 110 mm (lengte_2)
      • 110 mm - 165 mm (lengte_3)
      • ≥ 165 mm (lengte_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 6.5 cm (breedte_cm_1)
      • 6.5 cm - 9.2 cm (breedte_cm_2)
      • 9.2 cm - 12 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 12 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be