x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calida pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144608844.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Aantal per set: 2-delig (3)
      Calida Pyjama
      • 07613381090848
      • CAD0063001000002
      2
      most_sold
      53.96 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165114687.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Spaghettitopje uit de serie Favourites History van Calida uit Tencel, Modalmic. De hoogwaardige afwerking en de losse pasvorm veranderen het lichaam zacht als lucht. De moderne kleur van het shirt harmonieert perfect met de broekspijpen uit de collectie. (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381150450
      • CAD0139001000001
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159236664.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Kwartmouw; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381148921
      • CAD0141001000001
      2
      39.90 EUR
    • Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141995011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118677440.jpg
      Calida Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Materiaal: Jersey, TENCEL; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Halve mouw (1)
      Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable'
      • 07613381028650
      • 07613381149966
      • CAD0051001000002
      2
      44.90 EUR
    • Calida Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161843698.jpg
      Calida Calida Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Materiaal: Katoen; Motief: Bloemenprint; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon, Op staal naden, Huidvriendelijk materiaal; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Pyjamabroek
      • 07613381161890
      • CAD0149001000004
      2
      35.55 EUR
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144609510.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Aantal per set: 2-delig (1)
      Calida Pyjama
      • 07613381090954
      • CAD0065001000001
      1
      69.90 EUR
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163527298.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama De lange pyjama uit de serie Lace Dreams van Calida presenteert zich heerlijk vrouwelijk en romantisch. De halslijn is versierd met een mooi kanten inzetstuk. Daarbij wordt een effen eenvoudige broek gecombineerd. (1)
      Calida Pyjama
      • 07613381157077
      • CAD0159001000002
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Eskimo DEFAULT
        • eskimo
      • Etam DEFAULT
        • etam
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Aubade (aubade)
      • Babys Only (babys_only)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Carter's (carter_s)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cotton On (cotton_on)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eberjey (eberjey)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fixoni (fixoni)
      • Gap (gap)
      • Götting (go_tting)
      • Hanro (hanro)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Jacky (jacky)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miraculous (miraculous)
      • Monster High (monster_high)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pippi (pippi)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • RITUALS (rituals)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Underprotection (underprotection)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Universal (universal)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wolford (wolford)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be