x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calida pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144608844.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Aantal per set: 2-delig (5)
      Calida Pyjama
      • 07613381090848
      • CAD0063001000002
      2
      good_buy
      most_sold
      53.96 EUR
    • Calida Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164840577.jpg
      Calida Calida Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Casual gesneden loungebroek uit de serie Favourite History van Calida. De broek is gemaakt van TENCEL en gemerceriseerd katoen tot dezelfde delen verwerkt en laat een zijdezacht aangenaam gevoel op de huid achter. Het delicate roze geeft de broek een vrouwelijke look (1)
      Calida Pyjamabroek
      • 07613381162699
      • CAD0152001000002
      2
      42.67 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159236664.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Kwartmouw; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381148921
      • CAD0141001000001
      2
      39.90 EUR
    • Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141995011.jpg
      Calida Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Materiaal: Jersey, TENCEL; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Halve mouw (1)
      Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable'
      • 07613381028643
      • CAD0051001000003
      2
      44.90 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165114687.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Spaghettitopje uit de serie Favourites History van Calida uit Tencel, Modalmic. De hoogwaardige afwerking en de losse pasvorm veranderen het lichaam zacht als lucht. De moderne kleur van het shirt harmonieert perfect met de broekspijpen uit de collectie. (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381150436
      • CAD0139001000003
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159236665.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381153550
      • CAD0143001000002
      2
      32.49 EUR
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144609510.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Aantal per set: 2-delig (1)
      Calida Pyjama
      • 07613381090954
      • CAD0065001000001
      1
      69.90 EUR
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163527298.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Lyocell; Motief: Effen; Details: Kant; Aantal per set: 2-delig; Extra's: Op staal naden, Applicaties; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Pyjama
      • 07613381157077
      • CAD0159001000002
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Etam DEFAULT
        • etam
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Aubade (aubade)
      • Babys Only (babys_only)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beeren (beeren)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Carter's (carter_s)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cotton On (cotton_on)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fixoni (fixoni)
      • Gap (gap)
      • Götting (go_tting)
      • Hanro (hanro)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Jacky (jacky)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miraculous (miraculous)
      • Monster High (monster_high)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pippi (pippi)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • RITUALS (rituals)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Underprotection (underprotection)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Universal (universal)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • Wolford (wolford)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be