x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Calida pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Calida Pyjama 'Sweet Dreams'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144319570.jpg
      Calida Calida Pyjama 'Sweet Dreams' Pyjama 'Sweet Dreams' Pyjama 'Sweet Dreams' Voor aangename nachten is er deze modieuze korte pyjama van Calida uit de serie Sweet Dreams. Hier wordt een effen bovenstuk vakkundig gecombineerd met een korte broek met patroon. De stijl van puur katoen is wasbaar op 60 °C en dus zeer onderhoudsvriendelijk. (1)
      Calida Pyjama 'Sweet Dreams'
      • 07613381090749
      • CAD0062001000002
      2
      53.89 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165114687.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Spaghettitopje uit de serie Favourites History van Calida uit Tencel, Modalmic. De hoogwaardige afwerking en de losse pasvorm veranderen het lichaam zacht als lucht. De moderne kleur van het shirt harmonieert perfect met de broekspijpen uit de collectie. (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381150450
      • CAD0139001000001
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Calida Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159236664.jpg
      Calida Calida Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Kwartmouw; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Slaapshirt
      • 07613381148921
      • CAD0141001000001
      2
      28.42 EUR
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144608844.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Aantal per set: 2-delig (1)
      Calida Pyjama
      • 07613381090848
      • CAD0063001000002
      2
      53.96 EUR
    • Calida Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161843698.jpg
      Calida Calida Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Materiaal: Katoen; Motief: Bloemenprint; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon, Op staal naden, Huidvriendelijk materiaal; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Calida Pyjamabroek
      • 07613381161890
      • CAD0149001000004
      2
      35.55 EUR
    • Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141995011.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118677440.jpg
      Calida Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable' Materiaal: Jersey, TENCEL; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Halve mouw (1)
      Calida Slaapshirt 'I Love Nature - Compostable'
      • 07613381028650
      • 07613381149966
      • CAD0051001000002
      2
      44.90 EUR
    • Calida Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144609510.jpg
      Calida Calida Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Aantal per set: 2-delig (1)
      Calida Pyjama
      • 07613381090954
      • CAD0065001000001
      1
      most_sold
      69.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Eskimo DEFAULT
        • eskimo
      • Etam DEFAULT
        • etam
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Aubade (aubade)
      • Babys Only (babys_only)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beeren (beeren)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Carter's (carter_s)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cotton On (cotton_on)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eberjey (eberjey)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Femilet (femilet)
      • Fixoni (fixoni)
      • Gap (gap)
      • Götting (go_tting)
      • Hanro (hanro)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • Jacky (jacky)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miraculous (miraculous)
      • Monster High (monster_high)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pippi (pippi)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • RITUALS (rituals)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Underprotection (underprotection)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Universal (universal)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • Wolford (wolford)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be