x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Falke pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Falke Pantoffels Cosyshoe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161203949.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175199933.jpg
      Falke Falke Pantoffels Cosyshoe Pantoffels Cosyshoe Pantoffels Cosyshoe Pantoffels gemaakt van licht, warme merinowol en warme, binnenliggende pluche Comfortabele, omslagbare manchetten en veilige grip door siliconen noppen op de ergonomische viltzool. Deze kousen kunnen op 30 °C in een wolwasprogramma worden gewassen. Materiaalsamenstelling van de pantoffelen: 90% scheerwol, 10% polyamide Modelnummer FALKE Kids Cosyshoe: 10560 (1)
      Falke Pantoffels Cosyshoe
      • 04043874069274
      2
      most_sold
      22.44 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Schiesser DEFAULT
        • schiesser
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Aubade (aubade)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Falke (falke)
      • Femilet (femilet)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fresk (fresk)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Hanro (hanro)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mey (mey)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Monster High (monster_high)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Oilily (oilily)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pippi (pippi)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • RITUALS (rituals)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Schiesser (schiesser)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spider-man (spider_man)
      • STACCATO (staccato)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Vingino (vingino)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fleece (fleece)
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be