x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    JOOP! pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • JOOP! Pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141298655.jpg
      JOOP! JOOP! Pyjama Pyjama Pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Gestreept; Aantal per set: 2-delig; Extra's: All-over patroon, Buigzame grip (1)
      JOOP! Pyjama
      • 04061948001791
      • JBW0076001000003
      1
      most_sold
      89.90 EUR
    • JOOP! Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169921584.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145768776.jpg
      JOOP! JOOP! Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Motief: Mélange; Extra's: Voelt zacht aan, Huidvriendelijk materiaal, Op staal naden; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Kwartmouw (1)
      JOOP! Slaapshirt
      • 04061948000534
      • 642000-443-S
      1
      46.95 EUR
    • JOOP! Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170990203.jpg
      JOOP! JOOP! Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Materiaal: Katoen; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon; Lengte: Lang/maxi; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      JOOP! Pyjamabroek
      • 04061948009551
      • JBW0112001000004
      1
      49.90 EUR
    • JOOP! Korte pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141297765.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167736621.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165209326.jpg
      JOOP! JOOP! Korte pyjama Korte pyjama Korte pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Logoprint; Aantal per set: 2-delig; Extra's: Voelt zacht aan, Lichte stof, Op staal naden (1)
      JOOP! Korte pyjama
      • 04061948000282
      • 645000-443-S
      • JBW0114001000002
      1
      69.90 EUR
    • JOOP! Korte pyjama
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141297765.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171034270.jpg
      JOOP! JOOP! Korte pyjama Korte pyjama Korte pyjama Materiaal: Katoen; Motief: Logoprint; Extra's: Voelt zacht aan, Lichte stof, Op staal naden (1)
      JOOP! Korte pyjama
      • 04061948000336
      • JBW0114002000002
      1
      69.90 EUR
    • JOOP! Slaapshirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165909635.jpg
      JOOP! JOOP! Slaapshirt Slaapshirt Slaapshirt Halstype: Ronde hals; Motief: Effen; Materiaal: Jersey; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      JOOP! Slaapshirt
      • 04061948027319
      • 642003-300-S
      1
      50.45 EUR
    • JOOP! Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170987341.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145752813.jpg
      JOOP! JOOP! Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Motief: Logoprint; Materiaal: Katoen; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon; Pasvorm: Regular; Taillehoogte: Mid waist; Lengte: Lang/maxi (1)
      JOOP! Pyjamabroek
      • 04061948000763
      • 644000-651-XL
      1
      55.45 EUR
    • JOOP! Pyjamabroek
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162548934.jpg
      JOOP! JOOP! Pyjamabroek Pyjamabroek Pyjamabroek Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan, Op staal naden; Lengte: Kort/mini; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      JOOP! Pyjamabroek
      • 04061948026954
      • 644002-246-XS
      1
      46.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Eskimo DEFAULT
        • eskimo
      • Etam DEFAULT
        • etam
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Aubade (aubade)
      • Babys Only (babys_only)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Carter's (carter_s)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cotton On (cotton_on)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Eberjey (eberjey)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Fixoni (fixoni)
      • Gap (gap)
      • Götting (go_tting)
      • Hanro (hanro)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Jacky (jacky)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Miraculous (miraculous)
      • Monster High (monster_high)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pippi (pippi)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • RITUALS (rituals)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • STACCATO (staccato)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tekla (tekla)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Underprotection (underprotection)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Universal (universal)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Wolford (wolford)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be