x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Noppies pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Noppies Shirt 'Demi'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164008363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155862960.jpg
      Noppies Noppies Shirt 'Demi' Shirt 'Demi' Shirt 'Demi' Noppies Damespyjama. (1)
      Noppies Shirt 'Demi'
      • 08719788369422
      • NOP0102001000002
      3
      good_buy
      34.99 EUR
    • Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144508058.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173575315.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162422303.jpg
      Noppies Noppies Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Het kledingstuk is speciaal ontwikkeld om de nachten tijdens je zwangerschap zo aangenaam mogelijk te maken. Het model is verrijkt met stretch, waardoor je lichaam voldoende ruimte heeft om te veranderen. Omdat de flatterende borstvoedingstop iets langer is gesneden, valt hij mooi over de buik. Als je je kind eenmaal naar de wereld hebt gebracht, kun je de extra stoflaag naar boven schuiven. Op deze manier kan je baby discreet en eenvoudig borstvoeding geven. Het T-shirt is versierd met kante... (1)
      Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • 08719788372620
      • NOP0107002000005
      2
      most_sold
      26.47 EUR
    • Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174143967.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145177206.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589362.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589363.jpg
      Noppies Noppies Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Het kledingstuk is speciaal ontwikkeld om de nachten tijdens je zwangerschap zo aangenaam mogelijk te maken Het model is verrijkt met stretch, waardoor je lichaam voldoende ruimte heeft om te veranderen Omdat de flatterende stijltop iets langer is gesneden, valt hij mooi over de buik Als je je kind eenmaal ter wereld hebt gebracht, kun je de extra laag stof naar boven schuiven. Op deze manier kan je baby discreet en eenvoudig borstvoeding geven Het T-shirt is versierd met kanten strepen Bij a... (1)
      Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • 08719788369330
      • NOP0107001000005
      2
      26.99 EUR
    • Noppies Pyjamabroek 'Merel'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143165925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163587198.jpg
      Noppies Noppies Pyjamabroek 'Merel' Pyjamabroek 'Merel' Pyjamabroek 'Merel' Shorts Merel met stippenmotief van Noppies. Gemaakt van biologisch katoen met stretch. Volledig stippenmotief Elastische tailleband met strepen. Tailleband zit onder de buik. (1)
      Noppies Pyjamabroek 'Merel'
      • 08719788369705
      • NOP0126001000006
      2
      22.15 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Schiesser DEFAULT
        • schiesser
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Aubade (aubade)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chantelle (chantelle)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • ErgoPouch (ergopouch)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Falke (falke)
      • Femilet (femilet)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Hanro (hanro)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hom (hom)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mey (mey)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Monster High (monster_high)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Oilily (oilily)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pippi (pippi)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • RITUALS (rituals)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spider-man (spider_man)
      • STACCATO (staccato)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Vingino (vingino)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fleece (fleece)
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be