x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Noppies pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Noppies Shirt 'Demi'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164008363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155862960.jpg
      Noppies Noppies Shirt 'Demi' Shirt 'Demi' Shirt 'Demi' Voedingstop Demi uit de Nightwear by Noppies-collectie is milieubewust geproduceerd en opgebouwd uit biologisch katoen met het GOTS-certificaat. Het kledingstuk is speciaal ontworpen om jouw zwangerschap ook tijdens de nacht zo comfortabel mogelijk te maken. Dankzij de toevoeging van stretch, krijgt je lichaam alle ruimte om te veranderen en draagt de top heerlijk zacht. Ook na je negen maanden durende avontuur, zul je nog vaak voor dit ontwerp met driekwartmouw kiezen. Wanneer je de gestippe... (1)
      Noppies Shirt 'Demi'
      • 08719788369422
      • NOP0102001000002
      2
      deal
      34.99 EUR
    • Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174143967.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145177206.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589362.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589363.jpg
      Noppies Noppies Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Het kledingstuk is speciaal ontwikkeld om de nachten tijdens je zwangerschap zo aangenaam mogelijk te maken Het model is verrijkt met stretch, waardoor je lichaam voldoende ruimte heeft om te veranderen Omdat de flatterende stijltop iets langer is gesneden, valt hij mooi over de buik Als je je kind eenmaal ter wereld hebt gebracht, kun je de extra laag stof naar boven schuiven. Op deze manier kan je baby discreet en eenvoudig borstvoeding geven Het T-shirt is versierd met kanten strepen Bij a... (1)
      Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • 08719788369330
      • NOP0107001000005
      2
      29.90 EUR
    • Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144508058.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173536086.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162422303.jpg
      Noppies Noppies Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Slaapshirt 'Floor' Voedingstop Floor uit de Nightwear by Noppies-collectie is milieubewust geproduceerd en opgebouwd uit biologisch katoen met het GOTS-certificaat. Het kledingstuk is speciaal ontworpen om je zwangerschap ook tijdens de nacht zo comfortabel mogelijk te maken. Het ontwerp is verrijkt met stretch, waardoor je lichaam alle ruimte krijgt om te veranderen. Doordat de flatterende voedingstop iets langer is, valt deze mooi over je buik heen. Wanneer je jouw kindje eenmaal op de wereld hebt gebracht, k... (1)
      Noppies Slaapshirt 'Floor'
      • 08719788372613
      • NOP0107002000004
      2
      29.90 EUR
    • Noppies Pyjamabroek 'Merel'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143165925.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163587198.jpg
      Noppies Noppies Pyjamabroek 'Merel' Pyjamabroek 'Merel' Pyjamabroek 'Merel' Shorts Merel met stippenmotief van Noppies Gemaakt van biologisch katoen met stretch Volledig stippenmotief Elastische tailleband met strepen De tailleband zit onder de buik (1)
      Noppies Pyjamabroek 'Merel'
      • 08719788369705
      • NOP0126001000006
      2
      24.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Eskimo DEFAULT
        • eskimo
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babys Only (babys_only)
      • Batman (batman)
      • Beeren (beeren)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Charlie Choe (charlie_choe)
      • Claesen's (claesen_s)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Falke (falke)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fresk (fresk)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Götting (go_tting)
      • Hanro (hanro)
      • Hatley (hatley)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hom (hom)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief (lief)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little label (little_label)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Mey (mey)
      • Monster High (monster_high)
      • Name it (name_it)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Oilily (oilily)
      • Pastunette (pastunette)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pippi (pippi)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebelle (rebelle)
      • Room seven (room_seven)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Schiesser (schiesser)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snurk (snurk)
      • Someone (someone)
      • Spider-man (spider_man)
      • STACCATO (staccato)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superdry (superdry)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trixie (trixie)
      • Ugg (ugg)
      • Vingino (vingino)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Logo (logo)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be