x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pyjama's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sterntaler pyjama

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pyjama categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Sterntaler Set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157997764.jpg
      Sterntaler Sterntaler Set Set Set Babytuniek shirt met lange mouwen voor meisjes met leggings, mooi hartjesmotief, veelzijdig combineerbaar Mooie A-lijn-snit, ideaal voor dagelijks gebruik en bij speciale gelegenheden. Drukknopen aan de schouder voor snel en eenvoudig aan- en uittrekken, huidvriendelijk en comfortabel om te dragen dankzij zacht katoen. Hoogwaardige afwerking: 95% katoen, 5% elastaan, eenvoudige reiniging en onderhoud: machinewasbaar op 30° in de fijne was. Inhoud: 1 sterrentaler tuniek met leggings voor meisj... (1)
      Sterntaler Set
      • 04055579950825
      • STL0143001000003
      2
      most_sold
      28.60 EUR
    • Sterntaler Overall
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157997832.jpg
      Sterntaler Sterntaler Overall Overall Overall Rimplerset voor baby's bestaande uit rompers en truien, ideaal voor elke dag, combineerbaar met andere kledingstukken Geschikt voor meisjes, drukknopen aan de schouders en in de stap voor eenvoudig aan- en uittrekken en luiers wisselen. Hoogwaardige afwerking en materialen: romper/pullover: 95% katoen, 5% elastaan Eenvoudige reiniging en onderhoud: machinewasbaar op 40 graden. Inhoud: 1 x Sterntaler romperset, maat: 68, kleur: rood/roze. (1)
      Sterntaler Overall
      • 04055579955905
      • STL0137001000002
      2
      23.67 EUR
    • Sterntaler Overall
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165324030.jpg
      Sterntaler Sterntaler Overall Overall Overall Uit de nieuwe Sterntaler collectie. Kwaliteit die de moeite waard is om te zien. Prachtige overall gemaakt van zachte gemêleerde fleece stof met schattig borduursel. Een praktische rits aan de voorkant maakt het gemakkelijk om aan en uit te trekken. Hand- en voetboeien houden de handen en voeten van uw kind warm en voorkomen krassen. Productgegevens: Materiaal: 100% polyester Wasbaar tot 40 °C. (1)
      Sterntaler Overall
      • 04055579773264
      • STL0237003000002
      2
      23.09 EUR
    • Sterntaler Overall
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165322745.jpg
      Sterntaler Sterntaler Overall Overall Overall Uit de nieuwe Sterntaler collectie. Kwaliteit die te zien is. Prachtige overall van zachte gemêleerde fleece stof met capuchon met schattig borduurwerk. Een praktische rits maakt het gemakkelijk om hem aan en uit te trekken. Hand- en voetboeien houden de handen en voeten van uw kind warm en voorkomen krassen. productdetails: materiaal: 100 % polyester Wasbaar tot 40 °C Niet geschikt voor de droger (1)
      Sterntaler Overall
      • 04055579987043
      • STL0237004000005
      2
      23.96 EUR
    • Sterntaler Rompertje/body 'Nilpferd'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000025.jpg
      Sterntaler Sterntaler Rompertje/body 'Nilpferd' Rompertje/body 'Nilpferd' Rompertje/body 'Nilpferd' Uit de nieuwe Sterntaler collectie - kwaliteit die te zien is. Knuffelstaartpakje in effen jersey met geborduurde nijlpaarden. productdetails: Materiaal: 95 % katoen, 5 % elastaan Wasbaar op 40 °C Niet geschikt voor de droger (1)
      Sterntaler Rompertje/body 'Nilpferd'
      • 04055579955639
      • STL0124001000001
      2
      22.25 EUR
    • Sterntaler Set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158000212.jpg
      Sterntaler Sterntaler Set Set Set Uit de nieuwe Sterntaler collectie - kwaliteit die te zien is. Prachtige babyjurk met UV-bescherming 50+ gemaakt van jersey bedrukt met bloemen en hartjes in combinatie met gestreepte jersey en lurex strepen. Bijpassende legging van effen Single jersey. productdetails: Materiaal: 95% katoen, 5% elastaan Wasbaar tot 40 °C Niet geschikt voor de droger (1)
      Sterntaler Set
      • 04055579950887
      • STL0144001000003
      2
      14.10 EUR
    • Sterntaler Set 'Nicki Edda'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161687155.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153836849.jpg
      Sterntaler Sterntaler Set 'Nicki Edda' Set 'Nicki Edda' Set 'Nicki Edda' Uit de nieuwe Sterntaler collectie - kwaliteit die te zien is. De romper set bestaat uit een shirt met lange mouwen en een mooi romper pak met de eend Edda als applicatie op de voorkant. De drukknopen in het schouder- en kruisgedeelte maken het aan- en uittrekken gemakkelijk en de zachte inkepingsstof nodigt uit tot knuffelen, zodat je kleine lieveling zich altijd op zijn gemak voelt. productdetails: Materiaal romperpak: 76% katoen, 24% polyester Shirt met lange mouwen: 95% katoen, 5% elastaa... (1)
      Sterntaler Set 'Nicki Edda'
      • 04055579922549
      • STL0103001000003
      2
      31.08 EUR
    • Sterntaler Overall
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164836843.jpg
      Sterntaler Sterntaler Overall Overall Overall Uit de nieuwe Sterntaler collectie. Kwaliteit die te zien is. Leuke overall van zachte gemêleerde fleece stof met capuchon met schattig borduurwerk. Een praktische rits maakt het gemakkelijk om hem aan en uit te trekken. Hand- en voetboeien houden de handen en voeten van uw kind warm en voorkomen krassen. Productdetails: materiaal: 100 % polyester Wasbaar tot 40 °C Niet geschikt voor de droger (1)
      Sterntaler Overall
      • 04055579986909
      • STL0237005000002
      2
      24.28 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Eskimo DEFAULT
        • eskimo
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Hunkemoller DEFAULT
        • hunkemoller
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • America Today (america_today)
      • Aubade (aubade)
      • Babys Only (babys_only)
      • Beeren (beeren)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calida (calida)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chantelle (chantelle)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Eberjey (eberjey)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eskimo (eskimo)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Femilet (femilet)
      • Fixoni (fixoni)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Götting (go_tting)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanro (hanro)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • House In Style (house_in_style)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacky (jacky)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Juvia (juvia)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey (mey)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY (only)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Pastunette (pastunette)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Playshoes (playshoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • RITUALS (rituals)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schiesser (schiesser)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sense Organics (sense_organics)
      • Shiwi (shiwi)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snurk (snurk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Ugg (ugg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance collection (vivance_collection)
      • Wolford (wolford)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €23 (budget)
      • €23 - €31 (low)
      • €31 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXL (3xl)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Fluweel (fluweel)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Print (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be