x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Haceka Pro 2500 Wisserset rvs 1190845

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Haceka Pro 2500 Wisserset rvs 1190845
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Haceka Pro 2500 Wisserset rvs 1190845
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Haceka Pro 2500 Wisserset rvs 1190845
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102919883.jpg?ts=1
Haceka Haceka Pro 2500 Wisserset rvs 1190845 Pro 2500 Wisserset rvs 1190845 Pro 2500 Wisserset rvs 1190845 Haceka Pro 2500 Wisserset rvsDeze stijlvolle wisser past in elk modern interieur. Bevestig de fraaie haak aan de muur en u heeft altijd een wisser bij de hand. Praktisch extra: het rubber is licht van kleur. U krijgt dus nooit donkere strepen op uw mooie voegen. Zo houdt u tegels (én het glas) nog jaren mooi.HangOn bevestigingslijm Wilt u liever niet boren in de tegels, maak dan gebruik van HangOn. Dit is een supersterke lijm die boren overbodig maakt. HangOn kan tot maximaal 25kg. gewicht dragen, dus u hoeft niet bang te zijn dat de accessoire van de muur valt. HangOn is toepasbaar voor de series Kosmos, Mezzo, Edge, Art Deco, Aspen, Pro 2000 en Pro 2500. (1)
  • 08718848059662
1
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Messing, Roestvrijstaal
  • 53.44 53.44 EUR 1
    1
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Haceka Pro 2500 Wisserset rvsDeze stijlvolle wisser past in elk modern interieur. Bevestig de fraaie haak aan de muur en u heeft altijd e...53.44, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224239104.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Nedis Verhoger voor Wasmachine en Wasdroger | Piekbelasting: 150 kg (1)
      Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg)
      • 05412810400898
      • WAST111WT
      2
    • Zone Denmark Wisser met houder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115191711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155022023.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215722665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115845044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158911796.jpg?ts=1
      Zone Denmark Zone Denmark Wisser met houder Wisser met houder Wisser met houder Vervaardigd door Zone Denmark Materiaal: silicone | ABS-kunststof Afmeting: Lengte: 21 cm | Breedte: 17 cm Deze douchecabinewisser is perfect geschikt voor het reinigen van gladde oppervlakken zoals douchecabines, spiegels en tegels in je badkamer. De badtrekker is gemaakt van materiaal dat niet roest. Zo zijn met deze douchewisser een goede hygiëne en lange houdbaarheid gewaarborgd. (5)
      Zone Denmark Wisser met houder
      • 05708760634361
      6
    • Storage solutions Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170858843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181228037.jpg?ts=1
      Storage solutions Storage solutions Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart) Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart) Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart) Houten kledinghanger met broekrek - Dankzij deze stevige kledinghanger kun jij al jouw kleding netjes in de kast hangen. De houten kleerhanger heeft een zwarte coating en beschikt over een broekrek, waardoor jij ook broeken op kunt hangen. Dit product wordt per 4 stuks geleverd.Houten kleerhanger voor truien en broekenDeze kledinghanger is gemaakt van eucalyptus hout en hierdoor erg stevig. Dankzij het speciale rek kun jij ook broeken ophangen, waardoor dit product ideaal is voor pakken.Eigenschappen: Houten kleerhanger Met broekrek Gemaakt van eucalyptus hout 4 stuks (1)
      Storage solutions Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart)
      • 08711295257865
      1
    • Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157699887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234180679.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184899427.jpg?ts=1
      Nedis Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M Wasmachine afvoerslang - Met deze afvoerslang kun jij jouw vaatwasser aansluiten op een waterafvoerpijp. Dit exemplaar is bestand tegen temperaturen tot 90 °C en heeft een lengte van 3 meter. Om de slang netjes te geleiden, wordt er een beugel meegeleverd. Dit exemplaar heeft een aansluiting van 21 millimeter en een aansluiting van 19 millimeter.Ideale afvoerslang voor de vaatwasserDeze afvoerslang zorgt voor een goede verbinding tussen jouw vaatwasser en de afvoerpijp om het gebruikte water weg te spoelen. Dit product is bestand tegen temperaturen tot 90 °C en kan 1.5 Bar aan. Aan het ene uiteinde heeft deze waterafvoerslang een aansluiting van 21 millimeter en aan het andere uiteinde heeft dit exemplaar een aansluiting van 19 millimeter. Om de slang netjes te laten buigen, kun je gebruikmaken van de meegeleverde beugel.Eigenschappen: Afvoerslang voor de vaatwasser Aansluiting A: 21 mm Aansluiting B: 19 mm Tot 1.5 Bar Max. temperatuur: 90 °C Lengte: 3 meter (1)
      Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
      • 05412810301232
      • 79679
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 52.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 52.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 53.44
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 53.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be