x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157699887.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234180679.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184899427.jpg?ts=1
Nedis Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M Wasmachine afvoerslang - Met deze afvoerslang kun jij jouw vaatwasser aansluiten op een waterafvoerpijp. Dit exemplaar is bestand tegen temperaturen tot 90 °C en heeft een lengte van 3 meter. Om de slang netjes te geleiden, wordt er een beugel meegeleverd. Dit exemplaar heeft een aansluiting van 21 millimeter en een aansluiting van 19 millimeter.Ideale afvoerslang voor de vaatwasserDeze afvoerslang zorgt voor een goede verbinding tussen jouw vaatwasser en de afvoerpijp om het gebruikte water weg te spoelen. Dit product is bestand tegen temperaturen tot 90 °C en kan 1.5 Bar aan. Aan het ene uiteinde heeft deze waterafvoerslang een aansluiting van 21 millimeter en aan het andere uiteinde heeft dit exemplaar een aansluiting van 19 millimeter. Om de slang netjes te laten buigen, kun je gebruikmaken van de meegeleverde beugel.Eigenschappen: Afvoerslang voor de vaatwasser Aansluiting A: 21 mm Aansluiting B: 19 mm Tot 1.5 Bar Max. temperatuur: 90 °C Lengte: 3 meter (1)
  • 05412810301232
  • 79679
1
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 12.90 12.90 EUR 1
    1
    • Kabelshop Kabelshop
      Wasmachine afvoerslang - Met deze afvoerslang kun jij jouw vaatwasser aansluiten op een waterafvoerpijp. Dit exemplaar is bestand tegen t...12.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Storage solutions Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170858843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181228037.jpg?ts=1
      Storage solutions Storage solutions Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart) Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart) Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart) Houten kledinghanger met broekrek - Dankzij deze stevige kledinghanger kun jij al jouw kleding netjes in de kast hangen. De houten kleerhanger heeft een zwarte coating en beschikt over een broekrek, waardoor jij ook broeken op kunt hangen. Dit product wordt per 4 stuks geleverd.Houten kleerhanger voor truien en broekenDeze kledinghanger is gemaakt van eucalyptus hout en hierdoor erg stevig. Dankzij het speciale rek kun jij ook broeken ophangen, waardoor dit product ideaal is voor pakken.Eigenschappen: Houten kleerhanger Met broekrek Gemaakt van eucalyptus hout 4 stuks (1)
      Storage solutions Kledinghanger | 4 stuks (Hout, Zwart)
      • 08711295257865
      1
    • Whirlpool Lekbak vaatwasser | 50 x 45 x 4.4 cm (Kunststof)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146882202.jpg?ts=1
      Whirlpool Whirlpool Lekbak vaatwasser | 50 x 45 x 4.4 cm (Kunststof) Lekbak vaatwasser | 50 x 45 x 4.4 cm (Kunststof) Lekbak vaatwasser | 50 x 45 x 4.4 cm (Kunststof) Nedis Lekbak Vaatwasser | 45 cm | 50 cm | 44 cm | Transparant | Kunststof (1)
      Whirlpool Lekbak vaatwasser | 50 x 45 x 4.4 cm (Kunststof)
      • 05412810301706
      • WADT110AT45
      2
    • Nedis Luchtafvoerslang | Ø 100 mm (PVC, Max. 1.5 meter)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157705447.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234181419.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Luchtafvoerslang | Ø 100 mm (PVC, Max. 1.5 meter) Luchtafvoerslang | Ø 100 mm (PVC, Max. 1.5 meter) Luchtafvoerslang | Ø 100 mm (PVC, Max. 1.5 meter) Afvoerslang, lucht - Met deze luchtafvoerslang kun jij het stoom van een droogtrommel of ventilatiesysteem eenvoudig afvoeren. De PVC slang is flexibel en heeft een diameter van 100 millimeter. Je kunt dit exemplaar uitrekken tot maximaal 1.5 meter.Luchtafvoerslang: droger en ventilatiesysteemMet deze luchtafvoerslang kun jij de stoom van jouw condensdroger of ventilatiesysteem afvoeren naar buiten. Dit gebeurt veelal via een speciaal gat in de muur of via het raam. De luchtafvoerslang plaats je aan de achterkant van de droger. Zorg ervoor dat de afvoerslang niet langer is dan nodig en dat de slang geen bochten hoeft te maken. Plaats de droger dus altijd in de buurt van het gat naar buiten.Eigenschappen: Luchtafvoerslang voor droger en ventilatiesysteen Gemaakt van PVC Diameter van 100 centimeter Maximale lengte: 1.5 meter (1)
      Nedis Luchtafvoerslang | Ø 100 mm (PVC, Max. 1.5 meter)
      • 05412810301539
      2
    • Nedis Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157705926.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm afzuigkap koolstoffilter - Dit actieve koolstoffilter remt de groei van bacterieën en de verspreiding hiervan in de lucht. Zo zorgt dit filter voor gezuiverde lucht in jouw keuken tijdens het koken. Het ronde filter voor de afzuigkap heeft een diameter van 19 centimeter.Afzuigkap filter voor gezuiverde luchtDit ronde koolstoffilter houdt de leefomgeving gezonder en vermindert het risico op allergieën. Het filter heeft namelijk een sterk remmende werking op de groei van bacterieën en zorgt ook dat deze minder snel verspreid worden. In het filter zit actieve kool dat luchtjes verwijdert en de gezuiverde lucht weer in de ruimte blaast. Voor het beste resultaat is het aan te raden om het filter elke 3 maanden te vervangen.Eigenschappen: Koolstoffilter voor afzuigkap Zuivert de lucht Universeel Afmeting: Ø 19 centimeter (1)
      Nedis Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm
      • 05412810301812
      • CHFI113CA19
      • 76515
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 12.39
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.39
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 12.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be