x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Zone Denmark Wisser met houder

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Zone Denmark Wisser met houder
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Zone Denmark Wisser met houder
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Zone Denmark Wisser met houder
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115096791.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215722683.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116262804.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158912960.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199314042.jpg?ts=1
Zone Denmark Zone Denmark Wisser met houder Wisser met houder Wisser met houder Deze stijlvolle Met Houder raamwisser van Zone Denmark is perfect voor de moderne badkamer. De siliconen wisser is erg sterk en naadloos, waardoor het gemak... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
  • 05708760634378
6
good_buy
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Hoogte: 21 cm
    • Lengte: 21 cm
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Metaal, Kunststof, Siliconen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 39.15 45.25 EUR 6
    6
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      douchewisser 21x17cm grijs silicone39.15, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      Deze stijlvolle Met Houder raamwisser van Zone Denmark is perfect voor de moderne badkamer. De siliconen wisser is erg sterk en naadloos,...
      39.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Raamwisser Zone Denmark Met Houder Grijs online. Bekijk alle Badkameraccessoires van het merk Zone Denmark bij Etrias.
      39.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Badkamerstore Badkamerstore
      Deze stijlvolle Met Houder raamwisser van Zone Denmark is perfect voor de moderne badkamer. De siliconen wisser is erg sterk en naadloos,...
      39.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Vervaardigd door Zone Denmark Materiaal: silicone | ABS-kunststof Afmeting: Lengte: 21 cm | Breedte: 17 cm Deze douchecabinewisser is per...39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Novia.be Novia.be
      douchewisser 21x17cm grijs silicone incl. ronde ophangsteun Ø55mm met zelfklevende strip 3M45.25, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224239104.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg) Nedis Verhoger voor Wasmachine en Wasdroger | 150 kg | Wit (1)
      Nedis Wasmachine verhoger | 300 mm (Max. 150 kg)
      • 05412810400898
      • WAST111WT
      2
    • Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157699887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234180679.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184899427.jpg?ts=1
      Nedis Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M Wasmachine afvoerslang - Met deze afvoerslang kun jij jouw vaatwasser aansluiten op een waterafvoerpijp. Dit exemplaar is bestand tegen temperaturen tot 90 °C en heeft een lengte van 3 meter. Om de slang netjes te geleiden, wordt er een beugel meegeleverd. Dit exemplaar heeft een aansluiting van 21 millimeter en een aansluiting van 19 millimeter.Ideale afvoerslang voor de vaatwasserDeze afvoerslang zorgt voor een goede verbinding tussen jouw vaatwasser en de afvoerpijp om het gebruikte water weg te spoelen. Dit product is bestand tegen temperaturen tot 90 °C en kan 1.5 Bar aan. Aan het ene uiteinde heeft deze waterafvoerslang een aansluiting van 21 millimeter en aan het andere uiteinde heeft dit exemplaar een aansluiting van 19 millimeter. Om de slang netjes te laten buigen, kun je gebruikmaken van de meegeleverde beugel.Eigenschappen: Afvoerslang voor de vaatwasser Aansluiting A: 21 mm Aansluiting B: 19 mm Tot 1.5 Bar Max. temperatuur: 90 °C Lengte: 3 meter (1)
      Nedis WAOH2119SSP30 Afvoerslang 21 Mm Recht - 19 Mm Recht 1,5 Bar 90 °c 3,00 M
      • 05412810301232
      • 79679
      1
    • Kukko Poelietrekker tweearmig Gr. 1 KUKKO
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247969478.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161041201.jpg?ts=1
      Kukko Kukko Poelietrekker tweearmig Gr. 1 KUKKO Poelietrekker tweearmig Gr. 1 KUKKO Poelietrekker tweearmig Gr. 1 KUKKO Zelfcentrerende voeten voor snelle grip Bijzonder geschikt voor de elektriciteit van de auto, elektrische werkplaatsen, de opstelling van persluchtsystemen en soortgelijke toepassingen Robuust, hoge prestaties en een lange levensduur Merk: Kukko, Gewicht: 0.4850169764 Pond, Fabrikant: Kukko-Kleinbongartz & Kaiser Ohg (1)
      Kukko Poelietrekker tweearmig Gr. 1 KUKKO
      • 04021176015458
      3
    • Nedis Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157705926.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm afzuigkap koolstoffilter - Dit actieve koolstoffilter remt de groei van bacterieën en de verspreiding hiervan in de lucht. Zo zorgt dit filter voor gezuiverde lucht in jouw keuken tijdens het koken. Het ronde filter voor de afzuigkap heeft een diameter van 19 centimeter.Afzuigkap filter voor gezuiverde luchtDit ronde koolstoffilter houdt de leefomgeving gezonder en vermindert het risico op allergieën. Het filter heeft namelijk een sterk remmende werking op de groei van bacterieën en zorgt ook dat deze minder snel verspreid worden. In het filter zit actieve kool dat luchtjes verwijdert en de gezuiverde lucht weer in de ruimte blaast. Voor het beste resultaat is het aan te raden om het filter elke 3 maanden te vervangen.Eigenschappen: Koolstoffilter voor afzuigkap Zuivert de lucht Universeel Afmeting: Ø 19 centimeter (1)
      Nedis Koolstoffilter afzuigkap | Ø 19 cm
      • 05412810301812
      • CHFI113CA19
      • 76515
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 33.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 39.24
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 39.24
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 39.15
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 39.15
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 39.14
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 39.15
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 39.15
    • teamvergelijk@vergelijk.be