x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vaude Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vaude Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vaude Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vaude Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/109774571.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/87691220.jpg?ts=1
Vaude Vaude Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black Fluid Full Zip Pants Ii S/S Regenbroek Heren - Black Belangrijkste informatie: Type: Lange broek; Model: Regen-/Hardshell broek; Gebruiksdoel: Dagelijkse ritten/reizen; Beenlengte: Normaal (regular); Uitrusting: Met binnenbroek: Nee; Functies: Functie: Verstelbare band, Met reflectoren, Waterdicht, Winddicht; Ziener Nivia X-Function Dames Shorts, lichtblauw: Sterkte voering: --; Uitrusting: Details rits: Doorlopende, verdeelbare, afgedekte zij-ritssluiting; Afmetingen: Gewicht: 400 g; Materiaal: Buitenmateriaal: 100 % polyester; voering: 100 % polyamide; mesh voering: 100 % polyester; Materiaal: Functiemateriaal : CEPLEX actief, Eco Afwerking; Lagen: 2 lagen; Waterzuil: 10000 mm; Bijzonderheden: PFC-vrije coating (Durable Water Repellent); Ademend vermogen: 10000 g/m²/24h; Coating: PU; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Ruime pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: voorgevormde knieën, zoombreedte door een klittenband en een ritssluiting verbreedbaar, gedeelde voering: bovendeel uit mesh, onderdeel ui (1)
  • 04021574359451
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Polyester
  • Maat
    • Kledingmaat: L
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 472 g
  • 73.03 84.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Multifunctionele broek tegen regen: waterdicht, winddicht en ademend Regenbescherming voor mannen: de 2-laags regenbroek met mesh-binnenv...73.03, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Lange broek; Model: Regen-/Hardshell broek; Gebruiksdoel: Dagelijkse ritten/reizen; Beenlengte: Normaal (...84.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Rains Regenbroek RAINS Unisex Pants Regular Reflective Black Reflective-L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214633855.jpg?ts=1
      Rains Rains Regenbroek RAINS Unisex Pants Regular Reflective Black Reflective-L Regenbroek RAINS Unisex Pants Regular Reflective Black Reflective-L Regenbroek RAINS Unisex Pants Regular Reflective Black Reflective-L Bestel Regenbroek RAINS Unisex Pants Regular Reflective Black Reflective-L online. Bekijk alle Regenbroeken van het merk Rains bij Etrias. (1)
      Rains Regenbroek RAINS Unisex Pants Regular Reflective Black Reflective-L
      • 05711747504069
      2
    • Didriksons Idre 6 Pants Kids, bruin 130 2022 Regenbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247011551.jpg?ts=1
      Didriksons Didriksons Idre 6 Pants Kids, bruin 130 2022 Regenbroeken Idre 6 Pants Kids, bruin 130 2022 Regenbroeken Idre 6 Pants Kids, bruin 130 2022 Regenbroeken Belangrijkste informatie: Type: Regenbroek; Kledingslaag: Buitenlaag / Weerbestendige laag; Seizoen: Helårlig; Functies: Functie: Waterdicht, Winddicht; Winddicht: ja; Waterdicht: ja; Tailleband: Uitrusting: Verstelbare taillemaat; Hoogte tailleband: hoog; Sluiting: Drukknop, Ritssluiting; benen: Details uitrusting: elastische manchetten, Geïntegreerde beenkappen, Meegroeiend, Verstelbare beenzoom, Voorgevormde knieën; Verwerking: Type naden: gelaste naden; Materiaal: Bekleding: 100 % polyamide; Voeringsstof: 100 % polyamide; Isolatiemateriaal: 100 % polyester; Bijzonderheden: PFC-vrije coating (Durable Water Repellent); Coating: PWR-impregnering; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: verstelbare siliconen voetbanden, verstelbare bretelsn, verstelbare taille, Elastische beenzoom met antislipband, vaste beugels, beenkappen aan binnenzijde, Reflecterende details (1)
      Didriksons Idre 6 Pants Kids, bruin 130 2022 Regenbroeken
      • 07333371051054
      1
    • Didriksons Tarfala 6 Pants Kids, zwart 110 2022 Regenbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235268164.jpg?ts=1
      Didriksons Didriksons Tarfala 6 Pants Kids, zwart 110 2022 Regenbroeken Tarfala 6 Pants Kids, zwart 110 2022 Regenbroeken Tarfala 6 Pants Kids, zwart 110 2022 Regenbroeken Belangrijkste informatie: Type: Regenbroek; Kledingslaag: Buitenlaag / Weerbestendige laag; Seizoen: Winter; Functies: Functie: Waterdicht, Winddicht; Winddicht: ja; Waterdicht: ja; Uitrusting: Bijzonderheden: Met verzegelde naden; Tailleband: Sluiting: Ritssluiting; benen: Beenlengte: Lang; Details uitrusting: Voorgevormde knieën, Meegroeiend, elastische brug, elastische manchetten; Materiaal: Bekleding: 100 % polyamide; Voeringsstof: 100 % polyamide; Isolatiemateriaal: 100 % polyester; Bijzonderheden: PFC-vrije coating (Durable Water Repellent); Type materiaal: Hardshell; Coating: Ja; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: verstelbare bretelsn, Elastiek in de taille, gulp met ritssluiting, Reflecterende details, Rits met klep aan de voorkant (1)
      Didriksons Tarfala 6 Pants Kids, zwart 110 2022 Regenbroeken
      • 07333371047941
      1
    • Houdini RollerCoaster Pants Women, roze L 2020 Trekking- & Wandelbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239372043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184904939.jpg?ts=1
      Houdini Houdini RollerCoaster Pants Women, roze L 2020 Trekking- & Wandelbroeken RollerCoaster Pants Women, roze L 2020 Trekking- & Wandelbroeken RollerCoaster Pants Women, roze L 2020 Trekking- & Wandelbroeken Belangrijkste informatie: Type: Regenbroek; Kledingslaag: Buitenlaag / Weerbestendige laag; Seizoen: Helårlig; Functies: Functie: Waterdicht, Winddicht, Elastisch; Winddicht: ja; Waterdicht: ja; Uitrusting: Zakken: Praktische zakken op de dij met ritssluiting is compatibel met de klimgordel, Binnenzak voor waardevolle spullen; Tailleband: Uitrusting: Verstelbare taillemaat; Sluiting: Drukknop, Ritssluiting; benen: Details uitrusting: Versterkt beenuiteinde; Verwerking: Type naden: gelaste naden; Materiaal: Bekleding: 100 % polyester; Bijzonderheden: PFC-vrije coating (Durable Water Repellent); Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Afmetingen: Gewicht: 574 g; Details: Aanvullende gegevens: ontworpen met Made-to-Move technologie, verborgen waterafstotende ritsen, verstelbaar klittenband op de broek, Beugels kunnen worden bevestigd, Schoeller-versterkingen op de onderste broekspijp (1)
      Houdini RollerCoaster Pants Women, roze L 2020 Trekking- & Wandelbroeken
      • 07322710528807
      2
      deal
    • Maat (kledingmaat):
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 62.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 62.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 62.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 65.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.98
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 66.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 66.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 66.98
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 67.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 67.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 67.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 67.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 67.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 67.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 68.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 68.98
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 70.98
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 73.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 73.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 73.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 73.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 73.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 73.98
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 73.03
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 73.03
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 73.03
    • teamvergelijk@vergelijk.be