x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er regenjassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nickelodeon regenjas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in regenjas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nickelodeon regenjas Peppa Pig meisjes PVC roze jaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169843769.jpg
      Nickelodeon Nickelodeon regenjas Peppa Pig meisjes PVC roze jaar regenjas Peppa Pig meisjes PVC roze jaar regenjas Peppa Pig meisjes PVC roze jaar Nickelodeon Peppa Pig regenjas Zorg ervoor dat je zelfs droog thuis kan komen als het regent. Deze waterdichte regenjas met capuchon zorgt ervoor dat je droog blijft zelfs in de hardste regenbuien. Specificaties: Kleur: roze Geslacht: meisjes Materiaal: PVC Maat: 6 tot 7 jaar (1)
      Nickelodeon regenjas Peppa Pig meisjes PVC roze jaar
      • 08719817772308
      2
      deal
      28.90 EUR
    • Meest populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Agu DEFAULT
        • agu
      • Rains DEFAULT
        • rains
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Geel DEFAULT
        • geel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 70 (price_2)
      • € 70 - € 130 (price_3)
      • ≥ € 130 (price_4)
    • Merk (brand):
      • Rains (rains)
      • Agu (agu)
      • 4-Act (4_act)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • America Today (america_today)
      • Anuy (anuy)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arditex (arditex)
      • Awdis (awdis)
      • Baleno (baleno)
      • Basil (basil)
      • BBB (bbb)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CeLaVi (celavi)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dassy (dassy)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fristads (fristads)
      • Givova (givova)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Greenlands (greenlands)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herock (herock)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • HKM (hkm)
      • Houdini (houdini)
      • Hunter (hunter)
      • Hydrowear (hydrowear)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joma (joma)
      • K-way (k_way)
      • Kamik (kamik)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kidorable (kidorable)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Life-line (life_line)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lynx (lynx)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Mirage (mirage)
      • Molo (molo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • O'Neal (o_neal)
      • Odlo (odlo)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Perletti (perletti)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Portwest (portwest)
      • Precision (precision)
      • PRO-X elements (pro_x_elements)
      • Protective (protective)
      • Rab (rab)
      • Ralka (ralka)
      • Rapide (rapide)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Regatta (regatta)
      • REVIT! (revit_)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Simson (simson)
      • SIOEN (sioen)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Størvik (st_rvik)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Willex (willex)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yeti (yeti)
      • Zapf (zapf)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Ombré (ombre_)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Symmetrisch patroon (symmetrisch_patroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be