x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Black Diamond Cirque gamasche black (Maat M, Zwart)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Black Diamond Cirque gamasche black (Maat M, Zwart)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Black Diamond Cirque gamasche black (Maat M, Zwart)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Black Diamond Cirque gamasche black (Maat M, Zwart)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238739617.jpg?ts=1
Black Diamond Black Diamond Cirque gamasche black (Maat M, Zwart) Cirque gamasche black (Maat M, Zwart) Cirque gamasche black (Maat M, Zwart) Belangrijkste informatie: Type: kuithoog; Materiaal: waterdichte BD.dry stof, gelaste tweelaagse 600D schuurbescherming; Functies: Eigenschappen: Metalen haak voor fixering, Verstelbaar, Waterdicht; Sluiting: Type: ritssluiting; Afmetingen: Gewicht: 164 g; Materiaal: Coating: Ja; Details: Aanvullende gegevens: waterdichte hardshell bovenzijde, Quick release top, vervangbare hielriem van nylon, reflecterend logo op de hielzijde (1)
  • 00793661210672
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Maat
    • Kledingmaat: M
  • 54.98 59.99 EUR 1
    1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: kuithoog; Materiaal: waterdichte BD.dry stof, gelaste tweelaagse 600D schuurbescherming; Functies: Eigens...
      54.98, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Helly Hansen Regenpak Helly Hansen Kids Bergen 2.0 PU Rainset Essential Yellow-Maat 122
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219780886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224833599.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Regenpak Helly Hansen Kids Bergen 2.0 PU Rainset Essential Yellow-Maat 122 Regenpak Helly Hansen Kids Bergen 2.0 PU Rainset Essential Yellow-Maat 122 Regenpak Helly Hansen Kids Bergen 2.0 PU Rainset Essential Yellow-Maat 122 Dit regenpak is afkomstig uit de Bergen 2.0 PU Rainset serie van het merk Helly Hansen. Het materiaal van dit regular fit pak is gemaakt van Helox+, wat zor... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Helly Hansen Regenpak Helly Hansen Kids Bergen 2.0 PU Rainset Essential Yellow-Maat 122
      • 07040057019108
      1
    • FASTWAY Regenpak oranje XXXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222717484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222616343.jpg?ts=1
      FASTWAY FASTWAY Regenpak oranje XXXL Regenpak oranje XXXL Regenpak oranje XXXL Regenwolken in de lucht? Dat maakt niet uit. Jij hebt je regenpak van Fastway meegenomen. Ondanks het lichte materiaal is het waterdicht en winddicht. Reflecterend materiaal en een opvallende kleurencombinatie verbeteren de zichtbaarheid en dankzij de schuine ritssluiting aan de voorkant stap je zo het pak in als het weer een keer sneller omslaat dan verwacht. Comfort/uitrusting: waterdicht winddicht reflecterend materiaal op bovenarmen en kuiten diagonale labyrintsluiting voor makkelijk aantrekken elastisch koord bij taille, mouwen en zoom van broekspijpen breedteverstelling bij kraag, mouwboordjes en zoom van broekspijpen 1 documentenzak Materiaal: BILOUTEX-weefsel, 100% polyamide vaste mesh-binnenvoering, 100% polyester (1)
      FASTWAY Regenpak oranje XXXL
      • 04099453046099
      1
    • FASTWAY REGENPAK zwart S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222717069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222717070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222616325.jpg?ts=1
      FASTWAY FASTWAY REGENPAK zwart S REGENPAK zwart S REGENPAK zwart S Regenwolken in de lucht? Dat maakt niet uit. Jij hebt je regenpak van Fastway meegenomen. Ondanks het lichte materiaal is het waterdicht en winddicht. Reflecterend materiaal en een opvallende kleurencombinatie verbeteren de zichtbaarheid en dankzij de schuine ritssluiting aan de voorkant stap je zo het pak in als het weer een keer sneller omslaat dan verwacht. Comfort/uitrusting: waterdicht winddicht reflecterend materiaal op bovenarmen en kuiten diagonale labyrintsluiting voor makkelijk aantrekken elastisch koord bij taille, mouwen en zoom van broekspijpen breedteverstelling bij kraag, mouwboordjes en zoom van broekspijpen 1 documentenzak Materiaal: BILOUTEX-weefsel, 100% polyamide vaste mesh-binnenvoering, 100% polyester (1)
      FASTWAY REGENPAK zwart S
      • 04099453046532
      1
    • FASTWAY Regenpak oranje XXXXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222717484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222616343.jpg?ts=1
      FASTWAY FASTWAY Regenpak oranje XXXXL Regenpak oranje XXXXL Regenpak oranje XXXXL Regenwolken in de lucht? Dat maakt niet uit. Jij hebt je regenpak van Fastway meegenomen. Ondanks het lichte materiaal is het waterdicht en winddicht. Reflecterend materiaal en een opvallende kleurencombinatie verbeteren de zichtbaarheid en dankzij de schuine ritssluiting aan de voorkant stap je zo het pak in als het weer een keer sneller omslaat dan verwacht. Comfort/uitrusting: waterdicht winddicht reflecterend materiaal op bovenarmen en kuiten diagonale labyrintsluiting voor makkelijk aantrekken elastisch koord bij taille, mouwen en zoom van broekspijpen breedteverstelling bij kraag, mouwboordjes en zoom van broekspijpen 1 documentenzak Materiaal: BILOUTEX-weefsel, 100% polyamide vaste mesh-binnenvoering, 100% polyester (1)
      FASTWAY Regenpak oranje XXXXL
      • 04099453046105
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 54.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 53.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 53.98
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 54.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 53.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 53.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 53.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 53.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 47.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 49.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 49.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 54.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be