x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er riemen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    riem

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in riem categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Diesel Riem 'BAWRE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155034912.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129841089.jpg
      Diesel Diesel Riem 'BAWRE' Riem 'BAWRE' Riem 'BAWRE' Van Diesel. Hoog draagcomfort. (1)
      Diesel Riem 'BAWRE'
      • 08059713207468
      • DIL1086002000002
      3
      34.50 EUR
    • Diesel Riem 'ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116730949.jpg
      Diesel Diesel Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Gestructureerd oppervlak (1)
      Diesel Riem 'ROLLY'
      • 08053837305567
      • DIL0946001000003
      2
      21.98 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125593175.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem 3,5 cm breed. Gemaakt in Italië. (1)
      Diesel Riem
      • 08053837734107
      • DIL1102001000003
      2
      43.43 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105777940.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Van Diesel. Hoog draagcomfort. (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173657
      • DIL0105004000004
      2
      35.51 EUR
    • Diesel Riem 'ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116730949.jpg
      Diesel Diesel Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Gemaakt in Roemenië 4 cm. (1)
      Diesel Riem 'ROLLY'
      • 08053837305550
      • DIL0946001000002
      2
      21.98 EUR
    • Diesel Riem 'B-whyz'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106851484.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-whyz' Riem 'B-whyz' Riem 'B-whyz' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Korrelig leder (1)
      Diesel Riem 'B-whyz'
      • 08058981837476
      • DIL0098001004000
      2
      49.90 EUR
    • Diesel Riem ' B-DIVISION '
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152284110.jpg
      Diesel Diesel Riem ' B-DIVISION ' Riem ' B-DIVISION ' Riem ' B-DIVISION ' Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Label preegdruk, Gladde stof (1)
      Diesel Riem ' B-DIVISION '
      • 08056594495595
      • DIL2117001000001
      2
      43.40 EUR
    • Diesel Riem ' B-DIVISION '
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152284110.jpg
      Diesel Diesel Riem ' B-DIVISION ' Riem ' B-DIVISION ' Riem ' B-DIVISION ' Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Label preegdruk, Gladde stof (1)
      Diesel Riem ' B-DIVISION '
      • 08056594495601
      • DIL2117001000002
      2
      43.40 EUR
    • Diesel Riem 'B-ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151585226.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-ROLLY' Riem 'B-ROLLY' Riem 'B-ROLLY' Van Diesel. Hoog draagcomfort. (1)
      Diesel Riem 'B-ROLLY'
      • 08053837305581
      • DIL1869001000005
      2
      38.07 EUR
    • Diesel Riem 'B-ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151585226.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-ROLLY' Riem 'B-ROLLY' Riem 'B-ROLLY' Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Reliëf structuur, Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem 'B-ROLLY'
      • 08053837305635
      • DIL1869001000003
      2
      20.74 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106039873.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Glanzend flessenleer. Gemaakt in samenwerking met de plaatselijke wetgeving. (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713202005
      • DIL0106003000006
      2
      35.56 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105777940.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Runderleer (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173718
      • DIL0105004000003
      2
      35.51 EUR
    • Diesel Riem 'ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116730949.jpg
      Diesel Diesel Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Gestructureerd oppervlak (1)
      Diesel Riem 'ROLLY'
      • 08053837305512
      • DIL0946001000005
      2
      21.98 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105765598.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Diesel heren riem leer metalen sluiting logo uni cognac Lijn Diesel Patroon: effen. Kleur: cognac (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173794
      • DIL0105003000004
      2
      35.51 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106039873.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Vaste grip, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713202036
      • DIL0106003000003
      2
      31.65 EUR
    • Diesel Riem ' B-DIVISION '
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152284110.jpg
      Diesel Diesel Riem ' B-DIVISION ' Riem ' B-DIVISION ' Riem ' B-DIVISION ' Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Label preegdruk, Gladde stof (1)
      Diesel Riem ' B-DIVISION '
      • 08056594495625
      • DIL2117001000004
      2
      43.40 EUR
    • Diesel Riem 'B-LINE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129842690.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-LINE' Riem 'B-LINE' Riem 'B-LINE' Diesel riem B-LINE (Moro, 90) (1)
      Diesel Riem 'B-LINE'
      • 08058981079586
      • DIL1090001000002
      2
      61.99 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106039873.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Vaste grip, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713202029
      • DIL0106003000002
      2
      31.65 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105765598.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88879465.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Diesel heren riem leer metalen sluiting logo uni cognac Lijn Diesel Patroon: effen. Kleur: cognac (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173831
      • DIL0105003000001
      2
      35.51 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105765598.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Leer met fijne poriën, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173855
      • DIL0105003000003
      2
      37.91 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105765598.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Leer met fijne poriën, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173800
      • DIL0105003000005
      2
      37.91 EUR
    • Diesel Riem ' B-DIELIND'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156614569.jpg
      Diesel Diesel Riem ' B-DIELIND' Riem ' B-DIELIND' Riem ' B-DIELIND' Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Label plaatje, Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem ' B-DIELIND'
      • 08056594852817
      • DIL2148002000004
      2
      42.65 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105777940.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Van Diesel. Hoog draagcomfort. (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173695
      • DIL0105004000001
      2
      35.51 EUR
    • Diesel Riem 'B-whyz'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106851484.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149310790.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-whyz' Riem 'B-whyz' Riem 'B-whyz' 3,9 centimeter in hoogte Made in Romania (1)
      Diesel Riem 'B-whyz'
      • 08058981837483
      • DIL0098001005000
      2
      49.90 EUR
    2 9
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Valentino DEFAULT
        • valentino
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Austrialpin (austrialpin)
      • B.belt (b_belt)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bogner (bogner)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Diesel (diesel)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • G-Star (g_star)
      • Gd import (gd_import)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Greenburry (greenburry)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HEMA (hema)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hydro force (hydro_force)
      • Inwear (inwear)
      • IZOD (izod)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jeffery west (jeffery_west)
      • JOOP! (joop_)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Legend (legend)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lindenmann (lindenmann)
      • Lowepro (lowepro)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Makita (makita)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Maze (maze)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Melik (melik)
      • Michaelis (michaelis)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mustang (mustang)
      • Nikkie (nikkie)
      • Norrøna (norr_na)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Profuomo (profuomo)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Stanley (stanley)
      • Strellson (strellson)
      • Størvik (st_rvik)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leren (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type riem (Type_riem):
      • Broekriem (broekriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be