x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er riemen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    riem

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in riem categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 24
    • Diesel Riem 'B-Tum'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531486.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Tum' Riem 'B-Tum' Riem 'B-Tum' Belt Man leer. (1)
      Diesel Riem 'B-Tum'
      • 08059010156179
      • DIL2421001000004
      2
      38.06 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531520.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem
      • 08059010156025
      • DIL2420001000003
      2
      34.17 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105765598.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88879465.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Diesel heren riem leer metalen sluiting logo uni cognac Lijn Diesel Patroon: effen. Kleur: cognac (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173831
      • DIL0105003000001
      2
      35.41 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105765598.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Leer met fijne poriën, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173855
      • DIL0105003000003
      2
      32.75 EUR
    • Diesel Riem 'B-ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151585226.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-ROLLY' Riem 'B-ROLLY' Riem 'B-ROLLY' Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Reliëf structuur, Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem 'B-ROLLY'
      • 08053837305628
      • DIL1869001000002
      2
      19.64 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151231149.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162681798.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134312469.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Van Diesel. Hoog draagcomfort. (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713202043
      • DIL0106002004000
      2
      35.56 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531304.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Motief: Effen; Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Gewaxt, Op staal naden (1)
      Diesel Riem
      • 08059010156247
      • DIL2422001000004
      2
      47.02 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531520.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Belt Man leer. (1)
      Diesel Riem
      • 08059010155974
      • DIL2420001000005
      2
      34.17 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531304.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Belt Man leer. (1)
      Diesel Riem
      • 08059010156186
      • DIL2422001000005
      2
      47.02 EUR
    • Diesel Riem 'ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116730949.jpg
      Diesel Diesel Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Gestructureerd oppervlak (1)
      Diesel Riem 'ROLLY'
      • 08053837305543
      • DIL0946001000001
      2
      deal
      44.90 EUR
    • Diesel Riem 'ROLLY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116730949.jpg
      Diesel Diesel Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Riem 'ROLLY' Gemaakt in Roemenië 4 cm. (1)
      Diesel Riem 'ROLLY'
      • 08053837305505
      • DIL0946001000004
      2
      deal
      44.90 EUR
    • Diesel Riem 'BAWRE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129841089.jpg
      Diesel Diesel Riem 'BAWRE' Riem 'BAWRE' Riem 'BAWRE' Materiaal: Latex; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk, Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem 'BAWRE'
      • 08059713207451
      • DIL1086002000001
      2
      28.98 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105761710.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88891494.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132695618.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Runderleer, Gladde stof, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713201947
      • DIL0106001001000
      2
      31.87 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105761710.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Runderleer, Gladde stof, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713201961
      • DIL0106001003000
      2
      31.87 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163200491.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Motief: Effen; Extra's: Gladde stof, Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem
      • 08059010158081
      • DIL2426001000006
      2
      38.25 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151231149.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118492756.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134312469.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Van Diesel. Hoog draagcomfort. (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713202081
      • DIL0106002001000
      2
      33.94 EUR
    • Diesel Riem 'Bluestar'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105761710.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156298323.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121680159.jpg
      Diesel Diesel Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Riem 'Bluestar' Glanzend gebotteld leer Gemaakt in Roemenië (1)
      Diesel Riem 'Bluestar'
      • 08059713201909
      • DIL0106001004000
      2
      31.87 EUR
    • Diesel Riem 'B-Star'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105777940.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Riem 'B-Star' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Runderleer (1)
      Diesel Riem 'B-Star'
      • 08059713173664
      • DIL0105004000005
      2
      35.97 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531304.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Belt Man leer. (1)
      Diesel Riem
      • 08059010156223
      • DIL2422001000002
      2
      47.02 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531520.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk (1)
      Diesel Riem
      • 08059010156018
      • DIL2420001000002
      2
      34.17 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163200491.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Motief: Effen; Extra's: Gladde stof, Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem
      • 08059010158111
      • DIL2426001000002
      2
      38.25 EUR
    • Diesel Riem ' B-Lowanna'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163032104.jpg
      Diesel Diesel Riem ' B-Lowanna' Riem ' B-Lowanna' Riem ' B-Lowanna' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Studs (1)
      Diesel Riem ' B-Lowanna'
      • 08059010155721
      • DIL2389001000002
      1
      49.90 EUR
    • Diesel Riem 'B-LINE'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131421918.jpg
      Diesel Diesel Riem 'B-LINE' Riem 'B-LINE' Riem 'B-LINE' Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem 'B-LINE'
      • 08058981463736
      • DIL1090002000004
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Diesel Riem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131509209.jpg
      Diesel Diesel Riem Riem Riem Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Extra's: Wijdte verstelbaar (1)
      Diesel Riem
      • 08053837984175
      • DIL1113003000002
      1
      44.90 EUR
    1 3 7
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arcade (arcade)
      • Arcade Belts (arcade_belts)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Austrialpin (austrialpin)
      • B.belt (b_belt)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Berdal (berdal)
      • Bergans (bergans)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bodytrading (bodytrading)
      • Bogner (bogner)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casanova (casanova)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Chasin' (chasin_)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Cowboysbelt (cowboysbelt)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • DeWalt (dewalt)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobrefa (dobrefa)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle Belts (eagle_belts)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elvy (elvy)
      • Esprit (esprit)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flamingo (flamingo)
      • FlipBelt (flipbelt)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Fristads (fristads)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Havep (havep)
      • HEINE (heine)
      • HEMA (hema)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZOD (izod)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jeffery west (jeffery_west)
      • Jobman (jobman)
      • JOOP! (joop_)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lindenmann (lindenmann)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Magnanni (magnanni)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mascot (mascot)
      • Max mara (max_mara)
      • Maze (maze)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mountain Belt (mountain_belt)
      • Mustang (mustang)
      • Noani (noani)
      • Object (object)
      • Old West (old_west)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Profuomo (profuomo)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • River Island (river_island)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Snickers (snickers)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbelt (timbelt)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toni sailer (toni_sailer)
      • Toolpack (toolpack)
      • Tricorp (tricorp)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • WELLYS (wellys)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wil(s)kin (wil_s_kin)
      • Woolpower (woolpower)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 85 cm (lengte_cm_1)
      • 85 cm - 95 cm (lengte_cm_2)
      • 95 cm - 100 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (lengte_cm_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leren (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type riem (Type_riem):
      • Tailleriem (tailleriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be