x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er riemen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    riem

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in riem categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Maier Sports Suspender, black 2019 Riemen & Bretels
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119566118.jpg
      Maier Sports Maier Sports Suspender, black 2019 Riemen & Bretels Suspender, black 2019 Riemen & Bretels Suspender, black 2019 Riemen & Bretels Maier Sports 3.0 SUSPENDER. Elastische skibretels met geweven merknaam; individueel aanpasbaar; klemmen van metaal. (1)
      Maier Sports Suspender, black 2019 Riemen & Bretels
      • 04050768687841
      2
      20.97 EUR
    • Maier Sports Eco Riem, black 1 | 90cm 2019 Riemen & Bretels
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100991190.jpg
      Maier Sports Maier Sports Eco Riem, black 1 | 90cm 2019 Riemen & Bretels Eco Riem, black 1 | 90cm 2019 Riemen & Bretels Eco Riem, black 1 | 90cm 2019 Riemen & Bretels De zeer lichte outdoor riem met robuuste sluiting is de perfecte aanvulling voor alle broeken bij het wandelen in de vrije tijd en reizen. Hij is extreem licht, elastisch en traploos verstelbaar. Omdat de riem metaalvrij is, moet je hem bij het accountbescherming op het vliegveld niet uittrekken. Lichte, functionele riem voor outdoor en wandelen Perfecte pasvorm dankzij het elastische riem Passend dankzij traploze verstelbaarheid Duurzaam dankzij robuuste koppelsluiting Extreem licht 0 (1)
      Maier Sports Eco Riem, black 1 | 90cm 2019 Riemen & Bretels
      • 04056286609051
      2
      16.44 EUR
    • Maier Sports Eco Riem, black 3 | 116cm 2019 Riemen & Bretels
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100991190.jpg
      Maier Sports Maier Sports Eco Riem, black 3 | 116cm 2019 Riemen & Bretels Eco Riem, black 3 | 116cm 2019 Riemen & Bretels Eco Riem, black 3 | 116cm 2019 Riemen & Bretels Type: riem; Geslacht & Leeftijd: unisex; Materiaal: 100 % polyester; Bevestiging: door de lussen op de tailleband (1)
      Maier Sports Eco Riem, black 3 | 116cm 2019 Riemen & Bretels
      • 04056286609075
      2
      16.44 EUR
    • Maier sports Tech zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100484941.jpg
      Maier sports Maier sports Tech zwart Tech zwart Tech zwart De veelzijdige outdoor riem met robuuste sluiting is de perfecte aanvulling voor alle broeken tijdens het wandelen in de vrije tijd of op reis. Hij is licht, elastisch en traploos verstelbaar. Materiaal: 100% polyester. (1)
      Maier sports Tech zwart
      • 04056286255234
      2
      19.67 EUR
    • Maier Sports Eco Riem, black 2 | 102cm 2019 Riemen & Bretels
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100991190.jpg
      Maier Sports Maier Sports Eco Riem, black 2 | 102cm 2019 Riemen & Bretels Eco Riem, black 2 | 102cm 2019 Riemen & Bretels Eco Riem, black 2 | 102cm 2019 Riemen & Bretels Type: riem; Geslacht & Leeftijd: unisex; Materiaal: 100 % polyester; Bevestiging: door de lussen op de tailleband (1)
      Maier Sports Eco Riem, black 2 | 102cm 2019 Riemen & Bretels
      • 04056286609068
      1
      17.98 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Austrialpin (austrialpin)
      • B.belt (b_belt)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Benetton (benetton)
      • Bestway (bestway)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brax (brax)
      • Bristol (bristol)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chasin' (chasin_)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • G-Star (g_star)
      • Gd import (gd_import)
      • Giorgio beverly hills (giorgio_beverly_hills)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greve (greve)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Haze & Finn (haze_finn)
      • HEMA (hema)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IZOD (izod)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffery west (jeffery_west)
      • JOOP! (joop_)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kidzzbelts (kidzzbelts)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lindenmann (lindenmann)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lowepro (lowepro)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Melik (melik)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mustang (mustang)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Profuomo (profuomo)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rehab (rehab)
      • Reiss (reiss)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • State Of Art Rookies (state_of_art_rookies)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suitable (suitable)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tresanti (tresanti)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Gils (van_gils)
      • Vanzetti (vanzetti)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Warehouse (warehouse)
    • Prijs (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leren (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type riem (Type_riem):
      • Broekriem (broekriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be