x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Boccia ring

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ring categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    528 - 8
    • Boccia 0134-02 Ring Titanium Maat 51
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149990685.jpg
      Boccia Boccia 0134-02 Ring Titanium Maat 51 0134-02 Ring Titanium Maat 51 0134-02 Ring Titanium Maat 51 (1)
      Boccia 0134-02 Ring Titanium Maat 51
      • 04040066221229
      1
      129.00 EUR
    • Boccia Ring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139476436.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105880645.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123653711.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123653713.jpg
      Boccia Boccia Ring Ring Ring (1)
      Boccia Ring
      • 04040066142043
      1
      49.00 EUR
    • Boccia 0130-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139394040.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96079585.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105879316.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139394193.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139394996.jpg
      Boccia Boccia 0130-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig 0130-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig 0130-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig (1)
      Boccia 0130-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig
      • 04040066210377
      1
      55.00 EUR
    • Boccia 0121-05 Titanium ring met diamant Maat 60 is 19mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117773376.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91249697.jpg
      Boccia Boccia 0121-05 Titanium ring met diamant Maat 60 is 19mm 0121-05 Titanium ring met diamant Maat 60 is 19mm 0121-05 Titanium ring met diamant Maat 60 is 19mm (1)
      Boccia 0121-05 Titanium ring met diamant Maat 60 is 19mm
      • 04040066209371
      1
      169.00 EUR
    • Boccia Titanium 0141-02 ring met diamant Maat 57 is 18mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117773084.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90762568.jpg
      Boccia Boccia Titanium 0141-02 ring met diamant Maat 57 is 18mm Titanium 0141-02 ring met diamant Maat 57 is 18mm Titanium 0141-02 ring met diamant Maat 57 is 18mm (1)
      Boccia Titanium 0141-02 ring met diamant Maat 57 is 18mm
      • 04040066236292
      • 04040066236391
      • 04040066236261
      • 04040066236360
      • 04040066236285
      • 04040066236384
      • 04040066236155
      • 04040066236254
      • 04040066236452
      • 04040066236353
      • 04040066236476
      • 04040066236377
      • 04040066236421
      • 04040066236278
      • 04040066236322
      • 04040066236247
      • 04040066236469
      • 04040066236414
      1
      89.00 EUR
    • Boccia Ring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139476363.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107294730.jpg
      Boccia Boccia Ring Ring Ring (1)
      Boccia Ring
      • 04040066180281
      • 04040066180182
      • 04040066180311
      • 04040066180267
      • 04040066180212
      • 04040066180366
      • 04040066180410
      • 04040066180243
      • 04040066180397
      • 04040066180199
      • 04040066180175
      • 04040066180274
      • 04040066180250
      • 04040066180328
      • 04040066180359
      • 04040066180403
      • 04040066180335
      1
      65.00 EUR
    • Boccia Ring Br 12/0.06 - 0101-18
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139389044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149970226.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139388545.jpg
      Boccia Boccia Ring Br 12/0.06 - 0101-18 Ring Br 12/0.06 - 0101-18 Ring Br 12/0.06 - 0101-18 (1)
      Boccia Ring Br 12/0.06 - 0101-18
      • 04040066164854
      • 04040066164823
      • 04040066164878
      • 04040066164922
      • 04040066164960
      • 04040066165028
      • 04040066164885
      • 04040066164830
      • 04040066164984
      • 04040066165035
      • 04040066164892
      • 04040066164991
      • 04040066165042
      • 04040066164939
      • 04040066164809
      • 04040066164915
      • 04040066164816
      1
      229.00 EUR
    • Boccia 0129-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139406270.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105882945.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91172747.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139405990.jpg
      Boccia Boccia 0129-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig 0129-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig 0129-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig (1)
      Boccia 0129-01 Ring - Titanium - Zilverkleurig
      • 04040066200552
      1
      55.00 EUR
    1 22
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Amayani (amayani)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Buckley London (buckley_london)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Cavill (cavill)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • De Melo (de_melo)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diesel (diesel)
      • Elegance (elegance)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • ID Fine (id_fine)
      • Juwelo (juwelo)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lucardi (lucardi)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Monosono Collection (monosono_collection)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • New Bling (new_bling)
      • Pandora (pandora)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Spirit Icons (spirit_icons)
      • Super Stylish (super_stylish)
      • Take What You Need (take_what_you_need)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • You & Me (you_me)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Diamant (diamant)
      • Emaille (emaille)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rood goud (rood_goud)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Type ring (type_ring):
      • Ring met stenen (ring_met_stenen)
    • Maat (ringmaat):
      • 47 (14.7 mm) (47_14_7_mm_)
      • 48 (15.2 mm) (48_15_2_mm_)
      • 49 (15.5 mm) (49_15_5_mm_)
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 51 (16.3 mm) (51_16_3_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 53 (17,0 mm) (53_17_0_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 55 (17.5 mm) (55_17_5_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 59 (18.6 mm) (59_18_6_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 61 (19.5 mm) (61_19_5_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 63 (19.9 mm) (63_19_9_mm_)
      • 64 (20.3 mm) (64_20_3_mm_)
      • 65 (20.7 mm) (65_20_7_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 67 (21.5 mm) (67_21_5_mm_)
      • 70 (22 mm) (70_22_mm_)
      • 71 (22.5 mm) (71_22_5_mm_)
      • 72 (23 mm) (72_23_mm_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be