x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Diesel ring

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ring categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Diesel Ring DX0742040
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123639555.jpg
      Diesel Diesel Ring DX0742040 Ring DX0742040 Ring DX0742040 herenring roestvrij staal (1)
      Diesel Ring DX0742040
      • 04053858035478
      3
      53.62 EUR
    • Diesel DX1108060 Steel Herenring Maat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132642535.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143759163.jpg
      Diesel Diesel DX1108060 Steel Herenring Maat DX1108060 Steel Herenring Maat DX1108060 Steel Herenring Maat Materiaal: roestvrij staal Verpakt in diesel geschenkbox (1)
      Diesel DX1108060 Steel Herenring Maat
      • 04053858972285
      3
      47.00 EUR
    • Diesel Ring DX0182040510
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123562291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143707693.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105208287.jpg
      Diesel Diesel Ring DX0182040510 Ring DX0182040510 Ring DX0182040510 Das Design der Diesel Dosen ist immer unterschiedlich und ändert sich mit jeder Saison (1)
      Diesel Ring DX0182040510
      • 04048803324288
      2
      79.90 EUR
    • Diesel DX1175040 Ring Herenring Maat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144721647.jpg
      Diesel Diesel DX1175040 Ring Herenring Maat DX1175040 Ring Herenring Maat DX1175040 Ring Herenring Maat (1)
      Diesel DX1175040 Ring Herenring Maat
      • 04013496210781
      2
      79.00 EUR
    • Diesel DX0182040 heren ring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105208287.jpg
      Diesel Diesel DX0182040 heren ring DX0182040 heren ring DX0182040 heren ring geborsteld roestvrijstaal siegelring, gedeeltelijk gepolijst, Omlopende logoschriftzug, gepolijst, zwart, in het midden gepolijst, mat gegraveerd logo opgegeven, max. Breedte 23mm, in diesel geschenkdoos (1)
      Diesel DX0182040 heren ring
      • 04048803324325
      2
      79.90 EUR
    • Diesel DX0182040 heren ring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105208287.jpg
      Diesel Diesel DX0182040 heren ring DX0182040 heren ring DX0182040 heren ring IF you already Own A diesel Watch or not this range of diesel Jewellery item is a great Way to accessorise Your look. Using High Quality materiaal and Sublime gestikt you can be rest Assured this mens SS panel ring dx0182040515Will belasting longer than most of your outfits. with a 14Day No quibble Returns period een stijlvolle Really isn 't a Reason Why you "Should" Not graf this de hedendaagse. (1)
      Diesel DX0182040 heren ring
      • 04048803324295
      2
      73.27 EUR
    • Diesel Mannen Ring DX0742040
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139405143.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125919703.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118132376.jpg
      Diesel Diesel Mannen Ring DX0742040 Mannen Ring DX0742040 Mannen Ring DX0742040 (1)
      Diesel Mannen Ring DX0742040
      • 04053858035447
      1
      69.00 EUR
    • Diesel DX0742040510 Herenring staal Maat 19
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145531623.jpg
      Diesel Diesel DX0742040510 Herenring staal Maat 19 DX0742040510 Herenring staal Maat 19 DX0742040510 Herenring staal Maat 19 (1)
      Diesel DX0742040510 Herenring staal Maat 19
      1
      deal
      60.60 EUR
    • Diesel Ring DX0693040508
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123597002.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120102616.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122085670.jpg
      Diesel Diesel Ring DX0693040508 Ring DX0693040508 Ring DX0693040508 (1)
      Diesel Ring DX0693040508
      • 04051432937644
      1
      69.00 EUR
    • Diesel DX0693040 Basic logo ring Maat 60 is 19mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117784895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106047281.jpg
      Diesel Diesel DX0693040 Basic logo ring Maat 60 is 19mm DX0693040 Basic logo ring Maat 60 is 19mm DX0693040 Basic logo ring Maat 60 is 19mm (1)
      Diesel DX0693040 Basic logo ring Maat 60 is 19mm
      • 04051432937675
      1
      69.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Amayani (amayani)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Anna + Nina (anna_nina)
      • Best Basics (best_basics)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Cavill (cavill)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • De Melo (de_melo)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diesel (diesel)
      • Elegance (elegance)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fashionology (fashionology)
      • Glow (glow)
      • Gold Collection (gold_collection)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • ID Fine (id_fine)
      • Juwelo (juwelo)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Mango (mango)
      • Mega (mega)
      • Mi Moneda (mi_moneda)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Monosono Collection (monosono_collection)
      • New Bling (new_bling)
      • Pandora (pandora)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Rebel and Rose (rebel_and_rose)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Silk (silk)
      • Skagen (skagen)
      • Spirit Icons (spirit_icons)
      • Take What You Need (take_what_you_need)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • ZilGold (zilgold)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Diamant (diamant)
      • Emaille (emaille)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rood goud (rood_goud)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
      • Zirkonia (zirkonia)
    • Type ring (type_ring):
      • Ring met stenen (ring_met_stenen)
    • Maat (ringmaat):
      • 47 (14.7 mm) (47_14_7_mm_)
      • 48 (15.2 mm) (48_15_2_mm_)
      • 49 (15.5 mm) (49_15_5_mm_)
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 51 (16.3 mm) (51_16_3_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 53 (17,0 mm) (53_17_0_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 55 (17.5 mm) (55_17_5_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 59 (18.6 mm) (59_18_6_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 61 (19.5 mm) (61_19_5_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 63 (19.9 mm) (63_19_9_mm_)
      • 64 (20.3 mm) (64_20_3_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 67 (21.5 mm) (67_21_5_mm_)
      • 70 (22 mm) (70_22_mm_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be