x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    TFT ring

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ring categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • TFT Creolen Vierkante Buis Gediamanteerd Geelgoud Gediamanteerd 1 mm x 14 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125556906.jpg
      TFT TFT Creolen Vierkante Buis Gediamanteerd Geelgoud Gediamanteerd 1 mm x 14 mm Creolen Vierkante Buis Gediamanteerd Geelgoud Gediamanteerd 1 mm x 14 mm Creolen Vierkante Buis Gediamanteerd Geelgoud Gediamanteerd 1 mm x 14 mm Huiscollectie Oorring Vierkante Buis Gediamanteerd Geelgoud Gediamanteerd 1 mm x 14 mm - van Huiscollectie in de categorie Oorringen. (1)
      TFT Creolen Vierkante Buis Gediamanteerd Geelgoud Gediamanteerd 1 mm x 14 mm
      • 08718834178230
      1
      99.00 EUR
    • TFT Huiscollectie 4300443 Tricolor gouden ring 1.9 mm Maat 53 is 17mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95773771.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105883688.jpg
      TFT TFT Huiscollectie 4300443 Tricolor gouden ring 1.9 mm Maat 53 is 17mm Huiscollectie 4300443 Tricolor gouden ring 1.9 mm Maat 53 is 17mm Huiscollectie 4300443 Tricolor gouden ring 1.9 mm Maat 53 is 17mm Sparkle14 Ring 3-in-1 Tricolor - Goud - van SPARKLE14 in de categorie Ring (sieraad). (1)
      TFT Huiscollectie 4300443 Tricolor gouden ring 1.9 mm Maat 53 is 17mm
      • 08718834255726
      1
      179.00 EUR
    • TFT Aanschuifring Zirkonia Geelgoud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150006148.jpg
      TFT TFT Aanschuifring Zirkonia Geelgoud Aanschuifring Zirkonia Geelgoud Aanschuifring Zirkonia Geelgoud Sparkle14 Aanschuifring Zirkonia - Goud - van SPARKLE14 in de categorie Ring (sieraad). (1)
      TFT Aanschuifring Zirkonia Geelgoud
      • 08718834573363
      1
      214.99 EUR
    • TFT Klapcreolen Assortiment Zilver Glanzend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150010210.jpg
      TFT TFT Klapcreolen Assortiment Zilver Glanzend Klapcreolen Assortiment Zilver Glanzend Klapcreolen Assortiment Zilver Glanzend TFT klapoorring Assortiment Zilver Glanzend - van Huiscollectie in de categorie Oorringen. (1)
      TFT Klapcreolen Assortiment Zilver Glanzend
      • 08718834018031
      1
      27.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Biba (biba)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Breil (breil)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Cristian Lay (cristian_lay)
      • Dash (dash)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diamore (diamore)
      • Dielay (dielay)
      • Diesel (diesel)
      • Duepunti (duepunti)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecozz (ecozz)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • EtNox (etnox)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Fred Bennett (fred_bennett)
      • Glamour (glamour)
      • Glow (glow)
      • Go Dutch Label (go_dutch_label)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Heidemann (heidemann)
      • Home Collection (home_collection)
      • Huiscollectie zilver (huiscollectie_zilver)
      • Huismerk (huismerk)
      • IChoose (ichoose)
      • ID Fine (id_fine)
      • India Gem (india_gem)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Karma Jewelry (karma_jewelry)
      • KUZZOI (kuzzoi)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lilly (lilly)
      • Longines (longines)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • M&M (m_m)
      • Maje (maje)
      • Majestine joaillerie (majestine_joaillerie)
      • Melano (melano)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Montebello (montebello)
      • Moondrops (moondrops)
      • Morellato (morellato)
      • MY iMenso (my_imenso)
      • Names4ever (names4ever)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Nomelli (nomelli)
      • One More (one_more)
      • Orelia (orelia)
      • Orotech Firenze (orotech_firenze)
      • Orphelia (orphelia)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Panarea (panarea)
      • Pandora (pandora)
      • Parte di Me (parte_di_me)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pequignet (pequignet)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pesavento (pesavento)
      • Qoss (qoss)
      • Queen (queen)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sif Jakobs (sif_jakobs)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Silventi (silventi)
      • Silver Rose (silver_rose)
      • Spark (spark)
      • Spirit Icons (spirit_icons)
      • Sujasa (sujasa)
      • Superoro (superoro)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Time Force (time_force)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tirisi Moda (tirisi_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Tov essentials (tov_essentials)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Viceroy (viceroy)
      • Vigor (vigor)
      • Violet Hamden (violet_hamden)
      • Watx & Colors (watx_colors)
      • XS-eries4men (xs_eries4men)
      • Zeeuws Meisje (zeeuws_meisje)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Type ring (type_ring):
      • Ring met stenen (ring_met_stenen)
    • Maat (ringmaat):
      • 47 (14.7 mm) (47_14_7_mm_)
      • 48 (15.2 mm) (48_15_2_mm_)
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 51 (16.3 mm) (51_16_3_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 53 (17,0 mm) (53_17_0_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 55 (17.5 mm) (55_17_5_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 59 (18.6 mm) (59_18_6_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 61 (19.5 mm) (61_19_5_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 63 (19.9 mm) (63_19_9_mm_)
      • 64 (20.3 mm) (64_20_3_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 67 (21.5 mm) (67_21_5_mm_)
      • 70 (22 mm) (70_22_mm_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be