x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ti sento Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ti sento Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ti sento Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ti sento Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143696731.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176036167.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176036165.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176036164.jpg
Ti sento Ti sento Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver TI SENTO Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver (1)
  • 08717828109755
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Ringmaat: 54 (17.2 mm)
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Zilver
  • Maat
    • Kledingmaat: 56
  • 69.00 69.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      TI SENTO Milano Ring 1953ZI - Maat 54 (17,25 mm) - Gerhodineerd Sterling Zilver69.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • True Rebels Mannen Edelstalen ring zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178950102.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178955989.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178950104.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178955986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178955987.jpg
      True Rebels True Rebels Mannen Edelstalen ring zilver Mannen Edelstalen ring zilver Mannen Edelstalen ring zilver True Rebels Mannen Edelstalen ring zilver (1)
      True Rebels Mannen Edelstalen ring zilver
      • 04250977707693
      1
    • LGT JWLS Titanium heren ring Zwart 8mm-18mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165181212.jpg
      LGT JWLS LGT JWLS Titanium heren ring Zwart 8mm-18mm Titanium heren ring Zwart 8mm-18mm Titanium heren ring Zwart 8mm-18mm Heren ring vervaardigd uit titanium in de kleur zwart. De titanium ring is voorzien van zwarte PVD Coating met mat en gepolijste afwerking. De heren ring is 8mm breed en weegt 6 gram. Ringen van titanium zijn net zo hard als staal maar lichter in gewicht. Nog een voordeel van titanium is dat het 100% hypoallergeen is. (1)
      LGT JWLS Titanium heren ring Zwart 8mm-18mm
      • 08719481879051
      1
    • LGT JWLS RVS heren ring Spinner Zilver met Zwart-19mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201514956.jpg
      LGT JWLS LGT JWLS RVS heren ring Spinner Zilver met Zwart-19mm RVS heren ring Spinner Zilver met Zwart-19mm RVS heren ring Spinner Zilver met Zwart-19mm RVS heren ring uitgevoerd in mat zwart met glanzend zilver en spinnend bovenvlak. De heren ring is vervaardigd uit hoogwaardig edelstaal met zwarte PVD Coating. De heren ring is 8mm breed en weegt 10 gram. Ringen van edelstaal hebben geen onderhoud nodig en blijven lang mooi doordat het een hard en roestvrij metaal is. (1)
      LGT JWLS RVS heren ring Spinner Zilver met Zwart-19mm
      • 08720088551813
      1
    • Bear design Dark Nature Schrijfmap brown
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153656055.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170019435.jpg
      Bear design Bear design Dark Nature Schrijfmap brown Dark Nature Schrijfmap brown Dark Nature Schrijfmap brown Bear Design Schrijfmap A4 met Ringband Bruin (1)
      Bear design Dark Nature Schrijfmap brown
      • 08717741370133
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 65.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 62.10
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 62.10
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 62.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 62.10
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 55.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 55.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 55.20
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 49.68
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.68
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.68
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 44.71
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.71
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.71
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 41.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 37.26
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.26
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 37.26
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 37.26
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 41.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 41.40
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be