x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zinzi ring

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ring categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Zinzi Ring van zilver met geel verguld
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148202614.jpg
      Zinzi Zinzi Ring van zilver met geel verguld Ring van zilver met geel verguld Ring van zilver met geel verguld Ring van zilver met geel verguld (1)
      Zinzi Ring van zilver met geel verguld
      • 08718968127784
      • 08718968127777
      1
      29.95 EUR
    • Zinzi Ring van zilver geel verguld
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149364203.jpg
      Zinzi Zinzi Ring van zilver geel verguld Ring van zilver geel verguld Ring van zilver geel verguld Ring van zilver geel verguld (1)
      Zinzi Ring van zilver geel verguld
      • 08718968144095
      1
      39.95 EUR
    • Zinzi Aanschuifring van zilver met zirkonia
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147902728.jpg
      Zinzi Zinzi Aanschuifring van zilver met zirkonia Aanschuifring van zilver met zirkonia Aanschuifring van zilver met zirkonia Aanschuifring van zilver met zirkonia (1)
      Zinzi Aanschuifring van zilver met zirkonia
      • 08718968133433
      1
      39.95 EUR
    • Zinzi Ring van zilver met zirkonia
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149469365.jpg
      Zinzi Zinzi Ring van zilver met zirkonia Ring van zilver met zirkonia Ring van zilver met zirkonia Ring van zilver met zirkonia (1)
      Zinzi Ring van zilver met zirkonia
      • 08718968138230
      1
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Amayani (amayani)
      • Buckley London (buckley_london)
      • Cavill (cavill)
      • De Melo (de_melo)
      • Diamond Luxury (diamond_luxury)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamond Solitair (diamond_solitair)
      • Donna Mae (donna_mae)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Fashionology (fashionology)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • ID Fine (id_fine)
      • Juwelo (juwelo)
      • Lance Fischer (lance_fischer)
      • Little Miss Fabulous (little_miss_fabulous)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lucardi (lucardi)
      • Mega (mega)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Molloy Gems (molloy_gems)
      • Monosono Collection (monosono_collection)
      • More Initials (more_initials)
      • Norton (norton)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Schalins (schalins)
      • Silver Diamond (silver_diamond)
      • Super Stylish (super_stylish)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • You & Me (you_me)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Diamant (diamant)
      • Goud (goud)
      • Messing (messing)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rood goud (rood_goud)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Type ring (type_ring):
      • Ring met stenen (ring_met_stenen)
    • Maat (ringmaat):
      • 47 (14.7 mm) (47_14_7_mm_)
      • 48 (15.2 mm) (48_15_2_mm_)
      • 49 (15.5 mm) (49_15_5_mm_)
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 53 (17,0 mm) (53_17_0_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 55 (17.5 mm) (55_17_5_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 59 (18.6 mm) (59_18_6_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 63 (19.9 mm) (63_19_9_mm_)
      • 65 (20.7 mm) (65_20_7_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 67 (21.5 mm) (67_21_5_mm_)
      • 70 (22 mm) (70_22_mm_)
      • 71 (22.5 mm) (71_22_5_mm_)
      • 72 (23 mm) (72_23_mm_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be