x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ringen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zinzi ring

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ring categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 56) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145956457.jpg
      Zinzi Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 56) - Zilver Mart Visser Collection Silver Ring (maat 56) - Zilver Mart Visser Collection Silver Ring (maat 56) - Zilver Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 56) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 56) - Zilver
      • 08718968107779
      2
      129.00 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145960762.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring ZIR1829-54 (Maat: 54) (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • 08718968144804
      2
      38.95 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953774.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver
      • 08718968145665
      2
      42.95 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953849.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring ZIR1865-54 (Maat: 54) (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • 08718968145719
      2
      79.00 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953849.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver
      • 08718968145733
      2
      63.96 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145956241.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring ZIR1882-54 (Maat: 54) (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • 08718968147041
      2
      42.95 EUR
    • Zinzi Zilveren siersluiting Zi355z
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160077444.jpg
      Zinzi Zinzi Zilveren siersluiting Zi355z Zilveren siersluiting Zi355z Zilveren siersluiting Zi355z Zinzi zilveren siersluiting wit 22mm ZI355Z - van Zinzi in de categorie Hanger. (1)
      Zinzi Zilveren siersluiting Zi355z
      • 08718968009882
      2
      49.95 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953774.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • 08718968145641
      2
      42.95 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953697.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 54) - Zilver
      • 08718968147676
      2
      52.95 EUR
    • Zinzi Jewels Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145955180.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Jewels Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Jewels Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver Zinzi Jewels Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels Zilveren Ring (Maat: 58) - Zilver
      • 08718968133457
      2
      42.95 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 56) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953849.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 56) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 56) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 56) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 56) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 56) - Zilver
      • 08718968145726
      2
      79.00 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145953849.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver
      • 08718968145702
      2
      79.00 EUR
    • Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145960762.jpg
      Zinzi Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring ZIR1829-52 (Maat: 52) (1)
      Zinzi Jewels 925 Sterling Zilveren Ring (Maat: 52) - Zilver
      • 08718968144798
      2
      38.95 EUR
    • Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 58) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145956457.jpg
      Zinzi Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 58) - Zilver Mart Visser Collection Silver Ring (maat 58) - Zilver Mart Visser Collection Silver Ring (maat 58) - Zilver Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring MVR8-58 (maat 58) (1)
      Zinzi Mart Visser Collection Silver Ring (maat 58) - Zilver
      • 08718968107786
      2
      129.00 EUR
    • Zinzi Silver Jewels Zirkonia Ring (maat 54) - Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99750156.jpg
      Zinzi Zinzi Silver Jewels Zirkonia Ring (maat 54) - Zilver Silver Jewels Zirkonia Ring (maat 54) - Zilver Silver Jewels Zirkonia Ring (maat 54) - Zilver Zinzi Silver Jewels Zirkonia Ring (maat 54) - Zilver - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Silver Jewels Zirkonia Ring (maat 54) - Zilver
      • 08718968034082
      2
      89.00 EUR
    • Zinzi Silver Jewels Chain Ring ZIR1101-52 (maat 52)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160458190.jpg
      Zinzi Zinzi Silver Jewels Chain Ring ZIR1101-52 (maat 52) Silver Jewels Chain Ring ZIR1101-52 (maat 52) Silver Jewels Chain Ring ZIR1101-52 (maat 52) ZINZI zilveren ring gourmet glad ZIR1101 - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Silver Jewels Chain Ring ZIR1101-52 (maat 52)
      • 08718968040045
      1
      69.95 EUR
    • Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 46 (ZBFR13-46)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95869304.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139405408.jpg
      Zinzi Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 46 (ZBFR13-46) by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 46 (ZBFR13-46) by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 46 (ZBFR13-46) Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 46 (ZBFR13-46) - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 46 (ZBFR13-46)
      • 08718968006133
      1
      14.95 EUR
    • Zinzi Ring - Dames - Zilver - 18.50 mm (58)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159856505.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123581796.jpg
      Zinzi Zinzi Ring - Dames - Zilver - 18.50 mm (58) Ring - Dames - Zilver - 18.50 mm (58) Ring - Dames - Zilver - 18.50 mm (58) ZINZI DIAMONDS zilveren ring diamant wit ZDR11 - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Ring - Dames - Zilver - 18.50 mm (58)
      • 08718968007512
      1
      54.95 EUR
    • Zinzi Ring - Dames - Zilver - 16.50 mm (52)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159827184.jpg
      Zinzi Zinzi Ring - Dames - Zilver - 16.50 mm (52) Ring - Dames - Zilver - 16.50 mm (52) Ring - Dames - Zilver - 16.50 mm (52) ZINZI zilveren ring bruin ZIR450 - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Ring - Dames - Zilver - 16.50 mm (52)
      • 08718968049789
      1
      29.95 EUR
    • Zinzi - Zilveren Ring - Halve Bol - Zwart - Maat 62 ZIR915Z62
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160458204.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139373359.jpg
      Zinzi Zinzi - Zilveren Ring - Halve Bol - Zwart - Maat 62 ZIR915Z62 - Zilveren Ring - Halve Bol - Zwart - Maat 62 ZIR915Z62 - Zilveren Ring - Halve Bol - Zwart - Maat 62 ZIR915Z62 Zinzi - Zilveren Ring - Halve Bol - Zwart - Maat 62 ZIR915Z62 - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi - Zilveren Ring - Halve Bol - Zwart - Maat 62 ZIR915Z62
      • 08718968072572
      1
      49.95 EUR
    • Zinzi - Zilveren Ring - Bruin - Zirkonia - Gedraaid - Maat 58 ZIR937B58
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159841141.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96018889.jpg
      Zinzi Zinzi - Zilveren Ring - Bruin - Zirkonia - Gedraaid - Maat 58 ZIR937B58 - Zilveren Ring - Bruin - Zirkonia - Gedraaid - Maat 58 ZIR937B58 - Zilveren Ring - Bruin - Zirkonia - Gedraaid - Maat 58 ZIR937B58 Zinzi - Zilveren Ring - Bruin - Zirkonia - Gedraaid - Maat 58 ZIR937B58 - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi - Zilveren Ring - Bruin - Zirkonia - Gedraaid - Maat 58 ZIR937B58
      • 08718968074118
      1
      59.95 EUR
    • Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 44 (ZBFR13-44)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95895806.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139388839.jpg
      Zinzi Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 44 (ZBFR13-44) by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 44 (ZBFR13-44) by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 44 (ZBFR13-44) Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 44 (ZBFR13-44) - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi by Fatima - Zilveren Ring - 'Angel'- Maat 44 (ZBFR13-44)
      • 08718968006126
      1
      14.95 EUR
    • Zinzi zir1015b56 - zilveren ring bol
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159841171.jpg
      Zinzi Zinzi zir1015b56 - zilveren ring bol zir1015b56 - zilveren ring bol zir1015b56 - zilveren ring bol Zinzi zir1015b56 - zilveren ring bol - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi zir1015b56 - zilveren ring bol
      • 08718968034372
      1
      39.95 EUR
    • Zinzi Ring - Dames - Zilver - 17.25 mm (54)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159841188.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123570831.jpg
      Zinzi Zinzi Ring - Dames - Zilver - 17.25 mm (54) Ring - Dames - Zilver - 17.25 mm (54) Ring - Dames - Zilver - 17.25 mm (54) ZINZI zilveren ring paars ZIR1006P - van Zinzi in de categorie Ring (sieraad). (1)
      Zinzi Ring - Dames - Zilver - 17.25 mm (54)
      • 08718968033597
      1
      39.95 EUR
    2 25
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zilver DEFAULT
        • zilver
      • Goud DEFAULT
        • goud
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Ti sento DEFAULT
        • ti_sento
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Pandora DEFAULT
        • pandora
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Ti sento (ti_sento)
      • Buddha to buddha (buddha_to_buddha)
      • Zinzi (zinzi)
      • Fossil (fossil)
      • Adriana (adriana)
      • Ania Haie (ania_haie)
      • Biba (biba)
      • Blush (blush)
      • Boccia (boccia)
      • Bouman Goud Collectie (bouman_goud_collectie)
      • Breil (breil)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casa Jewelry (casa_jewelry)
      • Classics&More (classics_more)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Cristian Lay (cristian_lay)
      • Dash (dash)
      • Diamond Point (diamond_point)
      • Diamonfire (diamonfire)
      • Diamore (diamore)
      • Dielay (dielay)
      • Diesel (diesel)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Duepunti (duepunti)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecozz (ecozz)
      • Elli (elli)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • EtNox (etnox)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fashionology (fashionology)
      • Fope Gioielli (fope_gioielli)
      • Glow (glow)
      • Go Dutch Label (go_dutch_label)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Huiscollectie zilver (huiscollectie_zilver)
      • Huismerk (huismerk)
      • IChoose (ichoose)
      • ID Fine (id_fine)
      • India Gem (india_gem)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Ixxxi (ixxxi)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Karma Jewelry (karma_jewelry)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lilly (lilly)
      • Longines (longines)
      • LOTT. gioielli (lott_gioielli)
      • Lucardi (lucardi)
      • M&M (m_m)
      • Majestine joaillerie (majestine_joaillerie)
      • Melano (melano)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Miss Spring (miss_spring)
      • Montebello (montebello)
      • Moondrops (moondrops)
      • Morellato (morellato)
      • MY iMenso (my_imenso)
      • Names4ever (names4ever)
      • Nenalina (nenalina)
      • New Bling (new_bling)
      • Nomelli (nomelli)
      • One More (one_more)
      • Orelia (orelia)
      • Orotech Firenze (orotech_firenze)
      • Orphelia (orphelia)
      • Panarea (panarea)
      • Pandora (pandora)
      • Parte di Me (parte_di_me)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • PD Paola (pd_paola)
      • Pequignet (pequignet)
      • Pernille Corydon (pernille_corydon)
      • Pesavento (pesavento)
      • Qoss (qoss)
      • Queen (queen)
      • Quinn (quinn)
      • Rabinovich (rabinovich)
      • Rebel & Rose (rebel_rose)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Selected Jewels (selected_jewels)
      • Sif Jakobs (sif_jakobs)
      • Silk Jewellery (silk_jewellery)
      • Silventi (silventi)
      • Silver Rose (silver_rose)
      • Skagen (skagen)
      • Spark (spark)
      • Spirit Icons (spirit_icons)
      • Sujasa (sujasa)
      • Superoro (superoro)
      • Tamaris (tamaris)
      • TFT (tft)
      • The fashion jewelry collection (the_fashion_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection (the_jewelry_collection)
      • The Jewelry Collection For Men (the_jewelry_collection_for_men)
      • The Kids Jewelry Collection (the_kids_jewelry_collection)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Time Force (time_force)
      • Tirisi Jewelry (tirisi_jewelry)
      • Tirisi Moda (tirisi_moda)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tomylo (tomylo)
      • Tov essentials (tov_essentials)
      • Trendjuwelier huiscollectie (trendjuwelier_huiscollectie)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Viceroy (viceroy)
      • Vigor (vigor)
      • Violet Hamden (violet_hamden)
      • Watx & Colors (watx_colors)
      • XS-eries4men (xs_eries4men)
      • You & Me (you_me)
      • Zeeuws Meisje (zeeuws_meisje)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Diamant (diamant)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Type ring (type_ring):
      • Ring met stenen (ring_met_stenen)
    • Maat (ringmaat):
      • 47 (14.7 mm) (47_14_7_mm_)
      • 48 (15.2 mm) (48_15_2_mm_)
      • 49 (15.5 mm) (49_15_5_mm_)
      • 50 (15.9 mm) (50_15_9_mm_)
      • 51 (16.3 mm) (51_16_3_mm_)
      • 52 (16.6 mm) (52_16_6_mm_)
      • 53 (17,0 mm) (53_17_0_mm_)
      • 54 (17.2 mm) (54_17_2_mm_)
      • 55 (17.5 mm) (55_17_5_mm_)
      • 56 (17.8 mm) (56_17_8_mm_)
      • 58 (18.3 mm) (58_18_3_mm_)
      • 59 (18.6 mm) (59_18_6_mm_)
      • 60 (19.1 mm) (60_19_1_mm_)
      • 61 (19.5 mm) (61_19_5_mm_)
      • 62 (19.5 mm) (62_19_5_mm_)
      • 63 (19.9 mm) (63_19_9_mm_)
      • 64 (20.3 mm) (64_20_3_mm_)
      • 66 (21.2 mm) (66_21_2_mm_)
      • 67 (21.5 mm) (67_21_5_mm_)
      • 70 (22 mm) (70_22_mm_)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be