x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

AEG RX9-2-4ANM

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews AEG RX9-2-4ANM
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties AEG RX9-2-4ANM
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
AEG RX9-2-4ANM
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235073572.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167629766.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167629767.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167066934.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167067316.jpg?ts=1
AEG AEG RX9-2-4ANM RX9-2-4ANM RX9-2-4ANM De AEG RX9-2-4ANM haalt dankzij de driehoekige vorm het stof beter uit de hoeken in de kamer. Daarnaast heeft deze robot borstels die zich naast grof vuil beter richten op fijnstof. Handig, wanneer je huisdieren hebt en haren zich nestelen in het vloerkleed. Je bedient de robot via een app op je mobiel. Hierop zie je precies waar de robot is, ontvang je foutmeldingen, zet je een virtuele muur en stel je een uitgebreid schoonmaakschema in. Heb je stembediening in huis? Zeg dan gewoon tegen Google of Alexa dat de robot moet gaan schoonmaken. En mocht de robot een keer een drempel tegenkomen, dan is dat geen probleem. Tot 2 centimeter gaat de robot moeiteloos over alle obstakels heen. (1)
  • 07332543702220
  • 900277479
  • 900 277 479
  • 6860023
3
deal
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.7 L
    • Gebruikstijd: 40 Minuten
    • Type stofopvang: Zakloos
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 8.5 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 1.5 Uur
    • Batterijvoltage: 14.4 V
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: HEPA
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 75 dB
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 549.00 619.00 EUR 3
    3
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De AEG RX9-2-4ANM haalt dankzij de driehoekige vorm het stof beter uit de hoeken in de kamer. Daarnaast heeft deze robot borstels die zic...
      549.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      De robotstofzuigers van AEG hebben een unieke driehoekige Trinity shape en een PowerBrush aan de voorkant en volle breedte van de stofzui...599.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      AEG RX9-2-4ANM - Robotstofzuiger619.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ecovacs Deebot T9+
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242682368.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237739343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204558727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232427551.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237739341.jpg?ts=1
      Ecovacs Ecovacs Deebot T9+ Deebot T9+ Deebot T9+ De Ecovacs Deebot T9+ komt met een automatisch leegstation, zo geef je het stofzuigen bijna volledig uit handen. Je vervangt alleen de stofzak eens in de zoveel tijd. Tijdens het stofzuigen maakt de robot een virtuele kaart van de ruimte zodat hij niets overslaat en obstakels vermijdt. Deze vind je vervolgens terug in de app. Ook stel je via deze app een schema in. Zo geef je bijvoorbeeld aan dat hij om de 3 dagen een rondje moet stofzuigen. De robot beschikt daarnaast over een dweilfunctie. Deze gebruik je door het waterreservoir te vullen en het dweildoek te bevestigen. Dankzij het natte doek pakt de robot nóg meer fijnstof op en laat hij je vloer glimmend achter. (1)
      Ecovacs Deebot T9+
      • 06943757600724
      • DEEBOTT9+
      • DLX13-54
      • 6943757600724
      3
    • Ecovacs X1 TURBO - Robotstofzuiger - Actief Dweilsysteem
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236881272.jpg?ts=1
      Ecovacs Ecovacs X1 TURBO - Robotstofzuiger - Actief Dweilsysteem X1 TURBO - Robotstofzuiger - Actief Dweilsysteem X1 TURBO - Robotstofzuiger - Actief Dweilsysteem Ecovacs X1 TURBO - Robotstofzuiger - Actief Dweilsysteem (1)
      Ecovacs X1 TURBO - Robotstofzuiger - Actief Dweilsysteem
      • 06943757615520
      2
    • Cecotec Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176081592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176081628.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176081630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176081633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176081627.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart Type: Wireless, Gewicht: 16.53466965 Pond, Fabrikant: Cecotec (1)
      Cecotec Conga 5490 robotstofzuiger Zakloos Zwart
      • 08435484054386
      • 05438
      2
    • Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172331173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235021602.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240555714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235021604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172381842.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor MI ROBOT VACUUM-MOP P (Black) reinigingsmodi, vegen en dweilen, herhaald dweilen als handmatige reiniging en intensieve verzorging van de vloer met slimme elektronische controle watertank dieptereiniging, 2100 Pa krachtige zuigkracht, 12 precisiesensoren nauwkeurige routeplanning, navigatie slim met nieuwe generatie LDS-laser Smart control watertank APP-afstandsbediening, Connect to Mi Home-app om meer functies te ontdekken, zoals afstandsbediening, geplande reiniging, spotreiniging, enz., Gewicht: 7.936641432 Pond, Fabrikant: Xiaomi (3)
      Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • 06934177715556
      • PN101011
      • SKV4109GL
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 549.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 549.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 549.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 549.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 599.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 586.86
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 586.86
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 586.86
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 586.86
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 549.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be