x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202502982.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152050180.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165663072.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165663070.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165663069.jpg
Ariete Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713 Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713 Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713 Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713 (1)
  • 08003705113107
  • 8003705113107
1
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.3 L
    • Gebruikstijd: 90 Minuten
    • Oplaadbaar: Ja
    • Aantal borstels: 2
    • Trapdetectie: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Laminaat, Hout, Linoleum, Tapijt, Tegels, Harde vloer, Parket
    • Aantal filters: 1 stuks
    • Aantal luchtfilterstadia: 2
    • Aantal programma's: 3
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 7.5 cm
    • Doorsnede (cm): 30 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 3 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 10.8 V
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: HEPA
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • User guide: Ja
  • Navigatie
    • Automatische routing: Ja
  • 175.00 175.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Ariete Pro Evolution Robot Vacuum Cleaner mod.2713175.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Vileda Robotstofzuiger VR 102
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175736477.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142857890.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151987931.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166455618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203342921.jpg
      Vileda Vileda Robotstofzuiger VR 102 Robotstofzuiger VR 102 Robotstofzuiger VR 102 De VR 102 zuigt vloeren zelfstandig in twee modi: in de auto-modus of in de slaapmodus voor geluidsarme werking De XL-zuigopening en de enorme zuigkracht werken over de gehele breedte van de robotstofzuiger Eenvoudig onderhoud: omdat de extra grote vuilcontainer met high-performance dubbel filtersysteem en een volume van 500 ml zeer veel vuil opneemt, hoeft hij tijdens het reinigen niet geleegd te worden Geoptimaliseerd voor harde vloer: de VR 102 overwint randen en laagpolige tapijten proble... (1)
      Vileda Robotstofzuiger VR 102
      • 04023103211933
      2
    • Anker Eufy RoboVac 11S MAX - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160851076.jpg
      Anker Anker Eufy RoboVac 11S MAX - Zwart Eufy RoboVac 11S MAX - Zwart Eufy RoboVac 11S MAX - Zwart Eufy 11S MAX - Robotstofzuiger (1)
      Anker Eufy RoboVac 11S MAX - Zwart
      • 00848061026597
      2
    • ROIDMI Eve Plus Robotstofzuiger - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200196528.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230135489.jpg
      ROIDMI ROIDMI Eve Plus Robotstofzuiger - Wit Eve Plus Robotstofzuiger - Wit Eve Plus Robotstofzuiger - Wit Roidmi Eve Plus Robotstofzuiger - Wit (1)
      ROIDMI Eve Plus Robotstofzuiger - Wit
      • 06970019145723
      1
    • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 robotstofzuiger 0,45 l Zakloos Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217762745.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229676315.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221922800.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214324087.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223215594.jpg
      Xiaomi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 robotstofzuiger 0,45 l Zakloos Zwart Mi Robot Vacuum Mop 2 robotstofzuiger 0,45 l Zakloos Zwart Mi Robot Vacuum Mop 2 robotstofzuiger 0,45 l Zakloos Zwart Verbeterde navigatie: Intelligente routeplanning met LDS Automatische detectie van verschillende ruimtes, planning van de reinigingssequentie Automatisch opladen en herhalen van de reiniging en 3 bedrijfsmodi: vegen, schrobben en mengmodus Afstandsbediening via een mobiele app, compatibel met Google Assistant en Alexa Hoger zuigvermogen van 3000 Pa en accucapaciteit van 5200 mAh, Gewicht: 7.936641432 Pond, Fabrikant: XIAOMI (1)
      Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 robotstofzuiger 0,45 l Zakloos Zwart
      • 06934177747236
      • BHR5204EU
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 150.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 150.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 175.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be