x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Domo DO7293S

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Domo DO7293S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Domo DO7293S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Domo DO7293S
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223747586.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237423296.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237423304.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161878661.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226195146.jpg?ts=1
Domo Domo DO7293S DO7293S DO7293S Domo DO7293S - Robotstofzuiger - 14,4V - Zwart (2)
  • 05411397132437
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 202.90 249.00 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      DOMO - Robot stofzuiger zwart, lithium batterij - DO7293S zwart DO7293S Domo. - Ja202.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Domo DO7293S - Robotstofzuiger - 14,4V - Zwart228.56, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176035228.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart 4-in-1 technologie met gemengde tank De robot zuigt, scrubs, veegt en passeert de dweil. Het is ook in staat om tegelijkertijd te stofzuigen, vegen en dweilen of schrobben. Jalisco borstel die tot drie keer in één keer zuigt. BestFriend Care System Special Pet Brush Dankzij het Total Surface 2.0-systeem zal de robot het hele oppervlak bedekken. Smartphone applicatie. Het heeft drie elektronisch gestuurde schrobmodi die geschikt zijn voor elk type oppervlak. Ontworpen met 10 slimme reinigingsmodi Het heeft het exclusieve schrobsysteem om een heen en weer gaande beweging te maken. Het onthoudt verschillende kaarten en geeft deze weer in de APP. Met het kamerplan kunt u uw gepersonaliseerde kamers en schoonmaakplannen bewerken en beheren. Turbo Clean Carpet systeem dat de Turbo-modus op tapijten activeert. Programmeerbaar 7 dagen per week, 24 uur per dag. Verbind de robot met Alexa en Google Assistant. Met gebied- of spotreiniging kunt u het exacte punt selecteren dat u wilt dat ik schoon (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • 08435484054355
      • 05435
      2
    • Rowenta Robotstofzuiger RR8225WH
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229380083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215104123.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208661394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215104121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208661391.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Robotstofzuiger RR8225WH Robotstofzuiger RR8225WH Robotstofzuiger RR8225WH Robotstofzuiger - 0.44 l - 6 uur opladen - 150 min autonomie - 70 dB (4)
      Rowenta Robotstofzuiger RR8225WH
      • 03221616022126
      • RR8225WH
      • 3221616022126
      3
    • Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172331173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235021602.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240555714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235021604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172381842.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor MI ROBOT VACUUM-MOP P (Black) reinigingsmodi, vegen en dweilen, herhaald dweilen als handmatige reiniging en intensieve verzorging van de vloer met slimme elektronische controle watertank dieptereiniging, 2100 Pa krachtige zuigkracht, 12 precisiesensoren nauwkeurige routeplanning, navigatie slim met nieuwe generatie LDS-laser Smart control watertank APP-afstandsbediening, Connect to Mi Home-app om meer functies te ontdekken, zoals afstandsbediening, geplande reiniging, spotreiniging, enz., Gewicht: 7.936641432 Pond, Fabrikant: Xiaomi (2)
      Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • 06934177715556
      • PN101011
      • SKV4109GL
      1
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163955626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163497252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163497268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163497264.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger De Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 robotstofzuiger heeft een dweilfunctie. Dit houdt in dat hij na het stofzuigen gelijk een vochtige doek over de vloer haalt. Zo sla je 2 vliegen in één klap. Je hoeft alleen de dweil te bevestigen en het reservoir te vullen met een sopje. De speciaal ontwikkelde borstel voor dierenharen maakt de robot ideaal voor mensen met huisdieren. Aan het begin van de week plan je de robot in met de app, zo heb je er de rest van de week geen omkijken meer naar. Helemaal niet omdat de robotstofzuiger uit zichzelf terugkeert naar het basisstation als de accu leeg is. Dankzij de systematische schoonmaakroute weet je zeker dat de robot geen delen overslaat. (2)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      • RR7447WH
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 179.55
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 179.55
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 179.55
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 179.55
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 179.55
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.55
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 179.54
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.54
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 180.86
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 180.86
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 180.86
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 198.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 198.50
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.55
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 205.60
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 205.60
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 205.61
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 205.61
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 203.06
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 203.06
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 204.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 204.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 226.73
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 204.29
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 204.29
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 204.29
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 212.79
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 212.79
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 212.79
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 212.79
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 212.79
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 212.79
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 205.53
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 205.53
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 205.53
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 205.53
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 205.53
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 205.53
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 205.53
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 205.53
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 205.53
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 207.46
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 207.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 207.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 207.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 207.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 207.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 207.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 207.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 205.01
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 205.01
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 205.02
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 205.02
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 207.67
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 204.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 207.67
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 204.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 201.92
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 201.92
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 201.92
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 201.92
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 228.56
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 228.56
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 202.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be