x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

iRobot Roomba e5 (E5158)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews iRobot Roomba e5 (E5158)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties iRobot Roomba e5 (E5158)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
iRobot Roomba e5 (E5158)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150101482.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/180618694.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185761032.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140456954.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/137452244.jpg?ts=1
iRobot iRobot Roomba e5 (E5158) Roomba e5 (E5158) Roomba e5 (E5158) iRobot Roomba E5 158 - Robotstofzuiger (3)
  • 05060359289131
  • E515840
  • 5409130
  • 000000000000249219
  • e515840
2
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.6 L
    • Gebruikstijd: 90 Minuten
    • Type stofopvang: Zakloos
    • Oplaadbaar: Ja
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Uitgestelde start timer: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief laadstation: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Tapijt, Harde vloer
  • Algemene kenmerken
    • Drempel hoogte: 2 cm
    • Kenmerken stofzuiger: Smartphone ondersteuning, Timer
    • Bediening met app: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 3 Uur
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Nee
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 58 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Functies
    • Drop sensor: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 269.99 299.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      iRobot Roomba E5 158 - Robotstofzuiger269.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Zoef Robot Jannie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167269504.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138027893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138027899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138027897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138027895.jpg?ts=1
      Zoef Robot Zoef Robot Jannie Jannie Jannie Robotstofzuiger Jannie is een eenvoudig te bedienen robotstofzuiger die zorgt voor een perfect schone vloer. Jannie is te bedienen met een afstandsbediening, de mobiele app of met één druk op de robot. (1)
      Zoef Robot Jannie
      • 08719324042475
      • JS800W
      1
      deal
    • Vileda Relax Robot
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208565512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116758138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116758141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116758140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123569087.jpg?ts=1
      Vileda Vileda Relax Robot Relax Robot Relax Robot Vileda Robotstofzuiger Relax (1)
      Vileda Relax Robot
      • 04023103174795
      • 1706755
      • 142861
      1
    • iRobot Roomba 896
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137703942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128356856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148038139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133150814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138028071.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 896 Roomba 896 Roomba 896 iRobot Roomba 896 - Robotstofzuiger (4)
      iRobot Roomba 896
      • 05060359286475
      • 4449231
      • 000000000000237327
      • R896040
      1
    • V-TAC Vt-5555 Robotstofzuiger - Zwart - Bestuurbaar Via App - 65db
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223755349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178633328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178633325.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178633327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178633330.jpg?ts=1
      V-TAC V-TAC Vt-5555 Robotstofzuiger - Zwart - Bestuurbaar Via App - 65db Vt-5555 Robotstofzuiger - Zwart - Bestuurbaar Via App - 65db Vt-5555 Robotstofzuiger - Zwart - Bestuurbaar Via App - 65db 1800 Pa zuigkracht door de krachtige Nidec motor en twee roterende voorborstels voor het verzamelen van stof. Het opladen gebeurt in ca. 5 uur en de maximale looptijd bedraagt ca. 100 minuten, automatisch wanneer de accu voor zelfontlading is, keert hij terug naar het laadstation. Robotstofzuiger met wifi-module, compatibel met Google Home en Amazon Alexa, met afstandsbediening. Rubberen lippen en anti-botsing en anti-valsensoren voorkomen obstakels., Gewicht: 10.5160498974 Pond, Fabrikant: V... (1)
      V-TAC Vt-5555 Robotstofzuiger - Zwart - Bestuurbaar Via App - 65db
      • 03800157649797
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 329.75
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 329.75
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 329.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 329.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 351.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 351.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 351.94
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 329.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 329.75
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 329.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 382.93
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 382.93
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 382.93
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 382.93
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 382.93
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 382.93
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 351.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 351.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 351.94
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 339.15
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 339.15
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 339.15
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 339.15
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 339.15
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 339.15
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 339.15
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 351.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 351.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 351.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 351.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 351.94
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 382.93
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 382.93
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 269.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be