x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

iRobot Roomba i565640+

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews iRobot Roomba i565640+
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties iRobot Roomba i565640+
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
iRobot Roomba i565640+
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234095800.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/249268383.jpg?ts=1
iRobot iRobot Roomba i565640+ Roomba i565640+ Roomba i565640+ Robot Stofzuiger - met automatisch leegstation - Zonder zak - 0.5l - Dirt Detect Sensoren - Bediening via App - Google Assistant - Alexa - Leegt Automatisch (8)
  • 05060629989662
  • 5060629989662
2
good_buy
deal
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 495.00 649.00 EUR 2
    2
    • Electromania.be Electromania.be
      9.296359814352165 (28)
      Robot Stofzuiger - met automatisch leegstation - Zonder zak - 0.5l - Dirt Detect Sensoren - Bediening via App - Google Assistant - Alexa ...
      495.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      iRobot Roomba i565640+649.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rowenta X-Plorer Serie 130 AI RR9065
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483153.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483181.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483182.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta X-Plorer Serie 130 AI RR9065 X-Plorer Serie 130 AI RR9065 X-Plorer Serie 130 AI RR9065 Rowenta X-Plorer Robotstofzuiger RR9065 - Ultra dun (1)
      Rowenta X-Plorer Serie 130 AI RR9065
      • 03221616042759
      • RR9065WH
      2
    • Xiaomi Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209194397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204611736.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198583888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173029390.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251961896.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie (1)
      Xiaomi Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie
      • 06970995781588
      • E452-00
      • R100008
      1
    • Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202339070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813453.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813463.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie (1)
      Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie
      • 06923185680802
      1
    • ONSON Slimme Robotstofzuiger Met Dweilfunctie 100 Minuten Werktijd Smartapp Met Wifi / Google / Alexa Incl. Hoekjes Schoonmaken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/267577978.jpg?ts=1
      ONSON ONSON Slimme Robotstofzuiger Met Dweilfunctie 100 Minuten Werktijd Smartapp Met Wifi / Google / Alexa Incl. Hoekjes Schoonmaken Slimme Robotstofzuiger Met Dweilfunctie 100 Minuten Werktijd Smartapp Met Wifi / Google / Alexa Incl. Hoekjes Schoonmaken Slimme Robotstofzuiger Met Dweilfunctie 100 Minuten Werktijd Smartapp Met Wifi / Google / Alexa Incl. Hoekjes Schoonmaken ONSON Slimme Robotstofzuiger Met Dweilfunctie 100 Minuten Werktijd Smartapp Met Wifi / Google / Alexa Incl. Hoekjes Schoonmaken (1)
      ONSON Slimme Robotstofzuiger Met Dweilfunctie 100 Minuten Werktijd Smartapp Met Wifi / Google / Alexa Incl. Hoekjes Schoonmaken
      • 06096053519570
      1
    • min
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 619.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 619.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 500.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 500.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 500.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 628.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 620.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 620.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 620.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 669.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 599.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 621.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 669.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 527.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 527.00
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 495.00
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 500.00
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 495.00
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 530.25
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 519.00
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 519.00
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 509.00
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 519.00
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 669.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 669.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 669.00
      • Tue Jan 17 01:00:00 CET 2023 649.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 649.00
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 495.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Fri Feb 03 01:00:00 CET 2023 495.00
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 495.00
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 495.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be