x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

iRobot Roomba i7+ (i7558)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews iRobot Roomba i7+ (i7558)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties iRobot Roomba i7+ (i7558)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
iRobot Roomba i7+ (i7558)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146225900.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140954751.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140954736.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140954725.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140954695.jpg?ts=1
iRobot iRobot Roomba i7+ (i7558) Roomba i7+ (i7558) Roomba i7+ (i7558) Ruim 30 jaar expertise en continue innovatie op het gebied van robotica De opvangbak wordt automatisch geleegd in een AllergenLock stofzak, die vuil van maar liefst 60 dagen kan bevatten, zodat u er maandenlang geen omkijken naar heeft. De AllergenLock stofzakken bevatten 4 lagen van allergenen blokkerend materiaal, zodat 99% van pollen, schimmel en stofmijten wordt opgevangen en ze niet weer in de lucht terechtkomen Met Imprint Smart Mapping kunt u bepalen welke kamers worden schoongemaakt en wanneer, zodat wordt gestofzuigd wanneer u dat het best uitkomt. U kunt ook instellen dat de robot weg moet blijven uit bepaalde ruimten of van bepaalde voorwerpen met aanpasbarevermijdzones. De i7 kan specifieke knoeipartijen direct schoonmaken zodra ze zich voordoen. Als u dus de deur uit rent en kruimels onder de keukentafel ziet, kunt u de iRobot HOME-app of uw Google- of Alexa-spraakassistent gebruiken om tegen de i7/i7+ te zeggen die plek onmiddellijk schoon te maken. Meer hoeft u niet te (52)
  • 05060359287380
  • 10885155018752
  • 05060359287373
  • 00885155015792
  • 05060359289728
  • 05060359289742
  • 05060359289735
  • SKU i755840
  • 000000000000262863
  • 43371493
  • 820091
  • i755040
  • 5060359289728
  • 5060359289742
  • 5976477
  • i7558
5
good_buy
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.4 L
    • Gebruikstijd: 75 Minuten
    • Type stofopvang: Zakloos
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Reinigingsborsteltje: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Tapijt, Harde vloer
    • Aantal luchtfilterstadia: 3
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 9.22 cm
    • Doorsnede (cm): 33.88 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 1.5 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: AeroForce, HEPA
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken stofzuiger: Smartphone ondersteuning, Automatisch terug naar basisstation
    • Alexa Amazon: Ja
    • Automatisch terug naar basisstation: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 66 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Functies
    • Drop sensor: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief basisstation: Ja
    • Inclusief stroomsnoer: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Software
    • Google Assistant: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2019
  • 599.00 709.00 EUR 5
    5
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de iRobot Roomba i7+ (i7558) is de vaak gehoorde klacht over een klein stofreservoir verleden tijd. Deze robotstofzuiger leegt tijden...599.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      iRobot® Roomba® i7+ - Robotstofzuiger met slimme navigatie - Automatische vuilafvoer - i7558639.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      De Roomba i7+-robotstofzuiger met Clean Base automatische vuilafvoer tilt gemak naar een hoger niveau: de robot leegt zichzelf automatisc...660.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Ruim 30 jaar expertise en continue innovatie op het gebied van robotica De opvangbak wordt automatisch geleegd in een AllergenLock stofza...690.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      De Roomba® i7+-robotstofzuiger met Clean Base automatische vuilafvoer tilt gemak naar een hoger niveau: de robot leegt zichzelf automatis...709.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176035228.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart 4-in-1 technologie met gemengde tank De robot zuigt, scrubs, veegt en passeert de dweil. Het is ook in staat om tegelijkertijd te stofzuigen, vegen en dweilen of schrobben. Jalisco borstel die tot drie keer in één keer zuigt. BestFriend Care System Special Pet Brush Dankzij het Total Surface 2.0-systeem zal de robot het hele oppervlak bedekken. Smartphone applicatie. Het heeft drie elektronisch gestuurde schrobmodi die geschikt zijn voor elk type oppervlak. Ontworpen met 10 slimme reinigingsmodi Het heeft het exclusieve schrobsysteem om een heen en weer gaande beweging te maken. Het onthoudt verschillende kaarten en geeft deze weer in de APP. Met het kamerplan kunt u uw gepersonaliseerde kamers en schoonmaakplannen bewerken en beheren. Turbo Clean Carpet systeem dat de Turbo-modus op tapijten activeert. Programmeerbaar 7 dagen per week, 24 uur per dag. Verbind de robot met Alexa en Google Assistant. Met gebied- of spotreiniging kunt u het exacte punt selecteren dat u wilt dat ik schoon (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • 08435484054355
      • 05435
      2
    • Rowenta Robotstofzuiger RR8225WH
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229380083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215104123.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208661394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215104121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208661391.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Robotstofzuiger RR8225WH Robotstofzuiger RR8225WH Robotstofzuiger RR8225WH Robotstofzuiger - 0.44 l - 6 uur opladen - 150 min autonomie - 70 dB (4)
      Rowenta Robotstofzuiger RR8225WH
      • 03221616022126
      • RR8225WH
      • 3221616022126
      3
    • Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172331173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235021602.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240555714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235021604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172381842.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor MI ROBOT VACUUM-MOP P (Black) reinigingsmodi, vegen en dweilen, herhaald dweilen als handmatige reiniging en intensieve verzorging van de vloer met slimme elektronische controle watertank dieptereiniging, 2100 Pa krachtige zuigkracht, 12 precisiesensoren nauwkeurige routeplanning, navigatie slim met nieuwe generatie LDS-laser Smart control watertank APP-afstandsbediening, Connect to Mi Home-app om meer functies te ontdekken, zoals afstandsbediening, geplande reiniging, spotreiniging, enz., Gewicht: 7.936641432 Pond, Fabrikant: Xiaomi (2)
      Xiaomi Mi Robot Mop Pro Robotstofzuiger Stofzak Zwart 2-in-1 LDS-sensor
      • 06934177715556
      • PN101011
      • SKV4109GL
      1
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163955626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163497252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163497268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163497264.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger De Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 robotstofzuiger heeft een dweilfunctie. Dit houdt in dat hij na het stofzuigen gelijk een vochtige doek over de vloer haalt. Zo sla je 2 vliegen in één klap. Je hoeft alleen de dweil te bevestigen en het reservoir te vullen met een sopje. De speciaal ontwikkelde borstel voor dierenharen maakt de robot ideaal voor mensen met huisdieren. Aan het begin van de week plan je de robot in met de app, zo heb je er de rest van de week geen omkijken meer naar. Helemaal niet omdat de robotstofzuiger uit zichzelf terugkeert naar het basisstation als de accu leeg is. Dankzij de systematische schoonmaakroute weet je zeker dat de robot geen delen overslaat. (2)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      • RR7447WH
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 583.47
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 583.47
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 583.47
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 583.47
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 679.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 679.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 706.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 706.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 706.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 706.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 706.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 659.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 583.47
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 583.47
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 583.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 618.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 614.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 614.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 625.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 608.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 608.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 600.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 531.25
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 531.25
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 531.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 531.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 531.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 531.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 531.25
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 567.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 607.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 527.75
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 607.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 607.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 607.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 709.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 637.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 630.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 630.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 403.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 637.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 598.78
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 598.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 597.72
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 597.56
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 597.56
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 596.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 596.68
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 596.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 596.49
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 548.94
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 548.83
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 548.62
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 548.41
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 548.22
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 548.22
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 547.88
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 597.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 597.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 547.62
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 547.62
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 547.62
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 547.62
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 547.62
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 547.62
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 547.40
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 547.40
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 546.71
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 619.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 627.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 627.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 627.00
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 627.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 599.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be