x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lefant Robot Stofzuiger

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lefant Robot Stofzuiger
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lefant Robot Stofzuiger
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lefant Robot Stofzuiger
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/252522168.jpg?ts=1
Lefant Lefant Robot Stofzuiger Robot Stofzuiger Robot Stofzuiger Unieke technologie Freemove: deze M210 robotstofzuiger beschikt over een ingebouwde verbeterde anti-botsingssensor, die de omgeving bij 720 graden van de romp effectief kan herkennen. Voorkomt effectief het vastzitten en vallen van de hoogte. Kleiner lichaamSlechts 28 cm breed, alles-in-één behuizing, het kan naar wens uit de kleine ruimte van het huis in- en uitgaan, de reiniging is efficiënter, de dekkingssnelheid is hoog en de uitval is extreem laag. 4 reinigingsmodi: de robotstofzuiger biedt 4 reinigingsmodi, waaronder ****Automatische reiniging van de randen Reinig op een vast punt Reinig met zigzag. Schakel vrij tussen de verschillende modi en vermogensniveaus zoals je wilt, via de Lefant-app. Goed voor dierenharen: met een borstelloze zuigmond, met borstelloze motor, krachtigere zuigkracht, gewoon haren en stof zuigen zonder in de war te raken. Reiniging in drie stappen: de oorspronkelijke intelligente reinigingsmodus voor planning in drie stappen: 1. Zigzagreiniging. 2. (1)
  • 00658238808389
2
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 141.15 169.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Unieke technologie Freemove: deze M210 robotstofzuiger beschikt over een ingebouwde verbeterde anti-botsingssensor, die de omgeving bij 7...141.15, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Unieke technologie Freemove: deze M210 robotstofzuiger beschikt over een ingebouwde verbeterde anti-botsingssensor, die de omgeving bij 7...169.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rowenta X-Plorer Serie 130 AI RR9065
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483153.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483181.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253483182.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta X-Plorer Serie 130 AI RR9065 X-Plorer Serie 130 AI RR9065 X-Plorer Serie 130 AI RR9065 Rowenta X-Plorer Robotstofzuiger RR9065 - Ultra dun (1)
      Rowenta X-Plorer Serie 130 AI RR9065
      • 03221616042759
      • RR9065WH
      2
    • Xiaomi Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209194397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204611736.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198583888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173029390.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251961896.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie (1)
      Xiaomi Roborock E4 - Robotstofzuiger - Dweilfunctie
      • 06970995781588
      • E452-00
      • R100008
      1
    • Eufy RoboVac 30C - Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163055050.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250295584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250295870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250295872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/250295871.jpg?ts=1
      Eufy Eufy RoboVac 30C - Robotstofzuiger RoboVac 30C - Robotstofzuiger RoboVac 30C - Robotstofzuiger Eufy RoboVac 30C - Robotstofzuiger (1)
      Eufy RoboVac 30C - Robotstofzuiger
      • 00848061027198
      1
    • Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202339070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813453.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237813463.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie (1)
      Xiaomi Viomi V3 MAX - Zwart - Robotstofzuiger met dweilfunctie
      • 06923185680802
      1
    • min
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 155.27
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 155.27
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 155.27
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 155.27
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 155.27
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 154.37
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 154.37
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 154.37
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 155.27
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 155.27
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 145.19
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 145.19
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 145.19
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 145.19
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 145.19
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 141.15
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 141.15
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 191.65
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 191.65
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 191.65
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 191.65
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 191.65
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 141.15
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 169.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 169.99
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 169.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 169.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 169.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 169.99
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 141.15
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 141.15
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 141.15
    • teamvergelijk@vergelijk.be