x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medion Robot stofzuiger MD 18500 (wit)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medion Robot stofzuiger MD 18500 (wit)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medion Robot stofzuiger MD 18500 (wit)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medion Robot stofzuiger MD 18500 (wit)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187396201.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156068165.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115930435.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146314398.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212308926.jpg?ts=1
Medion Medion Robot stofzuiger MD 18500 (wit) Robot stofzuiger MD 18500 (wit) Robot stofzuiger MD 18500 (wit) MEDION MD18500 - Robotstofzuiger - tot 90 min. bedrijfstijd - zelfstandig opladen - timer (1)
  • 04061275026672
  • 04015625185007
1
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.3 L
    • Gebruikstijd: 90 Minuten
    • Op afstand te bedienen: Ja
    • Uitgestelde start timer: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken stofzuiger: Timer
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 140.00 140.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      MEDION MD18500 - Robotstofzuiger - tot 90 min. bedrijfstijd - zelfstandig opladen - timer140.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176035228.jpg?ts=1
      Cecotec Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart 4-in-1 technologie met gemengde tank De robot zuigt, scrubs, veegt en passeert de dweil. Het is ook in staat om tegelijkertijd te stofzuigen, vegen en dweilen of schrobben. Jalisco borstel die tot drie keer in één keer zuigt. BestFriend Care System Special Pet Brush Dankzij het Total Surface 2.0-systeem zal de robot het hele oppervlak bedekken. Smartphone applicatie. Het heeft drie elektronisch gestuurde schrobmodi die geschikt zijn voor elk type oppervlak. Ontworpen met 10 slimme reinigingsm... (1)
      Cecotec Robot stofzuiger Cecotec Conga 3590 2300 Pa 3200 mAh WiFi Zwart
      • 08435484054355
      2
    • V-TAC Vt-5522 Robotstofzuiger - Wit Met Blauw - Bestuurbaar Via
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230911256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199681448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177358591.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177358639.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177358640.jpg?ts=1
      V-TAC V-TAC Vt-5522 Robotstofzuiger - Wit Met Blauw - Bestuurbaar Via Vt-5522 Robotstofzuiger - Wit Met Blauw - Bestuurbaar Via Vt-5522 Robotstofzuiger - Wit Met Blauw - Bestuurbaar Via V-tac VT-5522 Robotstofzuiger - Wit met blauw - Bestuurbaar via afstandsbediening - 65dB (1)
      V-TAC Vt-5522 Robotstofzuiger - Wit Met Blauw - Bestuurbaar Via
      • 03800157658027
      1
    • iRobot Roomba e5 (E5158)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150101482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180618694.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185761032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140456954.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137452244.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba e5 (E5158) Roomba e5 (E5158) Roomba e5 (E5158) iRobot Roomba E5 158 - Robotstofzuiger (1)
      iRobot Roomba e5 (E5158)
      • 05060359289131
      • E515840
      • 5409130
      • 000000000000249219
      • e515840
      2
    • Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210627575.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206633704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205940302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206248231.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie Met behulp van LDS-lasergyroscoop en SLAM-algoritme zorgt Dreame-robotstofzuiger voor nauwkeurigere navigatie, snellere kaarten en efficiëntere routeplanning. Antibotsings- en valbeveiligingssensoren helpen hem op intelligente wijze obstakels te identificeren en te vermijden en botsingen en vallen te voorkomen. De intelligente robotstofzuiger met een zuigkracht van 4000 Pa kan aan verschillende eisen van vegen, slepen en zuigen voldoen. Met een ultraslank ontwerp past deze robotstofzuiger gem... (1)
      Xiaomi Dreame Bot L10 Pro - Robotstofzuiger met dweilfunctie
      • 06972086396992
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 140.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be