x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Princess Deluxe 339000

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Princess Deluxe 339000
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Princess Deluxe 339000
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Princess Deluxe 339000
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158248504.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162032931.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/137735951.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158387712.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158387716.jpg?ts=1
Princess Princess Deluxe 339000 Deluxe 339000 Deluxe 339000 Nooit meer vieze vloeren dankzij de intelligente robotstofzuiger met gratis HomeWizard Cleaner App Stel eenvoudig tijdschemas in via de gratis app of start de robotstofzuiger direct met een druk op de knop Kies zelf hoe je de stofzuiger bestuurt: met de app, via een druk op de knop of via Alexas voice control Reinigt zowel harde vloeren als tapijt grondig en kan drempels tot 2 cm overbruggen Slimme sensors detecteren obstakels en trappen zodat de stofzuiger eromheen kan navigeren, Gewicht: 6.... (1)
  • 08713016064134
  • 01.339000.01.001
  • 8713016064134
2
  • Technische details
    • Stof capaciteit: 0.5 L
    • Gebruikstijd: 90 Minuten
    • Oplaadbaar: Ja
    • Op afstand te bedienen: Nee
    • Botsingdetectie: Nee
    • Geïntegreerde timer: Ja
  • Prestatie
    • Ondersteunde soorten vloeren: Tapijt, Harde vloer
    • Afstandssensor: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 10 cm
    • Breedte (cm): 35 cm
    • Gewicht: 3.01 kg
  • Algemene kenmerken
    • Drempel hoogte: 1.5 cm
    • Vloeroppervlakte: 100 m²
    • Kenmerken stofzuiger: Smartphone ondersteuning, Timer, Automatisch terug naar basisstation
    • Automatisch terug naar basisstation: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 5 Uur
  • Filteren
    • HEPA filtersysteem: Ja
    • Stofzuiger luchtfiltering: HEPA
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 65 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Accessoires
    • Dierenborstel: Ja
  • Ergonomie
    • Smartphone ondersteuning op afstand: Ja
  • Functies
    • Crash sensor: Ja
    • Drop sensor: Ja
    • Over drempel: Ja
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Functies & -programma's
    • Mop function: Nee
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2018
  • 153.90 249.00 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Nooit meer vieze vloeren dankzij de intelligente robotstofzuiger met gratis HomeWizard Cleaner App Stel eenvoudig tijdschemas in via de g...153.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Nooit meer vieze vloeren dankzij de intelligente robotstofzuiger met gratis HomeWizard Cleaner App Stel eenvoudig tijdschemas in via de g...249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rowenta Robotstofzuiger RR8275WH
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212645203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207592914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215104124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207592913.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207302666.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Robotstofzuiger RR8275WH Robotstofzuiger RR8275WH Robotstofzuiger RR8275WH Robotstofzuiger - dweilfunctie - 0.44l - 6 uur opladen - 150 min autonomie - 70 dB - turboborstel (5)
      Rowenta Robotstofzuiger RR8275WH
      • 03221616022089
      • 3221616022089
      4
    • iRobot Roomba 896
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137703942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128356856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148038139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133150814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138028071.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 896 Roomba 896 Roomba 896 iRobot Roomba 896 - Robotstofzuiger (1)
      iRobot Roomba 896
      • 05060359286475
      • 4449231
      • 000000000000237327
      • R896040
      1
    • iRobot Roomba e6198
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163171250.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180364476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182820017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180364477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223515148.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba e6198 Roomba e6198 Roomba e6198 iRobot® Roomba® e6 - Robotstofzuiger - Voor alle vloertypen - e6198 (1)
      iRobot Roomba e6198
      • 05060629983547
      • 5060629983547
      • e6169840
      • 7076930
      1
    • Vileda Relax Robot
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208565512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116758138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116758141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116758140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123569087.jpg?ts=1
      Vileda Vileda Relax Robot Relax Robot Relax Robot Vileda Robotstofzuiger Relax (1)
      Vileda Relax Robot
      • 04023103174795
      • 1706755
      • 142861
      1
    • min
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 299.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 163.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 163.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 163.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 174.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 294.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 236.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 236.50
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 184.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 184.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 184.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 174.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 174.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 153.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 153.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 153.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be