x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi Mi Roborock S5 Max Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi Mi Roborock S5 Max Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi Mi Roborock S5 Max Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi Mi Roborock S5 Max Black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153470485.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181023020.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223733922.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183416796.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/221970349.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi Mi Roborock S5 Max Black Mi Roborock S5 Max Black Mi Roborock S5 Max Black Xiaomi Roborock S5 Max - Robotstofzuiger met dweilfunctie- Zwart (1)
  • 06970995781922
  • 06970995781632
  • 06970995781939
  • 06970995781540
  • S5E52-00
  • S5E0200
  • S5E02-00
1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • 359.00 359.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Xiaomi Roborock S5 Max - Robotstofzuiger met dweilfunctie- Zwart359.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rowenta Robotstofzuiger RR8275WH
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212645203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207592914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215104124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207592913.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207302666.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Robotstofzuiger RR8275WH Robotstofzuiger RR8275WH Robotstofzuiger RR8275WH Robotstofzuiger - dweilfunctie - 0.44l - 6 uur opladen - 150 min autonomie - 70 dB - turboborstel (5)
      Rowenta Robotstofzuiger RR8275WH
      • 03221616022089
      • 3221616022089
      4
    • iRobot Roomba 896
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137703942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128356856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148038139.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133150814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138028071.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba 896 Roomba 896 Roomba 896 iRobot Roomba 896 - Robotstofzuiger (1)
      iRobot Roomba 896
      • 05060359286475
      • 4449231
      • 000000000000237327
      • R896040
      1
    • iRobot Roomba e6198
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163171250.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180364476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182820017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180364477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223515148.jpg?ts=1
      iRobot iRobot Roomba e6198 Roomba e6198 Roomba e6198 iRobot® Roomba® e6 - Robotstofzuiger - Voor alle vloertypen - e6198 (1)
      iRobot Roomba e6198
      • 05060629983547
      • 5060629983547
      • e6169840
      • 7076930
      1
    • Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232223304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237522855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237522849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210088214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237522856.jpg?ts=1
      Rowenta Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger De Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 robotstofzuiger heeft een dweilfunctie. Dit houdt in dat hij na het stofzuigen gelijk een vochtige doek over de vloer haalt. Zo sla je 2 vliegen in één klap. Je hoeft alleen de dweil te bevestigen en het reservoir te vullen met een sopje. De speciaal ontwikkelde borstel voor dierenharen maakt de robot ideaal voor mensen met huisdieren. Aan het begin van de week plan je de robot in met de app, zo heb je er de rest van de week geen omkijken meer naar. Helemaa... (1)
      Rowenta Explorer Serie 60 RR7447 Robotstofzuiger
      • 03221614006814
      • RR7447
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 381.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 381.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 381.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 381.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 381.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 381.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 380.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 371.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 371.95
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 371.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 371.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 365.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 365.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 371.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 371.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 371.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 371.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 371.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 371.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 371.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 366.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 366.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 366.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 372.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 372.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 365.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 365.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 365.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 363.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 363.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 365.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 365.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 365.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 365.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 375.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 375.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 389.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 389.85
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 389.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 389.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 388.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 388.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 388.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 422.84
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 422.84
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 422.84
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 422.84
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 384.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 382.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 380.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 380.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 379.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 379.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 379.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 351.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 359.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be