x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Adidas rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Adidas Sportsokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169050450.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168351856.jpg
      Adidas Adidas Sportsokken Sportsokken Sportsokken adidas adidas Cushioned Low-Cut Sokken - Maat 46-48 - Unisex - wit/zwart (1)
      Adidas Sportsokken
      • 04061626840261
      • 04061626840230
      • ADI3384002000005
      3
      14.30 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151825047.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Rood T19 Skort Dames Rood T19 Skort Dames Rood (2)
      Adidas T19 Skort Dames Rood
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas Sportpak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169696995.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202880362.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168059809.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181324817.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181319107.jpg
      Adidas Adidas Sportpak Sportpak Sportpak adidas adidas 3-stripes Trainingspak - Maat XS - Vrouwen - zwart - wit (1)
      Adidas Sportpak
      • 04064045307971
      • ADI3574001000001
      2
      52.00 EUR
    • Adidas golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168230645.jpg
      Adidas Adidas golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw adidas Ultimate Sport golfskort Met deze skort loop je altijd comfortabel over de golfbaan. De tailleband van de skort is breed en hij is gemaakt van een vochtafvoerende stof, waardoor je altijd voldoende bewegingsvrijheid hebt en het comfort hoog blijft. De ingebouwde binnenbroek van mesh heeft een silicone band aan de binnenkant van de pijp om opkruipen te voorkomen. Specificaties: Kleur: lichtblauw Geslacht: dames Materiaal: 83% gerecycled polyester, 17% spandex Materiaal binnenbroek: mesh... (1)
      Adidas golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw
      • 04062054959020
      2
      deal
      59.95 EUR
    • Adidas Rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154294406.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156185688.jpg
      Adidas Adidas Rok Rok Rok adidas Originals rok Vrouwen zwart FR36 (1)
      Adidas Rok
      • 04062055104795
      1
      28.20 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151825047.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Rood T19 Skort Dames Rood T19 Skort Dames Rood (1)
      Adidas T19 Skort Dames Rood
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Marine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151824161.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Marine T19 Skort Dames Marine T19 Skort Dames Marine (1)
      Adidas T19 Skort Dames Marine
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Meisjes Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151827049.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Meisjes Rood T19 Skort Meisjes Rood T19 Skort Meisjes Rood (1)
      Adidas T19 Skort Meisjes Rood
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Adidas Terrex PrimaLoft Insulation Skirt | Maat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202275343.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202275399.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201563769.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201563771.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201563765.jpg
      Adidas Adidas Terrex PrimaLoft Insulation Skirt | Maat 36 Terrex PrimaLoft Insulation Skirt | Maat 36 Terrex PrimaLoft Insulation Skirt | Maat 36 Met deze functionele isolerende rok die snel kan worden aangetrokken, zorg je voor warmte tijdens je volgende skitocht (1)
      Adidas Terrex PrimaLoft Insulation Skirt | Maat 36
      • 04064054199673
      1
      99.95 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151825347.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Zwart T19 Skort Dames Zwart T19 Skort Dames Zwart (1)
      Adidas T19 Skort Dames Zwart
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Marine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151824161.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Marine T19 Skort Dames Marine T19 Skort Dames Marine (1)
      Adidas T19 Skort Dames Marine
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Meisjes Marine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151824447.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Meisjes Marine T19 Skort Meisjes Marine T19 Skort Meisjes Marine (1)
      Adidas T19 Skort Meisjes Marine
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Meisjes Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151827049.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Meisjes Rood T19 Skort Meisjes Rood T19 Skort Meisjes Rood (1)
      Adidas T19 Skort Meisjes Rood
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Marine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151824161.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Marine T19 Skort Dames Marine T19 Skort Dames Marine (1)
      Adidas T19 Skort Dames Marine
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Dames Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151825347.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Dames Zwart T19 Skort Dames Zwart T19 Skort Dames Zwart (1)
      Adidas T19 Skort Dames Zwart
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Adidas T19 Skort Meisjes Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151827049.jpg
      Adidas Adidas T19 Skort Meisjes Rood T19 Skort Meisjes Rood T19 Skort Meisjes Rood (1)
      Adidas T19 Skort Meisjes Rood
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Adidas Mini tennisrok met plooien
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179549000.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179549347.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179549348.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179546801.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179549349.jpg
      Adidas Adidas Mini tennisrok met plooien Mini tennisrok met plooien Mini tennisrok met plooien Mini tennisrok met plooien (1)
      Adidas Mini tennisrok met plooien
      • 04064055882277
      1
      deal
      43.95 EUR
    • Adidas Sportsokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169050666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168365064.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208487601.jpg
      Adidas Adidas Sportsokken Sportsokken Sportsokken adidas adidas Cushioned Low-Cut Sokken (regular) - Maat 46-48 - Unisex - zwart/wit (1)
      Adidas Sportsokken
      • 04061626805574
      • 04061626801477
      • 04061626801446
      • ADI3384003000005
      • ADI3384003000004
      1
      14.30 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Aaiko (aaiko)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Anna (anna)
      • AO76 (ao76)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billieblush (billieblush)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Elkline (elkline)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fornarina (fornarina)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Simple (simple)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Normaal (normaal)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be