x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    B.NOSY rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218037623.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219084256.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219038490.jpg
      B. Nosy B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152 Meisjes Rok - Maat 146/152 Meisjes Rok - Maat 146/152 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152 (1)
      B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152
      • 08720173773229
      1
      most_sold
      22.95 EUR
    • B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220079701.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224383586.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224383587.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224383588.jpg
      B. Nosy B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140 Meisjes Rok - Maat 134/140 Meisjes Rok - Maat 134/140 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140 (1)
      B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140
      • 08720173764944
      1
      22.46 EUR
    • B.NOSY Rok voor kids maat 116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218037540.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217886149.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217886148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217886147.jpg
      B.NOSY B.NOSY Rok voor kids maat 116 Rok voor kids maat 116 Rok voor kids maat 116 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 116 (1)
      B.NOSY Rok voor kids maat 116
      • 08720173787882
      1
      23.96 EUR
    • B.NOSY Rok voor kids maat 146-152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218037809.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219038474.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219190440.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219190441.jpg
      B.NOSY B.NOSY Rok voor kids maat 146-152 Rok voor kids maat 146-152 Rok voor kids maat 146-152 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152 (1)
      B.NOSY Rok voor kids maat 146-152
      • 08720173787301
      1
      22.95 EUR
    • B. Nosy Meisjes Rok - Maat 158/164
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218037779.jpg
      B. Nosy B. Nosy Meisjes Rok - Maat 158/164 Meisjes Rok - Maat 158/164 Meisjes Rok - Maat 158/164 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 158/164 (1)
      B. Nosy Meisjes Rok - Maat 158/164
      • 08720173765613
      1
      20.45 EUR
    • B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203765209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205026231.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205026234.jpg
      B. Nosy B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152 Meisjes Rok - Maat 146/152 Meisjes Rok - Maat 146/152 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152 (1)
      B. Nosy Meisjes Rok - Maat 146/152
      • 08720173585198
      1
      29.95 EUR
    • B.NOSY meisjes rok met overlay en riem Night Blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219128266.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219995928.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219995929.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219976647.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219995931.jpg
      B.NOSY B.NOSY meisjes rok met overlay en riem Night Blue meisjes rok met overlay en riem Night Blue meisjes rok met overlay en riem Night Blue B.Nosy meisjes rok met overlay en riem Night Blue (1)
      B.NOSY meisjes rok met overlay en riem Night Blue
      • 08720173775414
      1
      23.90 EUR
    • B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218037613.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217886401.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217886399.jpg
      B. Nosy B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140 Meisjes Rok - Maat 134/140 Meisjes Rok - Maat 134/140 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140 (1)
      B. Nosy Meisjes Rok - Maat 134/140
      • 08720173767389
      1
      31.46 EUR
    • B.NOSY Rok voor kids maat 122-128
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218037658.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217885814.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219995794.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219995795.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219995796.jpg
      B.NOSY B.NOSY Rok voor kids maat 122-128 Rok voor kids maat 122-128 Rok voor kids maat 122-128 B. Nosy Meisjes Rok - Maat 122/128 (1)
      B.NOSY Rok voor kids maat 122-128
      • 08720173767433
      1
      23.96 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Kaffe DEFAULT
        • kaffe
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Levi's (levi_s)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Almgwand (almgwand)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Another Label (another_label)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Base Level Curvy (base_level_curvy)
      • Bavarian Caps (bavarian_caps)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By Bella (by_bella)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Commando (commando)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deblon Sports (deblon_sports)
      • Desigual (desigual)
      • Devotion (devotion)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Donsje Amsterdam (donsje_amsterdam)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Freebird (freebird)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Humanoid (humanoid)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Ibana (ibana)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky Luxury (jacky_luxury)
      • Jako (jako)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Joma (joma)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KIEstone (kiestone)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le Grand Sud (le_grand_sud)
      • Lee (lee)
      • Leon & Harper (leon_harper)
      • Les Coyotes de Paris (les_coyotes_de_paris)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mes Demoiselles (mes_demoiselles)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moliin (moliin)
      • Montura (montura)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • NED (ned)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rough Studios (rough_studios)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Aluminium (aluminium)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hennep (hennep)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be