x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dynafit rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Dynafit TLT Primaloft Rok Dames, roze DE 34 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198433703.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198433704.jpg
      Dynafit Dynafit TLT Primaloft Rok Dames, roze DE 34 2021 Rokken TLT Primaloft Rok Dames, roze DE 34 2021 Rokken TLT Primaloft Rok Dames, roze DE 34 2021 Rokken Vrouwelijke, warme rok voor alpine gebruik (1)
      Dynafit TLT Primaloft Rok Dames, roze DE 34 2021 Rokken
      • 04053866170260
      3
      deal
      99.95 EUR
    • Dynafit Dames Alpine Pro 2/1 rok (Maat M, zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161770962.jpg
      Dynafit Dynafit Dames Alpine Pro 2/1 rok (Maat M, zwart) Dames Alpine Pro 2/1 rok (Maat M, zwart) Dames Alpine Pro 2/1 rok (Maat M, zwart) Belangrijkste informatie: Type: overrok; Seizoen: Zomer; Beenlengte: Kort; Uitrusting: Met geïntegreerde binnenbroek: ja; Zakken: Smartphonetas; Met reflectoren: ja; Functies: Eigenschappen: Sneldrogend; Verwerking: Riem: Elastische band; Type naden: Vlakke naden; Materiaal: Samenstelling: 100 % polyester; voering: 93 % polyester, 7 % elastaan; mesh: 77 % polyester, 23 % elastaan; Gewicht: 99 g; Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Actieve ... (1)
      Dynafit Dames Alpine Pro 2/1 rok (Maat M, zwart)
      • 04053866088596
      3
      deal
      79.95 EUR
    • Dynafit Dames Dna Ultra 2/1 rok (Maat XL, wit)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186009221.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186010367.jpg
      Dynafit Dynafit Dames Dna Ultra 2/1 rok (Maat XL, wit) Dames Dna Ultra 2/1 rok (Maat XL, wit) Dames Dna Ultra 2/1 rok (Maat XL, wit) Belangrijkste informatie: Type: Short; Seizoen: Zomer; Beenlengte: Kort; Uitrusting: Met geïntegreerde binnenbroek: ja; Zakken: Zak met rits, Gel/Flesje; Met reflectoren: ja; Functies: Eigenschappen: Sneldrogend, Zeer ademend; Verwerking: Riem: Elastische tailleband met koord; Materiaal: Samenstelling: 1. Materiaal 88 % polyester, 12 % spandex / 2. Materiaal 85 % polyamide, 15 % spandex / 3. Materiaal 80% polyamide, 20 % spandex / 4. Materiaal 73 % polyamide, 27 % elastaan; Gewicht: 105 g; In... (1)
      Dynafit Dames Dna Ultra 2/1 rok (Maat XL, wit)
      • 04053866249720
      2
      deal
      120.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • FRNCH (frnch)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be