x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Creme rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Numph Rok 'BENTLEY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158867488.jpg
      Numph Numph Rok 'BENTLEY' Rok 'BENTLEY' Rok 'BENTLEY' Nümph rok bentley Crème-xl (42) (1)
      Numph Rok 'BENTLEY'
      • 05713301543019
      • NUE0950001000005
      1
      most_sold
      39.95 EUR
    • Lk bennett Lottie midi kokerrok van bouclé met split
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212220965.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212220966.jpg
      Lk bennett Lk bennett Lottie midi kokerrok van bouclé met split Lottie midi kokerrok van bouclé met split Lottie midi kokerrok van bouclé met split Lottie midi kokerrok van bouclé met split (1)
      Lk bennett Lottie midi kokerrok van bouclé met split
      • 05054760797019
      1
      245.00 EUR
    • Ba&sh Debra midirok met stippenprint en plooidetail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187690110.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187668151.jpg
      Ba&sh Ba&sh Debra midirok met stippenprint en plooidetail Debra midirok met stippenprint en plooidetail Debra midirok met stippenprint en plooidetail Debra midirok met stippenprint en plooidetail (1)
      Ba&sh Debra midirok met stippenprint en plooidetail
      • 03664784399186
      1
      deal
      170.00 EUR
    • Lk bennett Charlee minirok van bouclé
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187779522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187813310.jpg
      Lk bennett Lk bennett Charlee minirok van bouclé Charlee minirok van bouclé Charlee minirok van bouclé Charlee minirok van bouclé (1)
      Lk bennett Charlee minirok van bouclé
      • 05054760303364
      1
      205.00 EUR
    • Lk bennett Silvia minirok van bouclé met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203500791.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203470680.jpg
      Lk bennett Lk bennett Silvia minirok van bouclé met ruitdessin Silvia minirok van bouclé met ruitdessin Silvia minirok van bouclé met ruitdessin Silvia minirok van bouclé met ruitdessin (1)
      Lk bennett Silvia minirok van bouclé met ruitdessin
      • 05054760756320
      1
      deal
      215.00 EUR
    • Aligne Cressida mini rok met bloemenprint en plooidetail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179826597.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182654916.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183192837.jpg
      Aligne Aligne Cressida mini rok met bloemenprint en plooidetail Cressida mini rok met bloemenprint en plooidetail Cressida mini rok met bloemenprint en plooidetail Cressida mini rok met bloemenprint en plooidetail (1)
      Aligne Cressida mini rok met bloemenprint en plooidetail
      • 05056423325034
      1
      deal
      78.95 EUR
    • Retour Jeans Rosalie Meisjes Rok - Toffee - Maat 134/140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199677058.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201044902.jpg
      Retour Jeans Retour Jeans Rosalie Meisjes Rok - Toffee - Maat 134/140 Rosalie Meisjes Rok - Toffee - Maat 134/140 Rosalie Meisjes Rok - Toffee - Maat 134/140 Retour Jeans Rosalie Meisjes Rok - Toffee - Maat 134/140 (1)
      Retour Jeans Rosalie Meisjes Rok - Toffee - Maat 134/140
      • 08718714880147
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vila VIRIL PENCIL HW KNIT SKIRT NOOS Natural Melange Dames Rok - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204038342.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202952378.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213510751.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213510750.jpg
      Vila Vila VIRIL PENCIL HW KNIT SKIRT NOOS Natural Melange Dames Rok - Maat M VIRIL PENCIL HW KNIT SKIRT NOOS Natural Melange Dames Rok - Maat M VIRIL PENCIL HW KNIT SKIRT NOOS Natural Melange Dames Rok - Maat M VILA VIRIL PENCIL HW KNIT SKIRT NOOS Natural Melange Dames Rok - Maat M (1)
      Vila VIRIL PENCIL HW KNIT SKIRT NOOS Natural Melange Dames Rok - Maat M
      • 05713787434955
      1
      26.84 EUR
    • Triumph onderrok Body make up 43 CM - 46 - Creme
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180363296.jpg
      Triumph Triumph onderrok Body make up 43 CM - 46 - Creme onderrok Body make up 43 CM - 46 - Creme onderrok Body make up 43 CM - 46 - Creme Triumph onderrok Body make up 43 CM - 46 - Creme (1)
      Triumph onderrok Body make up 43 CM - 46 - Creme
      • 07613114519325
      1
      38.93 EUR
    • America Today Robin minirok van corduroy met splitten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209373577.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202074802.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211089403.jpg
      America Today America Today Robin minirok van corduroy met splitten Robin minirok van corduroy met splitten Robin minirok van corduroy met splitten Robin minirok van corduroy met splitten (1)
      America Today Robin minirok van corduroy met splitten
      • 08720513065472
      1
      43.94 EUR
    • Marc O'Polo Fijngebreide minirok van wol met steekzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205784718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207293149.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207253313.jpg
      Marc O'Polo Marc O'Polo Fijngebreide minirok van wol met steekzakken Fijngebreide minirok van wol met steekzakken Fijngebreide minirok van wol met steekzakken Fijngebreide minirok van wol met steekzakken (1)
      Marc O'Polo Fijngebreide minirok van wol met steekzakken
      • 07325866738830
      1
      deal
      123.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Kaffe DEFAULT
        • kaffe
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH (frnch)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gipsy (gipsy)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be