x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Goud rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Like Flo Meisjes rok - Metallic plisse - Rose goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203356957.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205095859.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207025183.jpg
      Like Flo Like Flo Meisjes rok - Metallic plisse - Rose goud Meisjes rok - Metallic plisse - Rose goud Meisjes rok - Metallic plisse - Rose goud Like Flo Meisjes Rok - Maat 164 (3)
      Like Flo Meisjes rok - Metallic plisse - Rose goud
      • 08720173517403
      1
      most_sold
      23.92 EUR
    • Like Flo Meisjes rok - AOP mesh - Army
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203373539.jpg
      Like Flo Like Flo Meisjes rok - AOP mesh - Army Meisjes rok - AOP mesh - Army Meisjes rok - AOP mesh - Army Like Flo Meisjes rok - AOP mesh - Army (1)
      Like Flo Meisjes rok - AOP mesh - Army
      • 08720173517632
      3
      deal
      37.95 EUR
    • Quapi Meisjes rok - Kesia - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203878978.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203796596.jpg
      Quapi Quapi Meisjes rok - Kesia - Goud Meisjes rok - Kesia - Goud Meisjes rok - Kesia - Goud Quapi Meisjes rok - Kesia - Goud100% Polyester (1)
      Quapi Meisjes rok - Kesia - Goud
      • 08719226322415
      2
      deal
      43.94 EUR
    • Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039734.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039735.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Bronze rok met leer look van Sissy-Boy. De rok wordt gekenmerkt door de plissé details en de leer look, wat de rok een stoere touch geeft. Draag deze mooie rok met een leuke top en elegante laarsjes. (1)
      Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      1
      120.98 EUR
    • Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039734.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039735.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Bronze rok met leer look van Sissy-Boy. De rok wordt gekenmerkt door de plissé details en de leer look, wat de rok een stoere touch geeft. Draag deze mooie rok met een leuke top en elegante laarsjes. (1)
      Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      1
      120.98 EUR
    • Sissy-Boy Gouden plissé rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297291.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Gouden plissé rok Gouden plissé rok Gouden plissé rok Met deze midi plissé rok van Sissy-Boy steel je zeker de show! De rok is gemaakt van 100% polyester. Ook de binnenvoering. De tailleband is elastisch wat ervoor zorgt dat de rok goed aansluit. Combineer met een zwarte trui of top en jouw favoriete boots en je avond kan niet meer stuk! Het model draagt maat XS en is 178 cm lang. (1)
      Sissy-Boy Gouden plissé rok
      1
      deal
      70.98 EUR
    • Sissy-Boy Gouden plissé rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297291.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Gouden plissé rok Gouden plissé rok Gouden plissé rok Met deze midi plissé rok van Sissy-Boy steel je zeker de show! De rok is gemaakt van 100% polyester. Ook de binnenvoering. De tailleband is elastisch wat ervoor zorgt dat de rok goed aansluit. Combineer met een zwarte trui of top en jouw favoriete boots en je avond kan niet meer stuk! Het model draagt maat XS en is 178 cm lang. (1)
      Sissy-Boy Gouden plissé rok
      1
      deal
      70.98 EUR
    • Like Flo Meisjes Rok - Maat 86
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201399030.jpg
      Like Flo Like Flo Meisjes Rok - Maat 86 Meisjes Rok - Maat 86 Meisjes Rok - Maat 86 Like Flo Meisjes Rok - Maat 86 (1)
      Like Flo Meisjes Rok - Maat 86
      • 08720173515959
      1
      deal
      32.94 EUR
    • TYGO & vito TYGO&vito Meisjes Rok - Maat 146/152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202647865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202612607.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202612608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202612610.jpg
      TYGO & vito TYGO & vito TYGO&vito Meisjes Rok - Maat 146/152 TYGO&vito Meisjes Rok - Maat 146/152 TYGO&vito Meisjes Rok - Maat 146/152 TYGO&vito Meisjes Rok - Maat 146/152 (1)
      TYGO & vito TYGO&vito Meisjes Rok - Maat 146/152
      • 08720173608057
      1
      deal
      32.98 EUR
    • Noppies Rok Bawshar - Ebony - Maat 98
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190945310.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190983431.jpg
      Noppies Noppies Rok Bawshar - Ebony - Maat 98 Rok Bawshar - Ebony - Maat 98 Rok Bawshar - Ebony - Maat 98 Noppies Rok Bawshar - Ebony - Maat 98 (1)
      Noppies Rok Bawshar - Ebony - Maat 98
      • 08719788597870
      1
      deal
      32.98 EUR
    • Sissy-Boy Gouden plissé rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297291.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Gouden plissé rok Gouden plissé rok Gouden plissé rok Met deze midi plissé rok van Sissy-Boy steel je zeker de show! De rok is gemaakt van 100% polyester. Ook de binnenvoering. De tailleband is elastisch wat ervoor zorgt dat de rok goed aansluit. Combineer met een zwarte trui of top en jouw favoriete boots en je avond kan niet meer stuk! Het model draagt maat XS en is 178 cm lang. (1)
      Sissy-Boy Gouden plissé rok
      1
      deal
      70.98 EUR
    • We fashion Meisjes rok met glittergaren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205583527.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206523768.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206514446.jpg
      We fashion We fashion Meisjes rok met glittergaren Meisjes rok met glittergaren Meisjes rok met glittergaren WE Fashion Meisjes rok met glittergaren (1)
      We fashion Meisjes rok met glittergaren
      • 08720262502006
      1
      23.00 EUR
    • Sissy-Boy Gouden plissé rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297291.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Gouden plissé rok Gouden plissé rok Gouden plissé rok Met deze midi plissé rok van Sissy-Boy steel je zeker de show! De rok is gemaakt van 100% polyester. Ook de binnenvoering. De tailleband is elastisch wat ervoor zorgt dat de rok goed aansluit. Combineer met een zwarte trui of top en jouw favoriete boots en je avond kan niet meer stuk! Het model draagt maat XS en is 178 cm lang. (1)
      Sissy-Boy Gouden plissé rok
      1
      deal
      70.98 EUR
    • Vingino QISANDRA Girls Mini Skirt-Maat 8
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210571304.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211820229.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211820230.jpg
      Vingino Vingino QISANDRA Girls Mini Skirt-Maat 8 QISANDRA Girls Mini Skirt-Maat 8 QISANDRA Girls Mini Skirt-Maat 8 Vingino QISANDRA Girls Mini Skirt-Maat 8 (1)
      Vingino QISANDRA Girls Mini Skirt-Maat 8
      • 08720386136934
      1
      49.99 EUR
    • Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039734.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039735.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Bronze rok met leer look van Sissy-Boy. De rok wordt gekenmerkt door de plissé details en de leer look, wat de rok een stoere touch geeft. Draag deze mooie rok met een leuke top en elegante laarsjes. (1)
      Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      1
      120.98 EUR
    • Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039734.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204039735.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Plissé rok met leer look brons Bronze rok met leer look van Sissy-Boy. De rok wordt gekenmerkt door de plissé details en de leer look, wat de rok een stoere touch geeft. Draag deze mooie rok met een leuke top en elegante laarsjes. (1)
      Sissy-Boy Plissé rok met leer look brons
      1
      120.98 EUR
    • Sissy-Boy Gouden plissé rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210297291.jpg
      Sissy-Boy Sissy-Boy Gouden plissé rok Gouden plissé rok Gouden plissé rok Met deze midi plissé rok van Sissy-Boy steel je zeker de show! De rok is gemaakt van 100% polyester. Ook de binnenvoering. De tailleband is elastisch wat ervoor zorgt dat de rok goed aansluit. Combineer met een zwarte trui of top en jouw favoriete boots en je avond kan niet meer stuk! Het model draagt maat XS en is 178 cm lang. (1)
      Sissy-Boy Gouden plissé rok
      1
      deal
      70.98 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • FRNCH (frnch)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be