x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Denim rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Catwalk junkie Sk Stella Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211462452.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211462451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211567851.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212781586.jpg
      Catwalk junkie Catwalk junkie Sk Stella Zwart Sk Stella Zwart Sk Stella Zwart Catwalk Junkie SK STELLA - Faded Black Black (1)
      Catwalk junkie Sk Stella Zwart
      • 08718809616071
      2
      most_sold
      89.95 EUR
    • Just female Pacific Skirt Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230330695.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210656391.jpg
      Just female Just female Pacific Skirt Zwart Pacific Skirt Zwart Pacific Skirt Zwart Lengte rok: 70 centimeter, gemeten bij maat S. (1)
      Just female Pacific Skirt Zwart
      • 05714803597388
      1
      deal
      109.95 EUR
    • Object Minirok Odessy Hw Twill Short Skirt Beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227434594.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230327497.jpg
      Object Object Minirok Odessy Hw Twill Short Skirt Beige Minirok Odessy Hw Twill Short Skirt Beige Minirok Odessy Hw Twill Short Skirt Beige Beige Object Minirok Odessy HW Twill Short Skirt Dames (1)
      Object Minirok Odessy Hw Twill Short Skirt Beige
      • 05713788453511
      1
      53.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Kaffe DEFAULT
        • kaffe
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Levi's (levi_s)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Almgwand (almgwand)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Another Label (another_label)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Bavarian Caps (bavarian_caps)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed (bleed)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Commando (commando)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deblon Sports (deblon_sports)
      • Desigual (desigual)
      • Devotion (devotion)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Donsje Amsterdam (donsje_amsterdam)
      • Dotout (dotout)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Freebird (freebird)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Humanoid (humanoid)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Ibana (ibana)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Joma (joma)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • KIEstone (kiestone)
      • Killtec (killtec)
      • King louie (king_louie)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le Grand Sud (le_grand_sud)
      • Lee (lee)
      • Leon & Harper (leon_harper)
      • Les Coyotes de Paris (les_coyotes_de_paris)
      • Levete Room (levete_room)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mes Demoiselles (mes_demoiselles)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moliin (moliin)
      • Montura (montura)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MUD Jeans (mud_jeans)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • NED (ned)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • RH+ (rh_)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rough Studios (rough_studios)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sey Studio (sey_studio)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Sweaty Betty (sweaty_betty)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tentree (tentree)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trespass (trespass)
      • Triumph (triumph)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Aluminium (aluminium)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hennep (hennep)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be