x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Linnen rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Protest Esh rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136883195.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204594267.jpg
      Protest Protest Esh rok Esh rok Esh rok Esh Rok (1)
      Protest Esh rok
      • 08718025939008
      1
      most_sold
      44.94 EUR
    • Whistles Midirok van linnen met gestrikt detail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187681289.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181286514.jpg
      Whistles Whistles Midirok van linnen met gestrikt detail Midirok van linnen met gestrikt detail Midirok van linnen met gestrikt detail Midirok van linnen met gestrikt detail (1)
      Whistles Midirok van linnen met gestrikt detail
      • 05053867734965
      1
      deal
      132.95 EUR
    • Protest - esh skirt - Wit-Multicolour
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209023981.jpg
      Protest Protest - esh skirt - Wit-Multicolour - esh skirt - Wit-Multicolour - esh skirt - Wit-Multicolour Dit geweldige rokje is gemaakt van een mix van katoen en linnen met een yarn-dyed gestreept patroon. De tailleband heeft een trekkoordje en is elastisch. Het rokje heeft zijzakken. (1)
      Protest - esh skirt - Wit-Multicolour
      • 08718025938988
      1
      44.94 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Aaiko (aaiko)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Anna (anna)
      • AO76 (ao76)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billieblush (billieblush)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Elkline (elkline)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fornarina (fornarina)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Simple (simple)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supermom (supermom)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Normaal (normaal)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be