x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mesh rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Adidas golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168230645.jpg
      Adidas Adidas golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw adidas Ultimate Sport golfskort Met deze skort loop je altijd comfortabel over de golfbaan. De tailleband van de skort is breed en hij is gemaakt van een vochtafvoerende stof, waardoor je altijd voldoende bewegingsvrijheid hebt en het comfort hoog blijft. De ingebouwde binnenbroek van mesh heeft een silicone band aan de binnenkant van de pijp om opkruipen te voorkomen. Specificaties: Kleur: lichtblauw Geslacht: dames Materiaal: 83% gerecycled polyester, 17% spandex Materiaal binnenbroek: mesh... (1)
      Adidas golfskort Ultimate Sport dames polyester lichtblauw
      • 04062054959020
      1
      deal
      59.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Kaffe DEFAULT
        • kaffe
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Levi's (levi_s)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • AO76 (ao76)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Billieblush (billieblush)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Elkline (elkline)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Hannah (hannah)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • In Shape (in_shape)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • LA Sisters (la_sisters)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Louche (louche)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Max Mara (max_mara)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Modstrom (modstrom)
      • Montura (montura)
      • Moscow (moscow)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • PLEASE (please)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOO BIZZY (too_bizzy)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acryl (acryl)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Normaal (normaal)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be