x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gerry weber rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Gerry weber Helsinki midi spijkerrok met stretch
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153368769.jpg
      Gerry weber Gerry weber Helsinki midi spijkerrok met stretch Helsinki midi spijkerrok met stretch Helsinki midi spijkerrok met stretch Helsinki midi spijkerrok met stretch (9)
      Gerry weber Helsinki midi spijkerrok met stretch
      • 04058425744234
      1
      good_buy
      most_sold
      65.99 EUR
    • Gerry weber Kokerrok met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155264073.jpg
      Gerry weber Gerry weber Kokerrok met ruitdessin Kokerrok met ruitdessin Kokerrok met ruitdessin Kokerrok met ruitdessin (1)
      Gerry weber Kokerrok met ruitdessin
      • 04058425765888
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Gerry weber Midirok met overslag en print
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153750950.jpg
      Gerry weber Gerry weber Midirok met overslag en print Midirok met overslag en print Midirok met overslag en print Midirok met overslag en print (1)
      Gerry weber Midirok met overslag en print
      • 04058425815767
      1
      85.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Kaffe DEFAULT
        • kaffe
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • About You (about_you)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Levi's (levi_s)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 2nd day (2nd_day)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • 10DAYS (10days)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Ana alcazar (ana_alcazar)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beach time (beach_time)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Betty London (betty_london)
      • Billieblush (billieblush)
      • Blend She (blend_she)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burberry (burberry)
      • BY MALINA (by_malina)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Chi Chi London (chi_chi_london)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Cream (cream)
      • Custommade (custommade)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delicatelove (delicatelove)
      • Denham (denham)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Enjoy (enjoy)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • For Love & Lemons (for_love_lemons)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Free People (free_people)
      • Freeman T. Porter (freeman_t_porter)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Gap (gap)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Gipsy (gipsy)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kenzo (kenzo)
      • Khujo (khujo)
      • King louie (king_louie)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Louche (louche)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • LTB - Love To Be (ltb_love_to_be)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Maze (maze)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Mela London (mela_london)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • Numph (numph)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul & joe sister (paul_joe_sister)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • POSTYR (postyr)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Recolution (recolution)
      • Reece (reece)
      • Reiss (reiss)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Ruby Tuesday (ruby_tuesday)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Set® (set_)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tfnc (tfnc)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vero Moda Petite (vero_moda_petite)
      • Vero Moda Tall (vero_moda_tall)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zusss (zusss)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be