x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lk bennett rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Lk bennett Nolan minirok met contrastbies
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165498033.jpg
      Lk bennett Lk bennett Nolan minirok met contrastbies Nolan minirok met contrastbies Nolan minirok met contrastbies Nolan minirok met contrastbies (1)
      Lk bennett Nolan minirok met contrastbies
      • 05054760584015
      1
      most_sold
      185.00 EUR
    • Lk bennett Lottie midi kokerrok van bouclé met split
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212220965.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212220966.jpg
      Lk bennett Lk bennett Lottie midi kokerrok van bouclé met split Lottie midi kokerrok van bouclé met split Lottie midi kokerrok van bouclé met split Lottie midi kokerrok van bouclé met split (1)
      Lk bennett Lottie midi kokerrok van bouclé met split
      • 05054760797019
      1
      245.00 EUR
    • Lk bennett Charlee minirok van bouclé
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187779522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187813310.jpg
      Lk bennett Lk bennett Charlee minirok van bouclé Charlee minirok van bouclé Charlee minirok van bouclé Charlee minirok van bouclé (1)
      Lk bennett Charlee minirok van bouclé
      • 05054760303364
      1
      205.00 EUR
    • Lk bennett Charlee bouclé minirok met knoopdetail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187779545.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187613281.jpg
      Lk bennett Lk bennett Charlee bouclé minirok met knoopdetail Charlee bouclé minirok met knoopdetail Charlee bouclé minirok met knoopdetail Charlee bouclé minirok met knoopdetail (1)
      Lk bennett Charlee bouclé minirok met knoopdetail
      • 05054760373237
      1
      205.00 EUR
    • Lk bennett Agnes midi rok met kant en print
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204908371.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204982561.jpg
      Lk bennett Lk bennett Agnes midi rok met kant en print Agnes midi rok met kant en print Agnes midi rok met kant en print Agnes midi rok met kant en print (1)
      Lk bennett Agnes midi rok met kant en print
      • 05054760770166
      1
      deal
      310.00 EUR
    • Lk bennett Silvia minirok van bouclé met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203500791.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203470680.jpg
      Lk bennett Lk bennett Silvia minirok van bouclé met ruitdessin Silvia minirok van bouclé met ruitdessin Silvia minirok van bouclé met ruitdessin Silvia minirok van bouclé met ruitdessin (1)
      Lk bennett Silvia minirok van bouclé met ruitdessin
      • 05054760756320
      1
      deal
      215.00 EUR
    • Lk bennett Katie midirok in wolblend met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203500707.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203470634.jpg
      Lk bennett Lk bennett Katie midirok in wolblend met ruitdessin Katie midirok in wolblend met ruitdessin Katie midirok in wolblend met ruitdessin Katie midirok in wolblend met ruitdessin (1)
      Lk bennett Katie midirok in wolblend met ruitdessin
      • 05054760757204
      1
      deal
      270.00 EUR
    • Lk bennett Corrin A-lijn midirok met sierknopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212577501.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212544291.jpg
      Lk bennett Lk bennett Corrin A-lijn midirok met sierknopen Corrin A-lijn midirok met sierknopen Corrin A-lijn midirok met sierknopen Corrin A-lijn midirok met sierknopen (1)
      Lk bennett Corrin A-lijn midirok met sierknopen
      • 05054760781254
      1
      245.00 EUR
    • Lk bennett Leena midi kokerrok van bouclé met lurex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207957485.jpg
      Lk bennett Lk bennett Leena midi kokerrok van bouclé met lurex Leena midi kokerrok van bouclé met lurex Leena midi kokerrok van bouclé met lurex Leena midi kokerrok van bouclé met lurex (1)
      Lk bennett Leena midi kokerrok van bouclé met lurex
      • 05054760776014
      1
      deal
      270.00 EUR
    • Lk bennett Venice midi kokerrok van bouclé met geschulpte zoom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203500666.jpg
      Lk bennett Lk bennett Venice midi kokerrok van bouclé met geschulpte zoom Venice midi kokerrok van bouclé met geschulpte zoom Venice midi kokerrok van bouclé met geschulpte zoom Venice midi kokerrok van bouclé met geschulpte zoom (1)
      Lk bennett Venice midi kokerrok van bouclé met geschulpte zoom
      • 05054760756504
      1
      245.00 EUR
    • Lk bennett Smith midi A-lijn rok in zijdeblend met print
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200313903.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200352349.jpg
      Lk bennett Lk bennett Smith midi A-lijn rok in zijdeblend met print Smith midi A-lijn rok in zijdeblend met print Smith midi A-lijn rok in zijdeblend met print Smith midi A-lijn rok in zijdeblend met print (1)
      Lk bennett Smith midi A-lijn rok in zijdeblend met print
      • 05054760728259
      1
      deal
      245.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • FRNCH (frnch)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be