x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lundhags rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Lundhags Dames Tiven II rok (Maat M, rood)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205064761.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154175814.jpg
      Lundhags Lundhags Dames Tiven II rok (Maat M, rood) Dames Tiven II rok (Maat M, rood) Dames Tiven II rok (Maat M, rood) Ademende en functionele rok voor actieve vrouwen (1)
      Lundhags Dames Tiven II rok (Maat M, rood)
      • 07045952440361
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Lundhags Tiven Rok Dames, rood 34 2019 Jurken & Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114000047.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124272440.jpg
      Lundhags Lundhags Tiven Rok Dames, rood 34 2019 Jurken & Rokken Tiven Rok Dames, rood 34 2019 Jurken & Rokken Tiven Rok Dames, rood 34 2019 Jurken & Rokken Type: rechte pasvorm, met zakken; Seizoen: voorjaar/zomer; Categorie: Reiskleding; Lengte: kort; Bekleding: 65% polyester; 35% katoen; Riem: deels elastische kraag met riemlussen; Zakken: 2; Zakken: 2 voorzakken met rits aan de voorkant; Gewicht: 300 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Materiaal: LPC 205, Gewaxt, gecentreerde 2-weg rits vooraan in het midden, verstelbare tailleband (1)
      Lundhags Tiven Rok Dames, rood 34 2019 Jurken & Rokken
      • 07318731762184
      1
      deal
      99.99 EUR
    • Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw L 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166669478.jpg
      Lundhags Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw L 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw L 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw L 2021 Rokken Seizoen: herfst / winter; Categorie: sportkleding; Lengte: middel; Bekleding: 90 % polyamide, 10 % polyurethaan; Voeringsstof: 100% polyester; Gewicht: 170 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: meer frontaal, doorlopende rits voor gemakkelijk aan en uitdoen (1)
      Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw L 2021 Rokken
      • 07045952440620
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Lundhags Dames Viik Rok (Maat M, zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205144112.jpg
      Lundhags Lundhags Dames Viik Rok (Maat M, zwart) Dames Viik Rok (Maat M, zwart) Dames Viik Rok (Maat M, zwart) Licht isolerende rok voor pauzes of wachttijden op koele dagen (1)
      Lundhags Dames Viik Rok (Maat M, zwart)
      • 07045952440651
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw S 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166669478.jpg
      Lundhags Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw S 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw S 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw S 2021 Rokken Seizoen: herfst / winter; Categorie: sportkleding; Lengte: middel; Bekleding: 90 % polyamide, 10 % polyurethaan; Voeringsstof: 100% polyester; Gewicht: 170 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: meer frontaal, doorlopende rits voor gemakkelijk aan en uitdoen (1)
      Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw S 2021 Rokken
      • 07045952440668
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Lundhags Tiven Rok Dames, grijs 34 2019 Jurken & Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114000185.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112391334.jpg
      Lundhags Lundhags Tiven Rok Dames, grijs 34 2019 Jurken & Rokken Tiven Rok Dames, grijs 34 2019 Jurken & Rokken Tiven Rok Dames, grijs 34 2019 Jurken & Rokken Type: rechte pasvorm, met zakken; Seizoen: voorjaar/zomer; Categorie: Reiskleding; Lengte: kort; Bekleding: 65% polyester; 35% katoen; Riem: deels elastische kraag met riemlussen; Zakken: 2; Zakken: 2 voorzakken met rits aan de voorkant; Gewicht: 300 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Materiaal: LPC 205, Gewaxt, gecentreerde 2-weg rits vooraan in het midden, verstelbare tailleband (1)
      Lundhags Tiven Rok Dames, grijs 34 2019 Jurken & Rokken
      • 07318731762306
      • 07318731762122
      • 07318731762245
      1
      deal
      99.99 EUR
    • Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw XS 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166669478.jpg
      Lundhags Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw XS 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw XS 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw XS 2021 Rokken Seizoen: herfst / winter; Categorie: sportkleding; Lengte: middel; Bekleding: 90 % polyamide, 10 % polyurethaan; Voeringsstof: 100% polyester; Gewicht: 170 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: meer frontaal, doorlopende rits voor gemakkelijk aan en uitdoen (1)
      Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw XS 2021 Rokken
      • 07045952440705
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Lundhags Tiven Rok Dames, grijs 36 2019 Jurken & Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114000185.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112391334.jpg
      Lundhags Lundhags Tiven Rok Dames, grijs 36 2019 Jurken & Rokken Tiven Rok Dames, grijs 36 2019 Jurken & Rokken Tiven Rok Dames, grijs 36 2019 Jurken & Rokken Type: rechte pasvorm, met zakken; Seizoen: voorjaar/zomer; Categorie: Reiskleding; Lengte: kort; Bekleding: 65% polyester; 35% katoen; Riem: deels elastische kraag met riemlussen; Zakken: 2; Zakken: 2 voorzakken met rits aan de voorkant; Gewicht: 300 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: Materiaal: LPC 205, Gewaxt, gecentreerde 2-weg rits vooraan in het midden, verstelbare tailleband (1)
      Lundhags Tiven Rok Dames, grijs 36 2019 Jurken & Rokken
      • 07318731762313
      1
      deal
      99.99 EUR
    • Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw XL 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166669478.jpg
      Lundhags Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw XL 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw XL 2021 Rokken Viik Light Rok Dames, blauw XL 2021 Rokken Seizoen: herfst / winter; Categorie: sportkleding; Lengte: middel; Bekleding: 90 % polyamide, 10 % polyurethaan; Voeringsstof: 100% polyester; Gewicht: 170 g; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: meer frontaal, doorlopende rits voor gemakkelijk aan en uitdoen (1)
      Lundhags Viik Light Rok Dames, blauw XL 2021 Rokken
      • 07045952440682
      1
      deal
      150.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Aaiko (aaiko)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Anna (anna)
      • AO76 (ao76)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billieblush (billieblush)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Elkline (elkline)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fornarina (fornarina)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Simple (simple)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supermom (supermom)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Normaal (normaal)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be