x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Numph rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Numph Rok 'BENTLEY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158867488.jpg
      Numph Numph Rok 'BENTLEY' Rok 'BENTLEY' Rok 'BENTLEY' Nümph rok bentley Crème-xl (42) (1)
      Numph Rok 'BENTLEY'
      • 05713301543019
      • NUE0950001000005
      1
      most_sold
      39.95 EUR
    • Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187519670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202041062.jpg
      Numph Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Samenstelling materiaal: 100% CV * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: ... (1)
      Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • 05713301791823
      1
      59.99 EUR
    • Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207483966.jpg
      Numph Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Geslacht: Dames * Maatadvies: Valt normaal. Kies je gebruikelijke maat.. (1)
      Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • 05713301831895
      1
      69.99 EUR
    • Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207483966.jpg
      Numph Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Geslacht: Dames * Maatadvies: Valt normaal. Kies je gebruikelijke maat.. (1)
      Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • 05713301831888
      1
      69.99 EUR
    • Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207483966.jpg
      Numph Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Geslacht: Dames * Maatadvies: Valt normaal. Kies je gebruikelijke maat.. (1)
      Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • 05713301831864
      1
      69.99 EUR
    • Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187519670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202041062.jpg
      Numph Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Samenstelling materiaal: 100% CV * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: ... (1)
      Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • 05713301791854
      1
      59.99 EUR
    • Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207483966.jpg
      Numph Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Geslacht: Dames * Maatadvies: Valt normaal. Kies je gebruikelijke maat.. (1)
      Numph Rok Nucallista voor dames - Groen - Maten: XS, S, M, L
      • 05713301831871
      1
      69.99 EUR
    • Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187519670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202041062.jpg
      Numph Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Samenstelling materiaal: 100% CV * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: ... (1)
      Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • 05713301791861
      1
      59.99 EUR
    • Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187519670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202041062.jpg
      Numph Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Samenstelling materiaal: 100% CV * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: ... (1)
      Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • 05713301791847
      1
      59.99 EUR
    • Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187519670.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202041062.jpg
      Numph Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42 Nümph is een Deens merk dat in 2006 werd opgestart door een groepje jonge vrouwen met een gemeenschappelijke droom om kleding te maken met persoonlijkheid. En vandaag nog steeds maakt Nümph trendy mode met een speelse twist, en dit zonder grenzen. De perfecte stijl voor de stoere, mooie en onafhankelijke vrouw met een persoonlijke stijl die zichzelf af en toe graag in de watten legt. * Samenstelling materiaal: 100% CV * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: ... (1)
      Numph Rok Nucecelia Skirt voor dames - Blauw/Bruin - Maten: 34, 36, 38, 40, 42
      • 05713301791830
      1
      59.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • AB Lifestyle (ab_lifestyle)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Anna (anna)
      • AO76 (ao76)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Billieblush (billieblush)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Elkline (elkline)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freequent (freequent)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Simple (simple)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Normaal (normaal)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be