x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PrAna rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • PrAna Dames Esla Rok (Maat XS, zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202343056.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207079084.jpg
      PrAna PrAna Dames Esla Rok (Maat XS, zwart) Dames Esla Rok (Maat XS, zwart) Dames Esla Rok (Maat XS, zwart) Stijlvolle rok met warme voering en PFC-vrije coating (1)
      PrAna Dames Esla Rok (Maat XS, zwart)
      • 00889760870555
      2
      deal
      99.95 EUR
    • PrAna Dames Cozy Up Midi Rok (Maat L, blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207081435.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207081436.jpg
      PrAna PrAna Dames Cozy Up Midi Rok (Maat L, blauw) Dames Cozy Up Midi Rok (Maat L, blauw) Dames Cozy Up Midi Rok (Maat L, blauw) Lange, behaaglijke rok met brede tailleband voor dagelijks gebruik (1)
      PrAna Dames Cozy Up Midi Rok (Maat L, blauw)
      • 00889760869580
      1
      deal
      99.95 EUR
    • PrAna Dames Tulum rok (Maat XS, rood)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186203930.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186203931.jpg
      PrAna PrAna Dames Tulum rok (Maat XS, rood) Dames Tulum rok (Maat XS, rood) Dames Tulum rok (Maat XS, rood) Stijlvolle maxirok van biokatoen en hennep (1)
      PrAna Dames Tulum rok (Maat XS, rood)
      • 00889760649427
      1
      deal
      81.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • FRNCH (frnch)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be