x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sherpa rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XL 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186017880.jpg
      Sherpa Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XL 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XL 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XL 2021 Rokken Gebloemde, zwierige zomerrok met brede tailleband en een hoog draagcomfort door de fantastisch zachte materiaalmix van modal en biokatoen, perfect voor actieve dames (1)
      Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XL 2021 Rokken
      • 00192871572165
      2
      deal
      56.90 EUR
    • Sherpa Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181347137.jpg
      Sherpa Sherpa Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 De lichtgewicht, sneldrogende Sajilo Skort is perfect voor actief reizen. Het semi-aangesloten silhouet is universeel flatteus en kan gemakkelijk gecombineerd worden voor een zakelijke of sportieve stijl. Aan de binnenzijde heeft de Sajilo Skort een gebreide short voor meer comfort, betere pasvorm en bewegingsvrijheid. De stof is vochtafvoerend en droogt snel. * Lichtgewicht stof*Vochtafvoerend*Flatlocknaden en kruisinzetstuk*Brede gladde tailleband*Verborgen veiligheidszak met rits* *Gewicht... (1)
      Sherpa Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12
      • 00192871550330
      • 00192871543714
      • 00192871550323
      • 00192871550347
      2
      deal
      81.90 EUR
    • Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige S 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178393524.jpg
      Sherpa Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige S 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige S 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige S 2021 Rokken Belangrijkste informatie: Type: A-lijn; Seizoen: voorjaar/zomer; Categorie: vrijetijdskleding; Lengte: kort; Materiaal: Bekleding: 48 % modal, 48 % katoen, 4 % elastaan; Uitrusting: Zakken: zijzakken; Afmetingen: Lengte (cm): 55 cm; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: gemaakt van 100% biologisch katoen (1)
      Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige S 2021 Rokken
      • 00192871497475
      1
      most_sold
      54.99 EUR
    • Sherpa Paro Rok Dames, blauw XL 2020 Jurken & Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164691207.jpg
      Sherpa Sherpa Paro Rok Dames, blauw XL 2020 Jurken & Rokken Paro Rok Dames, blauw XL 2020 Jurken & Rokken Paro Rok Dames, blauw XL 2020 Jurken & Rokken Belangrijkste informatie: Type: rechte pasvorm; Seizoen: herfst / winter; Categorie: vrijetijdskleding; Lengte: kort; Materiaal: Bekleding: 38 % viscose 35% polyamide, 22 % wol, 5 % Alpaca; Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Verwerking: Riem: Elastische band; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: gemaakt van extra fijne merinoswol (1)
      Sherpa Paro Rok Dames, blauw XL 2020 Jurken & Rokken
      • 00192871562616
      1
      162.99 EUR
    • Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, zwart/bont XXL 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178393534.jpg
      Sherpa Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, zwart/bont XXL 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, zwart/bont XXL 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, zwart/bont XXL 2021 Rokken Belangrijkste informatie: Type: A-lijn; Seizoen: voorjaar/zomer; Categorie: vrijetijdskleding; Lengte: kort; Materiaal: Bekleding: 48 % modal, 48 % katoen, 4 % elastaan; Uitrusting: Zakken: zijzakken; Afmetingen: Lengte (cm): 55 cm; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: gemaakt van 100% biologisch katoen (1)
      Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, zwart/bont XXL 2021 Rokken
      • 00192871573889
      1
      deal
      54.99 EUR
    • Sherpa Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181347137.jpg
      Sherpa Sherpa Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 De lichtgewicht, sneldrogende Sajilo Skort is perfect voor actief reizen. Het semi-aangesloten silhouet is universeel flatteus en kan gemakkelijk gecombineerd worden voor een zakelijke of sportieve stijl. Aan de binnenzijde heeft de Sajilo Skort een gebreide short voor meer comfort, betere pasvorm en bewegingsvrijheid. De stof is vochtafvoerend en droogt snel. * Lichtgewicht stof*Vochtafvoerend*Flatlocknaden en kruisinzetstuk*Brede gladde tailleband*Verborgen veiligheidszak met rits* *Gewicht... (1)
      Sherpa Skort Sajilo voor dames - Zwart - Maten: 4, 6, 8, 10, 12
      • 00192871550354
      1
      74.95 EUR
    • Sherpa Skort Sajilo voor dames - Blauw - Maten: 4, 6, 8, 10, 12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181347020.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181084571.jpg
      Sherpa Sherpa Skort Sajilo voor dames - Blauw - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 Skort Sajilo voor dames - Blauw - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 Skort Sajilo voor dames - Blauw - Maten: 4, 6, 8, 10, 12 De lichtgewicht, sneldrogende Sajilo Skort is perfect voor actief reizen. Het semi-aangesloten silhouet is universeel flatteus en kan gemakkelijk gecombineerd worden voor een zakelijke of sportieve stijl. Aan de binnenzijde heeft de Sajilo Skort een gebreide short voor meer comfort, betere pasvorm en bewegingsvrijheid. De stof is vochtafvoerend en droogt snel. * Lichtgewicht stof*Vochtafvoerend*Flatlocknaden en kruisinzetstuk*Brede gladde tailleband*Verborgen veiligheidszak met rits* *Gewicht... (1)
      Sherpa Skort Sajilo voor dames - Blauw - Maten: 4, 6, 8, 10, 12
      • 00192871550279
      1
      74.95 EUR
    • Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XXL 2021 Rokken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178393524.jpg
      Sherpa Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XXL 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XXL 2021 Rokken Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XXL 2021 Rokken Belangrijkste informatie: Type: A-lijn; Seizoen: voorjaar/zomer; Categorie: vrijetijdskleding; Lengte: kort; Materiaal: Bekleding: 48 % modal, 48 % katoen, 4 % elastaan; Uitrusting: Zakken: zijzakken; Afmetingen: Lengte (cm): 55 cm; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: gemaakt van 100% biologisch katoen (1)
      Sherpa Padma Pull-On Skirt Women, rood/beige XXL 2021 Rokken
      • 00192871572172
      1
      deal
      54.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Kaffe DEFAULT
        • kaffe
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH (frnch)
      • Ganni (ganni)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gipsy (gipsy)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be