x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vingino rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • Vingino Daylin Kinder Meisjes Rok - Maat 128
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197903776.jpg
      Vingino Vingino Daylin Kinder Meisjes Rok - Maat 128 Daylin Kinder Meisjes Rok - Maat 128 Daylin Kinder Meisjes Rok - Maat 128 Vingino Daylin Kinder Meisjes Rok - Maat 128 (1)
      Vingino Daylin Kinder Meisjes Rok - Maat 128
      • 08719901699177
      1
      most_sold
      35.99 EUR
    • Vingino Rok voor kids maat 152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203871717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214376469.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214376470.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179447978.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179447975.jpg
      Vingino Vingino Rok voor kids maat 152 Rok voor kids maat 152 Rok voor kids maat 152 Mini Skirt Qylah (1)
      Vingino Rok voor kids maat 152
      • 08719901728174
      1
      31.99 EUR
    • Vingino Rok voor kids maat 116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175324481.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214371033.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214371035.jpg
      Vingino Vingino Rok voor kids maat 116 Rok voor kids maat 116 Rok voor kids maat 116 Vingino Qisha Kinder Meisjes Rok - Maat 116 (1)
      Vingino Rok voor kids maat 116
      • 08719901728846
      1
      31.99 EUR
    • Vingino Senna meiden rok Qilana Deep Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201569485.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201569488.jpg
      Vingino Vingino Senna meiden rok Qilana Deep Black Senna meiden rok Qilana Deep Black Senna meiden rok Qilana Deep Black Vingino Senna meiden rok Qilana Deep Black (1)
      Vingino Senna meiden rok Qilana Deep Black
      • 08720386046097
      1
      39.99 EUR
    • Vingino meiden rok Qeranke Violet Purple
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207069708.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205453144.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205453146.jpg
      Vingino Vingino meiden rok Qeranke Violet Purple meiden rok Qeranke Violet Purple meiden rok Qeranke Violet Purple Vingino meiden rok Qeranke Violet Purple (1)
      Vingino meiden rok Qeranke Violet Purple
      • 08720386038801
      1
      39.99 EUR
    • Vingino Meisjes Rok - Multicolor Brown - Maat 152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143704242.jpg
      Vingino Vingino Meisjes Rok - Multicolor Brown - Maat 152 Meisjes Rok - Multicolor Brown - Maat 152 Meisjes Rok - Multicolor Brown - Maat 152 Vingino Meisjes Rok - Multicolor Brown - Maat 152 (1)
      Vingino Meisjes Rok - Multicolor Brown - Maat 152
      • 08719901048517
      1
      34.99 EUR
    • Vingino Qisanne Meisjes Rok - Maat 176
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202133723.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199595070.jpg
      Vingino Vingino Qisanne Meisjes Rok - Maat 176 Qisanne Meisjes Rok - Maat 176 Qisanne Meisjes Rok - Maat 176 Vingino Qisanne Meisjes Rok - Maat 176 (1)
      Vingino Qisanne Meisjes Rok - Maat 176
      • 08720386035428
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vingino Qanisha Meisjes Rok - Maat 164
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201765823.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199594101.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202620965.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202620966.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200859580.jpg
      Vingino Vingino Qanisha Meisjes Rok - Maat 164 Qanisha Meisjes Rok - Maat 164 Qanisha Meisjes Rok - Maat 164 Vingino Qanisha Meisjes Rok - Maat 164 (1)
      Vingino Qanisha Meisjes Rok - Maat 164
      • 08720386087946
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Vingino Korte broek voor kids maat 164
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181841121.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178734972.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178734976.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214817666.jpg
      Vingino Vingino Korte broek voor kids maat 164 Korte broek voor kids maat 164 Korte broek voor kids maat 164 Vingino Senna Riley Kinder Meisjes Korte Broek - Maat 164 (1)
      Vingino Korte broek voor kids maat 164
      • 08719901948374
      1
      39.99 EUR
    • Vingino Quindy Kinder Meisjes Rok - Maat 140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186506334.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185074580.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185074581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187763787.jpg
      Vingino Vingino Quindy Kinder Meisjes Rok - Maat 140 Quindy Kinder Meisjes Rok - Maat 140 Quindy Kinder Meisjes Rok - Maat 140 Vingino Quindy Kinder Meisjes Rok - Maat 140 (1)
      Vingino Quindy Kinder Meisjes Rok - Maat 140
      • 08719901911354
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Vingino Quiry Baby Meisjes Rok - Maat 92
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175323334.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184943244.jpg
      Vingino Vingino Quiry Baby Meisjes Rok - Maat 92 Quiry Baby Meisjes Rok - Maat 92 Quiry Baby Meisjes Rok - Maat 92 Vingino Quiry Baby Meisjes Rok - Maat 92 (1)
      Vingino Quiry Baby Meisjes Rok - Maat 92
      • 08719901772900
      1
      17.98 EUR
    • Vingino rok Qerina dark blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174251960.jpg
      Vingino Vingino rok Qerina dark blue rok Qerina dark blue rok Qerina dark blue Vingino rok Qerina dark blue (1)
      Vingino rok Qerina dark blue
      • 08719901386282
      1
      29.99 EUR
    • Vingino Qestha Meisjes Rok - Maat 116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203599433.jpg
      Vingino Vingino Qestha Meisjes Rok - Maat 116 Qestha Meisjes Rok - Maat 116 Qestha Meisjes Rok - Maat 116 Vingino Qestha Meisjes Rok - Maat 116 (1)
      Vingino Qestha Meisjes Rok - Maat 116
      • 08720386086932
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Vingino meiden rok Qisandra Apple Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210571304.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211820229.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211820230.jpg
      Vingino Vingino meiden rok Qisandra Apple Green meiden rok Qisandra Apple Green meiden rok Qisandra Apple Green Vingino meiden rok Qisandra Apple Green (1)
      Vingino meiden rok Qisandra Apple Green
      • 08720386136965
      1
      49.99 EUR
    • Vingino QANNEKE Girls Midi Skirt-Maat 10
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214114130.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211818837.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211820247.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210572161.jpg
      Vingino Vingino QANNEKE Girls Midi Skirt-Maat 10 QANNEKE Girls Midi Skirt-Maat 10 QANNEKE Girls Midi Skirt-Maat 10 Vingino QANNEKE Girls Midi Skirt-Maat 10 (1)
      Vingino QANNEKE Girls Midi Skirt-Maat 10
      • 08720386136774
      1
      49.99 EUR
    • Vingino Qiana Meisjes Rok - Maat 86
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201621247.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199610197.jpg
      Vingino Vingino Qiana Meisjes Rok - Maat 86 Qiana Meisjes Rok - Maat 86 Qiana Meisjes Rok - Maat 86 Vingino Qiana Meisjes Rok - Maat 86 (1)
      Vingino Qiana Meisjes Rok - Maat 86
      • 08720386025917
      1
      deal
      27.98 EUR
    • Vingino denim rok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143694704.jpg
      Vingino Vingino denim rok denim rok denim rok Vingino denim rok (1)
      Vingino denim rok
      • 08719901060687
      1
      44.99 EUR
    • Vingino rok Qerina dark blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199779186.jpg
      Vingino Vingino rok Qerina dark blue rok Qerina dark blue rok Qerina dark blue Vingino rok Qerina dark blue (1)
      Vingino rok Qerina dark blue
      • 08719901386275
      1
      29.99 EUR
    • Vingino Mini Rok Qente
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200843549.jpg
      Vingino Vingino Mini Rok Qente Mini Rok Qente Mini Rok Qente Mini Rok Qente (1)
      Vingino Mini Rok Qente
      • 08719901332111
      1
      39.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Colourfulrebel DEFAULT
        • colourful_rebel
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merken (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Ai-Girl (ai_girl)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anna (anna)
      • Another Label (another_label)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Avet (avet)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babolat (babolat)
      • Babyface (babyface)
      • Beco (beco)
      • Beebielove (beebielove)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars (cars)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fifth House (fifth_house)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • FRNCH (frnch)
      • Garcia (garcia)
      • Gaubert (gaubert)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hobbs (hobbs)
      • Houdini (houdini)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • JUSTHYPE (justhype)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Koeka (koeka)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • LEVV (levv)
      • Life-line (life_line)
      • Like Flo (like_flo)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • Lotto (lotto)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lucky in Love (lucky_in_love)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maaji (maaji)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Montura (montura)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • River Woods (river_woods)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simple (simple)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Terre Bleue (terre_bleue)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Triumph (triumph)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vive maria (vive_maria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wearable Stories (wearable_stories)
      • Whistles (whistles)
      • Wilson (wilson)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Yaya (yaya)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yonex (yonex)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Ziener (ziener)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 tot €50 (low)
      • €50 tot €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Suède (sue_de)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Lengte (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sterren (sterren)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be