x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Romed Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Romed Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Romed Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Romed Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/173630916.jpg?ts=1
Romed Romed Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart (1)
  • 08717202000104
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Nylon
  • Technische details
    • Inklapbaar: Ja
  • 224.00 224.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Opvouwbare Rolstoel Dynamic Zwart224.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Ideaworks Haarwasbak Voor Zittend gebruik in huis
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173008960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148424624.jpg?ts=1
      Ideaworks Ideaworks Haarwasbak Voor Zittend gebruik in huis Haarwasbak Voor Zittend gebruik in huis Haarwasbak Voor Zittend gebruik in huis IdeaWorks Haarwasbak Voor Zittend gebruik in huis (1)
      Ideaworks Haarwasbak Voor Zittend gebruik in huis
      • 00017874021550
      1
    • Benton Drempelhulp tot 3 centimeter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105165999.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205285480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187873708.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187873709.jpg?ts=1
      Benton Benton Drempelhulp tot 3 centimeter Drempelhulp tot 3 centimeter Drempelhulp tot 3 centimeter De Ricmar mobiele Drempelhulp is een uitstekend hulpmiddel voor het overbruggen van hoogteverschillen. Er zijn verschillende modellen: de standaard versie (4 mm dik) met een maximale belastbaarheid tot 250 kg en de extra dikke versie (6 mm dik) welke ook bij ons te krijgen is met een maximale belastbaarheid tot 600 kg (geschikt voor scootmobielen en elektrische rolstoelen). De Ricmar Drempelhulp is gemaakt van anti-slip aluminium, is gebruiksvriendelijk, mobiel en voorzien van een handvat. De... (2)
      Benton Drempelhulp tot 3 centimeter
      • 05050996999937
      1
    • Ram Mounts U-Bout Staal stangmontage ronde B-kogel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208295107.jpg?ts=1
      Ram Mounts Ram Mounts U-Bout Staal stangmontage ronde B-kogel U-Bout Staal stangmontage ronde B-kogel U-Bout Staal stangmontage ronde B-kogel U-Bout Staal stangmontage ronde B-kogel (1)
      Ram Mounts U-Bout Staal stangmontage ronde B-kogel
      • 00793442901775
      1
    • Excel G-Lite Pro 24" rolstoel Zitbreedte: 45 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108988149.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188143535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188143513.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500807.jpg?ts=1
      Excel Excel G-Lite Pro 24" rolstoel Zitbreedte: 45 cm G-Lite Pro 24" rolstoel Zitbreedte: 45 cm G-Lite Pro 24" rolstoel Zitbreedte: 45 cm Opvouwbare Rolstoel Excel G-Lite Pro - 45 cm (1)
      Excel G-Lite Pro 24" rolstoel Zitbreedte: 45 cm
      • 08718858950645
      1
    • min
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 224.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 224.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be