x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Edimax Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Edimax Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Edimax Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Edimax Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157692183.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229742512.jpg?ts=1
Edimax Edimax Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200 Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200 Draadloze Access Point AC1200 2.4/5 GHz (Dual Band) Gigabit Wit | 1 stuks - CAP1200 Bijzondere kenmerken * Krachtige mainstream-oplossing voor moderne bedrijven * De CAP1200 is een krachtige draadloze oplossing die is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van moderne reguliere bedrijven met de nieuwste IEEE 802.11ac-technologie voor draadloze snelheden tot 1200 Mbps. * Industriële prestaties en bouwkwaliteit gecombineerd met gebruiksvriendelijke bediening, supersnelle draadloze snelheid, een uitgebreide functieset en een praktisch ontwerp voor plafondmontage maken een ideale dual-band oplossing voor zakelijke omgevingen. * Voor bedrijven die veiligheid, flexibiliteit en snelheid eisen - de Edimax Pro-serie heeft een breed scala aan potentiële toepassingen, van kantooromgevingen tot scholen, campussen, hotels en ziekenhuizen. * Capaciteit met hoge dichtheid voor maximaal 100 gelijktijdige gebruikers is ideaal voor BYOD-werkplekken (Bring Your Own Device) of (1)
  • 04717964700537
  • CAP1200
2
  • Netwerk
    • Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): 1300 Mbit/s
  • Technische details
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Aantal gebruikers: 100 gebruiker(s)
  • Algemene kenmerken
    • Router type: Access point
  • Beveiliging
    • MAC adres filtering: Ja
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 176 mm
    • Diepte product: 176 mm
    • Gewicht product: 305.7 g
    • Hoogte: 32 mm
  • 144.25 185.43 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Systeem_RAM_type; DDR3_SDRAM144.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * Krachtige mainstream-oplossing voor moderne bedrijven * De CAP1200 is een krachtige draadloze oplossing die is ont...185.43, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Lancom Systems LN-1700B (EU)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/265823325.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151034208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210688136.jpg?ts=1
      Lancom Systems Lancom Systems LN-1700B (EU) LN-1700B (EU) LN-1700B (EU) LANCOM LN-1700B (EU) (1)
      Lancom Systems LN-1700B (EU)
      • 04044144617935
      • 61793
      1
    • Telekom Speedport Smart 4 - Wireless router Wi-Fi 6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186250984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228321222.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204534046.jpg?ts=1
      Telekom Telekom Speedport Smart 4 - Wireless router Wi-Fi 6 Speedport Smart 4 - Wireless router Wi-Fi 6 Speedport Smart 4 - Wireless router Wi-Fi 6 WiFi 6 de draadloze toekomst: veel sneller Gigabit WLAN (IEEE 802.11 ax) met tot 6.000 Mbit/s, ook bij veel gelijktijdige apparaatverbindingen. glasvezel tot 2.000 Mbit/s Nieuwste mesh-technologie: zorgt voor volledige wifi in alle ruimtes. Uitbreidbaar met maximaal 5 mesh-punten (bijv. Speed Home WiFi of de nieuwe Speed Home WLAN) Alle aansluitingen beschikbaar: 3 x Gigabit LAN poort + optioneel 1 x 2,5 Gigabit LAN-poort, 1 x glasvezelaansluiting, 1 x DSL, 1 x USB 2.0-interface. Bovendien: WPS en "telefoon zoeken"-knop Unieke diversiteit aan programma's met Magta-tv: 50+ zenders in HD-kwaliteit, via de Megathek toegang tot top-serie, films, docus en mediatheken van ARD & ZDF, gemakkelijke toegang tot talrijke streamingdiensten, zoals Netflix & Co. In het tarief MagentaTV Smart extra inbegrepen: het grote streaming-aanbod TVNOW PREMIUM Magta Smart Home: maak je dagelijks leven nu heel eenvoudig, comfortabeler, veiliger en efficiënter met slimme apparaten. De Magenta SmartHome basis (1)
      Telekom Speedport Smart 4 - Wireless router Wi-Fi 6
      • 04025125538906
      • 40896157
      2
    • Lancom Systems 1793VAW (EU)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225722518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151035153.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254717677.jpg?ts=1
      Lancom Systems Lancom Systems 1793VAW (EU) 1793VAW (EU) 1793VAW (EU) Geïntegreerde VDSL supervectoring-modem met maximaal 300 Mbit/s (achterwaarts compatibel met VDSL2/ADSL2+) 5 GHz draadloze werking met maximaal 867 Mbit/s in IEEE 802.11ac of 2,4 GHz met 300 Mbit/s in IEEE 802.11n Gebruik bestaande ISDN en analoge componenten na all-IP-omzetting Professionele telefoonfuncties dankzij LANCOM VCM (Voice Call Manager) en SBC (Session Border Controller) 2 x ISDN S0 (TE/NT + NT) voor multiapparaten en installaties, 2 x analoog (intern) / fax (1)
      Lancom Systems 1793VAW (EU)
      • 04044144621154
      • 62115
      2
    • Asus DSL-N16
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208533482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237083412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237083411.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237083408.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227696998.jpg?ts=1
      Asus Asus DSL-N16 DSL-N16 DSL-N16 2-in-1 design Twee WAN-poorten voor twee keer zo veel mogelijkheden - WLAN-router en DSL-modem Uitstekende compatibiliteit Compatibel met VDSL2, ADSL2/2+, ADSL, vezels en kabels Asus router app Beheer je netwerk waar je ook bent, zonder een computer te hoeven gebruiken Kinderslot Maakt bewaking van activiteiten op het internet van het hele gezin mogelijk en filtert bepaalde inhoud VPN server en VPN klantenondersteuning (1)
      Asus DSL-N16
      • 04712900080612
      • 8838772
      • 90IG02C0-BM3100
      2
    • min
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 138.40
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 138.40
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 138.40
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 138.40
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 138.40
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 144.33
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 144.33
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 144.33
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 144.30
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 144.30
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 144.30
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 144.30
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 144.26
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 144.26
      • Fri Feb 03 01:00:00 CET 2023 144.25
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 144.25
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 144.25
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 144.25
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 144.25
    • teamvergelijk@vergelijk.be