x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

TP-LINK Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews TP-LINK Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties TP-LINK Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
TP-LINK Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183036178.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225728711.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172325668.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171142993.jpg?ts=1
TP-LINK TP-LINK Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U Sfp 1000Base-Sm Minigbic Bx10U TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TP-LINK´s TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden to (1)
  • 06935364030520
  • TL-SM321B
2
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 150 cm
    • Gewicht (zonder accessoires): 200 g
    • Hoogte: 210 cm
    • Lengte: 150 cm
  • 21.75 22.12 EUR 2
    2
    • Dectdirect Dectdirect
      TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TP-LINK´s TL-SM321B voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over ee...21.75, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Senetic.be Senetic.be
      TP-LINK (TL-SM321B) TP-Link TL-SM321B netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP22.12, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Asus RT-AX1800U
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239329738.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239329740.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239329742.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231824680.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247781121.jpg?ts=1
      Asus Asus RT-AX1800U RT-AX1800U RT-AX1800U Dankzij Wifi 6 zul je kunnen genieten van een onvergelijkbare snelheid en efficiëntie, je zult al jouw favoriete toepassingen kunnen gebruiken, zelfs tegelijkertijd, zonder jouw netwerk te vertragen. OFDMA en MU-MIMO maken efficiënte, stabiele en snelle transmissie mogelijk, zelfs wanneer meerdere apparaten tegelijkertijd gegevens verzenden, gamen en films streamen zonder enige vertraging Gebruik je favoriete apps en verbind alle benodigde apparaten zonder je netwerk te vertragen of te overladen door het potentieel van dual-band te gebruiken Enterprise-grade netwerkbeveiliging met ASUS AiPro Protection, een meegeleverde, levenslang bijgewerkte tool van Trend Micro die jouw apparaten beschermt tegen aanvallen van buitenaf Gebruik een mobiele verbinding om je thuisnetwerk te maken, deel je 3G/4G-verbinding door de dongle op de USB-poort aan te sluiten en te beginnen met surfen Compatibel met alle modems/routers van de provider (1)
      Asus RT-AX1800U
      • 04711081542513
      • 4711081542513
      • 90IG06P0-MO3530
      2
    • Alcatel Linkhub CAT.7 Homestation HH71VM
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243976002.jpg?ts=1
      Alcatel Alcatel Linkhub CAT.7 Homestation HH71VM Linkhub CAT.7 Homestation HH71VM Linkhub CAT.7 Homestation HH71VM TCL HH71VM - CPE cat 7 (1)
      Alcatel Linkhub CAT.7 Homestation HH71VM
      • 04894461931722
      • HH71VM-2BALNL1
      1
    • Zyxel VMG3625-T50B draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259503978.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259503979.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259503980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259503981.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245056887.jpg?ts=1
      Zyxel Zyxel VMG3625-T50B draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit VMG3625-T50B draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit VMG3625-T50B draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit 2,4 GHz 802.11n (2x2) 300 Mbps, 5 GHz 802.11ac (2x2) 866 Mbps VDSL2 Vectoring optimaliseert prestaties en dekking Profiel 8a/8b/8c/8d/12a/12b/17a/30a/35B IGMPv1/v2, v3, IGMP Proxy/Snooping (1)
      Zyxel VMG3625-T50B draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit
      • 04718937607327
      • VMG3625-T50B-EU01V1F
      3
    • Renkforce RF-OWF-700 WiFi-versterker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247017313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262873022.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262873018.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262873021.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262863408.jpg?ts=1
      Renkforce Renkforce RF-OWF-700 WiFi-versterker RF-OWF-700 WiFi-versterker RF-OWF-700 WiFi-versterker Dual band met AC1200 en 867 Mbit/s bij 5 GHz + 300 Mbit/s bij 2,4 GHz · Voldoet aan IEEE 802.11b/g/n/a/ac normen · 1 x snelle WAN/LAN 10/100/1000 Mbit/s voor PoE en bekabeld internet · MU-MIMO (AC WA. VE 2) · Mesh Extender & WLAN Extender / AP-modi · 4 omnidirectionele antennes 7dBi · IP65 weerbestendig Toegangspunt/repeater kan 2,4 GHz of 5 GHz radiosignalen ontvangen en een meetnet met snelheden tot 1200 Mbps in deze frequentiebereiken vormen De intensiteit van het wifi-signaal wordt weergegeven op een led-display met drie niveaus Omvat het hele gebied en snel dankzij de MIMO Wave 2 Multiuser technologie kunnen meer apparaten tegelijkertijd de aangeboden internettoegang op hogere snelheid gebruiken Vier omnidirectionele antennes bieden extra hogere overdrachtssnelheden en een hogere stabiliteit (1)
      Renkforce RF-OWF-700 WiFi-versterker
      • 04064161175751
      2
    • min
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 15.14
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 15.14
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 14.27
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 29.10
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 28.23
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 28.38
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 28.20
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 28.20
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 28.20
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 28.27
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 28.28
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 28.29
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 28.32
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 27.98
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 20.25
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 20.25
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 20.25
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 20.25
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 20.25
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 20.25
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 21.25
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 21.25
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 20.25
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 20.25
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 28.05
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 27.93
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 27.93
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 27.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 27.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 27.95
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 27.96
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 27.96
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 45.25
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 22.33
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 22.30
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 22.30
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 22.30
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 22.77
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 22.77
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 22.27
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 22.27
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Thu Feb 02 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Fri Feb 03 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Mon Feb 06 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 21.75
      • Wed Feb 08 01:00:00 CET 2023 21.75
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 21.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be